40 skvělých případů pro iPhone, které najdete na AliExpressu

1. Anti-gravitační kryt

Nejlepší iPhone věci: Anti-gravitační případ

Speciální kryt Velcro-Velcro je nalepen na jakýkoli povrch, včetně skla, dřeva, betonu a plastu. Můžete si kartáčovat zuby a dál hledat telefon připojený k zrcadlu v koupelně. Vhodné pro iPhone 6/6 Plus / 6s / 6s Plus / 7/7 Plus.

Cena: od 154 rublů.

2. Silikonový 3D případ

Nejlepší iPhone pouzdra: Silikonové 3D pouzdro

Měkké pouzdro se strmým vzorem a nápisem osloví ty, kteří jsou zvyklí být v centru pozornosti. Vhodné pro iPhone 6/6 Plus / 7/7 Plus.

Cena: od 252 rublů.

3. Pouzdro s čočkami pro fotoaparát

Nejlepší iPhone pouzdra: Pouzdro objektivu pro fotoaparát

Pouzdro s dodatečnými objektivy pro fotoaparát: teleobjektiv, rybí oko, objektiv pro širokoúhlou a makrofotografii. Spousta příležitostí pro někoho, kdo se dívá na život prostřednictvím objektivu fotoaparátu. Vhodné pro iPhone 6 Plus / 6s Plus.

Cena: 615 rublů.

4. Pulp Fiction Case

Nejlepší iPhone věci: Pulp Fiction Case

Silikonové pouzdro způsobí srdce fanoušků kultového filmu Quentin Tarantino. Chrání před prachem, nečistotami, poškrábáním. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/8 Plus.

Cena: 122 rublů.

5. Pouzdro s klíči

Nejlepší kryty pro iPhone: Pouzdro s klíči

Chcete-li během hovoru sestavit několik melodií? Je to snadné, pokud máte ruce pod rukama. Měkké pouzdro pevně zapadá do telefonu a chrání před nárazy. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 7/8 Plus.

Cena: 653 rublů.

6. Kryt pro fanoušky malování

Nejlepší případy pro iPhone: Obal pro fanoušky malby

Oblíbená umělecká díla budou vždycky před očima kousek tvrdého plastu pro fanoušky klasické malby. Chrání před prachem, poškrábáním a nárazy. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/7 Plus.

Cena: od 164 rublů.

7. “Průhledný” kryt

Nejlepší případy pro iPhone:

Silikonové pouzdro s vnitřními výtisky telefonu mistrovsky zavádí lidi kolem a současně chrání váš oblíbený smartphone před poškrábáním a prachem. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6s Plus.

Cena: 204 rublů.

8. Bunny cover

Nejlepší iPhone pouzdra: Králík pouzdro

Kryt s výčnělky z umělého materiálu ocení jemná povaha. Případ také chrání proti nárazům a poškrábání. Vhodné pro iPhone 4s / 5s / SE / 5c / 6/7.

Cena: 315 rublů.

9. Tepelně citlivý kryt

Nejlepší iPhone pouzdra: Tepelně citlivé pouzdro

Pokud někdo vzal váš telefon bez povolení, okamžitě to víte: zobrazí se kryt, který je citlivý na teplo. Reaguje na dotek rukou změnou barvy. Vhodné pro iPhone 5s / 6/7/8 / H.

Cena: 125 rublů.

10. Kino večírky

Nejlepší případy pro iPhone: Kino

“Motor, fotoaparát, začal!” – originální obal pro všechny, kteří se podílejí na světě kina. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7/7 Plus.

Cena: od 128 rublů.

11. Kryt s osvětlením

Nejlepší případy pro iPhone: Kryt s osvětlením

Možnost pro milovníky, aby se selfi – kryt s podsvícení. Tehdy se za soumraku dostane sebevražda o sto procent. Podsvícení se také zapne během příchozích hovorů – v nastavení je k dispozici volba. Vhodné pro iPhone 7/7 Plus.

Cena: 478 rublů.

12. Tetrisový obal

Nejlepší iPhone pouzdra: kryt Tetris

Hra nula je zpět v módě. Kryt chrání před nudou, prachem, poškrábáním a nárazy. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7/7 Plus / 8/8 Plus / H.

Cena: 713 rublů.

13. Krycí rty

Nejlepší iPhone pouzdra: Pouch-Pery

Jasný silikonový pouzdro pro jasnou osobnost. Jemně leží v ruce, chrání před nárazy a škrábanci. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus / 7/8.

Cena: od 359 rublů.

14. Pouzdro se samolepkou

Nejlepší iPhone pouzdra: samolepící pouzdro

Už nemusíte nosit samolepku, vytáhnout kapsy nebo kabelku. Speciální pouzdro se snadno změní ve vhodný monopod s nastavitelným úhlem sklonu. Vhodné pro iPhone 7/7 Plus / 8.

Cena: 1 073 rublů.

15. Pouch-kit

Nejlepší iPhone pouzdra: Pouch-kit

Funkční měkké pouzdro s kapsou pro sluchátka nebo plastovou kartou. Chrání před poškrábáním, neklouzá na stole. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 328 rublů.

16. Krycí antistres

Nejlepší iPhone věci: Pouch-Antistress

Bublina může být nekonečně dlouhá, aby mohla prasknout – skvělá lekce pro nudné ruce. Na rozdíl od obalového filmu tyto bubliny nezmizí, ale snadno obnoví starou formu. Pouzdro je vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 393 rublů.

17. Pouzdro s výšivkou

Nejlepší iPhone pouzdra: Pouch s výšivkou

Původní kryt s medvědem vyšívaným v textilním a popruhu ocení tvůrci a nadšenci řemesel. Tvrdé rohy chrání smartphone před údery. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6s Plus / 7/8/8 Plus / X.

Cena: 814 rublů.

18. Kryt s labyrintem

Nejlepší iPhone pouzdra: Obal s labyrintem

Obálka s hrou vám ušetří z nudy, pokud všechny hry v smartphonu jsou dávno pryč. Extra plus – spolehlivá ochrana proti nečistotám, poškrábání a prachu. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus.

Cena: 262 rublů.

19. Shell shell

Nejlepší iPhone pouzdra: Poutko

Je život plný překvapení? Zpevněný vícevrstvý plášť chrání proti vlhkosti, prachu, nárazům, nečistotám a poškrábání. Plus – zabudované kalené sklo pro obrazovku. Výrobce požaduje odolnost proti vodě až do dvou metrů. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus / H.

Cena: od 1 212 rublů.

20. Kimoji-případ

Nejlepší případy pro iPhone: případ Kimoji

Robustní silikonový pouzdro pro ty, kteří sledují život televizní hvězdy, nebo si přeje, aby se podobali diva. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7/8 Plus / X.

Cena: 119 rublů.

21. Kryt baterie

Nejlepší iPhone Pouzdra: Pouzdro na baterie

Kapacita krytu baterie 2 500-7 300 mAh. Vlastnosti – moderní design, nízká hmotnost a vestavěný magnet pro magnetické držáky. Poskytuje ochranu proti zkratu a přetížení. Vhodné pro iPhone 6s / 6s Plus.

Cena: od 1 263 rublů.

22. Retrochechol

Levné věci pro iPhone: Retrochechol

Všechno je módní – dobře zapomenutý starý. Stylový kryt pro ty, kteří si pamatují teplo z 90. let, nebo chybí magnetofony, vinobraní kamery a další atributy minulosti. Vhodné pro iPhone 6/6 Plus / 6s / 7/7 Plus / 8/8 Plus / X.

Cena: 100 rublů.

23. Pouzdro s matryoshkami

Levné pouzdra pro iPhone: Pouzdro s matryoshkasem

Z Ruska s láskou – stylový obal zdobí tradiční ruská matryoshka v celé své slávě. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus.

Cena: od 72 rublů.

24. Kožené pouzdro

Levné pouzdro pro iPhone: kožené pouzdro

Klasická klasická verze kufru je pevné kožené peněženky s oddělením pro plastové karty a hotovost. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 251 rublů.

25. Věc 18+

Levné pouzdro pro iPhone: Pouch 18+

Módní silikonové pouzdro s prvky stylu sweg pro ty, kteří již otočili 18. Vhodné pro iPhone 6 / 6s.

Cena: 55 rublů.

26. Case-Designer

Levné pouzdro pro iPhone: pouzdro na přenos

Krycí designér pro nezávislou kreativitu bude mít rád někdo, kdo rád vytvoří originální věci vlastním rukama. Drobné detaily jsou pevně připevněny k plastové základně. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 7/7 Plus.

Cena: 305 rublů.

27. Pouzdro s kožešinou

Levné pouzdro pro iPhone: Pouzdro s kožešinou

Vynikající krytí se skutečnou srstí je zdobeno květinami a korálky. Měkký na dotek, jemně chrání telefon před prachem a poškrábáním. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 6s Plus.

Cena: 378 rublů.

28. Vodotěsný kryt

Levné pouzdro pro iPhone: Vodotěsné pouzdro

Chraňte svůj smartphone, včetně obrazovky, od postříkání, škrábanců, nárazů. Pro upevnění popruhu je smyčka. Měkký kryt je příjemně v ruce. Vhodné pro iPhone 5s / SE / 6 / 6s.

Cena: 441 rublů.

29. Pouzdro s vaší fotografií

Levné pouzdro pro iPhone: Pouzdro s fotografií

Skvělá příležitost vyjádřit individualitu a nasadit na obálce fotku sebe, vaši milovanou osobu, herce nebo někoho jiného. Můžete také napsat název nebo provést jiný nápis. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus / X.

Cena: 378 rublů.

30. Kryt s tečkami

Levné pouzdra pro iPhone: Obálka s tečkami

Plovoucí kachny jsou tak roztomilé. Případ nejenže uspokojí oko a způsobuje závidění ostatním, ale také chrání před prachem a nečistotami. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7/7 Plus / 8 / X.

Cena: 264 rublů.

31. Krycí tráva

Levné iPhone případy: Pouch-tráva

Příjemné dotýkání plyšového krytu připomíná první jarní trávu. Zelená barva uklidňuje nervy a pozitivně ovlivňuje náladu. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6s Plus / 7/7 Plus.

Cena: 195 rublů.

32. Kryt baterie

Levné pouzdro pro iPhone: Kryt baterie

Stará dobrá klasika je pouzdro na baterie s kapacitou 2 000-4 999 mAh. Pohodlný design, robustní rám skříně a až 500 plných nabíjacích cyklů odlišují případ od ostatních. K dispozici je ochrana proti zkratu. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / 5c / SE.

Cena: 599 rublů.

33. Obálka «Černé zrcadlo»

Levné kryty pro iPhone: Kryt «Černé zrcadlo»

Silikonové pouzdro osloví příznivce slavné britské televizní seriály. Vhodné pro iPhone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 7 Plus / 8 / X.

Cena: 119 rublů.

34. Přenosný kufřík

Levné pouzdro pro iPhone: pouzdro na mobilní telefon

Originální případ pro někoho, kdo touží s výčitem prvních mobilních telefonů a slavné neubivající Nokia 3310. Vhodný pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s.

Cena: od 72 rublů.

35. Krycí čokoláda

Levné iPhone případy: Hrudník-čokoládové případy

Masivní báječný je silikonový kufřík pro opravdový sladký zub. Zvedá náladu, potěší oko a chrání před poškrábáním, prachem a špínou. Vhodné pro modely iPhone od 4 do X.

Cena: ze 101 rublů.

36. Kryt zrcátka

Levné iPhone Pouzdra: Zrcadlový obal

Prakticky: kryt s zrcadlovým povrchem vás ušetří před tím, než se budete muset podívat kolem zrcadla, abyste opravili váš make-up nebo vlasy. Druhý plus – spolehlivá ochrana proti poškrábání, otřesům a nečistotám. Povrch zrcadla nezmizí s časem. Vhodné pro iPhone 6/6 Plus / 7/7 Plus / 8 / H.

Cena: 189 rublů.

37. Kryt s otvírákem na lahve

Levné kryty pro iPhone: Pouzdro s otvírákem na lahve

Případ 2 v 1: ochrana telefonu a pohodlný zatahovací otvírák na lahve. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7.

Cena: 252 rublů.

38. Tenký případ

Levné iPhone případy: Slim Case

Ultra tenký stylový kryt umělé kůže, na němž nejsou žádné otisky prstů. Vhodné pro iPhone 6 / 6s / 7/8 Plus / X.

Cena: 125 rublů.

39. Pouzdro s těsněním

Levné pouzdro pro iPhone: Pouzdro s kočkou

Originální silikonové pouzdro s kuklovým těsněním. Přitahuje pozornost, chrání proti nárazům, poškrábání a nečistotám. Vhodné pro iPhone 4 / 4s / SE / 5 / 5s.

Cena: 125 rublů.

40. Kryt s oddělením

Levné kryty pro iPhone: Pouzdro s oddělením

Kryt odolný proti nárazům a tajným oddělením plastových karet. Stylový vzhled spolehlivě chrání před poškrábáním a nárazy. Vhodné pro iPhone 5 / 5s / 6 / 6s / X.

Cena: 220 rublů.

Loading...