הקרב על טוהר של Windows: נקי יחידת לעומת CCleaner

החיים שלנו מלאים בסטריאוטיפים. היום הטוב ביותר של השבוע הוא יום שישי, שיעור צריכת המים הוא שמונה כוסות ביום, ניקוי שטח פנוי על הכונן הקשיח הוא CCleaner. אבל שום דבר לא נמשך לנצח תחת משקלו של הזמן. זה מחשבים מוכרים Moydodyr מבוסס על Windows החלה ליפול את הכתר מהראש. ומזועזעת מעמדה היא לא קצת קטנה, אלא המאסטר הנקי עצמו, שעבר מהסביבה הניידת לשולחן העבודה.

כן, הפתרון הרוצח פופולרי לניקוי המערכת התפשטה מ- Android ל- Windows. כנראה, אין משתמש כזה של מערכת ההפעלה הניידת של גוגל, אשר לפחות לא ידע על קיומו של מאסטר נקי. היישום יש מספר עצום של התקנות ב- Google Play ולא רק עבור עטיפה אטרקטיבית, כי העבודה שלה “מטאטא” יודע טוב מאוד.

מסיבות אלה לא יכולנו לעבור על ידי שחרור הגרסה היציבה הראשונה של כלי השירות אל האור. אבל בואו לא להגביל את עצמנו פשוט רישום היתרונות והחסרונות של הורים נקיים עבור המחשב, אבל בואו ננסה להשוות את היעילות של מנקה בהשוואה חזיתית עם מלך הז’אנר. אז, בסיבוב אחד.

מראה וממשק

בשניות הראשונות של הקרב מקליניר הישן מקבל סטירה רצינית מן המורה נקי צעיר. הפזיזות והאי-רלוונטיות של הופעת ההיכרות הישנה שלנו אינה משתווה עם הברק והבוהק של מצטרף חדש. וזה לא מפתיע, כי רכיב גרפי – תחביב של החברה ברדלס.

מאסטר נקי עבור Windows
סריקה של אשפה ב- Master Master עבור Windows

החדות של האלמנטים של הממשק ואת האנימציה של פעולות Clean Master פשוט משמח את העין. כמובן, למישהו את הבהירות של השירות נראה מוגזם, אבל משתמשים כאלה בהחלט לא יהיה מספיק.

מהירות ואיכות העבודה

שני כלי השירות היו מותקנים למערכת מאפס, וסריקה החלה ללא כל התערבות בהגדרות. כלומר, ניקוי מערכת ההפעלה ניתן כולו לחיילים. למה זה כך? נראה לי שתוכניות מסוג זה מכוונות בראש ובראשונה למשתמש פשוט, שלא צריך להתחמק בזוויות התוכנית ולהחליף שם משהו. לכן, אנו לוחצים על כפתור החיפוש אשפה ומשווים את התוצאות.

נקי דוחות הורים על האפשרות של הסרת 1.1 GB של קבצים מיותרים, ו CCleaner – כ 350 MB. מדוע כה רחבה? כי במהלך הסריקה, סקלנר ביקש לסגור את דפדפן Chrome, שבו התעלמו. בגלל זה, השירות החמיץ 650 מגה בייט של מטמון אינטרנט. יחד עם זאת, מאסטר נקי לא לשים קדימה דרישות כאלה קטגורי עד ניקוי.

חלונות ראשונים נקיים
לנקות את יחידת עבור Windows הדו”ח

לסיכום, ניתן לומר כי שתי התוכניות נמצאו בערך באותה כמות של סיגים, ואת הסיבוב השני הסתיים בתיקו. אגב, זוגיות יצא החוצה ואת מהירות הסריקה.

מה מתחת למכסה המנוע

צפוי כי בשל הניסיון שלה, קליינר יודע הרבה יותר מאשר המתחרה שלה חסרי ניסיון. מה יכול לעשות מאסטר נקי בשקתו? תן נתונים סטטיסטיים מפורטים על הזבל נמצא, כמו גם להתעלם המחיצות שצוין ותיקיות של המערכת. וזה הכול.

CCleaner גם שולטת תוכניות ההפעלה בעת הפעלת Windows או דפדפן, מוחקת תוכניות, מנהל נקודות שחזור המערכת בבטחה מנגב שטח פנוי על הדיסקים. הנקודה האחרונה, יחד עם לוקליזציה רב לשוני, יכול להיות רגע מכריע עבור משתמשים רבים.

לכן, בסיבוב האחרון ננצח קליינר.

סך הכל

לוחמים לאחר הלחיצה ללחוץ ידיים ובמצב רוח טוב לסטות בפינות הזירה שלהם: נקי מאסטר – פתרון כפתור אחד עבור ההמונים, ו CCleaner יהיה שימושי למשתמשים מתקדמים יותר אלה המעוניינים תכונות נוספות של התוכנית.

ובכלל זה טוב מאוד כי שחקן כבד נוסף הופיע בשוק, אשר יכול להעלות את האיכות הכללית בר. עכשיו כולם צריכים לעצור גם פיזיקה וגם טכנולוגיה. מאת צופים זה רק לנצח.

מאסטר נקי עבור Windows

ולדעתך, האם הורים נקיים יצליחו בסביבת Windows? מה דעתך על התוכנית?

Loading...