Srovnávací přehled sportovních sluchátek Monster iSport (+ výsledky soutěže)

O výrobci

Produkty Monster Cables – to je velmi populární v USA a Evropě, ale ne nejslavnější výrobce vysoce kvalitních audio zařízení v Rusku. Společnost byla založena jako konstruktér v roce 1978 Lee Noel (Noel Lee) roku a v současné době je jedním z nejrespektovanějších mezi milovníky hudby a značky audiofily, soutěžit s hlavními zástupci průmyslu.

Až do nedávné doby, ruský trh zůstal mimo zájmy Monster, ale teď se situace mění k lepšímu, a my jsme velmi potěšeni, že zastoupení společnosti Monster v Rusku navrhl znění Layfhakera testovat své produkty a dát mu objektivní posouzení.

Klasické vs Bluetooth

Často je možné slyšet spory týkající se nadřazenosti jednoho nebo jiný typ připojení, ale proto, že jsme chtěli lépe pochopit, co je zbavena a jaké výhody pro uživatele, výběr mezi Bluetooth a dráty. Za tímto účelem jsme se rozhodli otestovat řadu sportovní sluchátka Monster, iSport: Kabelové iSport Victory (7790 rublů v oficiálním obchodě) a Bluetooth headset iSport Super Slim (11 590 rublů v oficiálním obchodě).

Monster iSport Victory: balení
Monster iSport Victory
Monster iSport Super Slim: balení
Monster iSport Super Slim

Monster iSport Victory a iSport Super Slim

Vybrané sluchátka jsou téměř identické a mají podobné vlastnosti, což bylo potvrzeno během testů. Z tohoto důvodu budeme hovořit o dvou sluchátkách jako o jednom přístroji v případech, kdy se oba modely ukázaly stejně, a pokud existují nějaké rozdíly, budeme je specifikovat zvlášť.

Sluchátka – to je velmi izolovaná kategorie osobního audiozařízení s vysokými nároky na kvalitu zvuku a snadné nošení. Pokud jde o sportovní sluchátka, pak by takové příslušenství mělo být perfektní.

Ostré pohyby v jakémkoli směru a agresivní vnější prostředí nejsou nejlepšími podmínkami pro práci zařízení, jehož povinnosti zahrnují pohodlný překlad hudby do lidského ucha. Tvar a velikost oušku, jak všichni ví, jsou různé. To je důvod, proč vyzvednutí vhodných sluchátek pro sport je tak obtížné. Velmi jsme ocenili, jak dobře se Monster iSport přizpůsobuje různým uším.

O designu a ergonomii

Oba modely iSport jsou vyráběny ve tvaru “zástrčky” s dalšími zámky, jejichž role jsou pružnými silikonovými rozpěrkami.

Monster iSport Victory: Vzhled

Monster iSport Victory: gagy

Monster iSport Super Slim: vzhled

Monster iSport Super Slim: gagy

Sluchátka se nebojí potu a vlhkosti, klidně odolávají zavlažování. Materiál povlaku se při mokré práci nesklouzne, a ujistěte se, že sluchátka po celou dobu tréninku bezpečně sedí, i když se potíte.

Sada obsahuje rozdělovače tří velikostí a pět párů měřidel různých průměrů.

Monster iSport Victory: Obsah balení

Monster iSport Super Slim: Obsah balení

Speciálně jsme vybrali dva testery: muž s typickými ušima a dívku s elegantními miniaturními ušima. Výsledkem bylo, že největší rozestupy a čtvrté největší gagy byly v té době člověkem a druhé dívky s nejmenšími rameny se k dívce přiblížily.

Monster iSport Vítězství v uchu

Monster iSport Super Slim do ucha

Lze konstatovat, že rozsah velikostí je dostatečný pro pohodlné nošení mužem i ženou.

Rozpěrka je jemně umístěna ve výklenku ušní a doslova po minutě nošení úplně přestane být cítit.

Monster iSport Victory: spacer

Monster iSport Super Slim: spacer

Buď jsme měli štěstí, nebo jsou vzpěry opravdu anatomicky promyšleny a přesně opakují obrysy průměrného ucha. Tlak na oušku je rovnoměrně rozložen rovnoměrně. Sluchátka samy o sobě jsou velmi dobrá, neletí a neztrácejí svůj vakuový efekt ani při skákání s lanem.

Kromě vyměnitelných zátek a rozpěrek oba modely obsahují kryt z objemného porézního materiálu. Bezdrátový iSport Super Slim má také poměrně dlouhý USB nabíjecí kabel.

O drátech

Bohužel vynikající ergonomie sluchátek je rozmazána nejefektivnějším provedením propojovacího kabelu modelu iSport Super Slim. K ovládacímu panelu se třemi tlačítky nejsou žádné stížnosti, ale zdálo se nám, že drát je příliš tuhý a neustále se snaží otáčet.

Monster iSport Super Slim: vodič

Monster iSport Super Slim

Délka svorky umožňuje dosáhnout optimální polohu drátu na krku, ale smyčka, která se tvoří při této činnosti, nevisí volně, ale libovolně se ohebuje.

Monster iSport Super Slim: ten drát je tvrdý

Jsme si jisti, že pokud budete trochu měkčí, tak se to nestane.

Model drátu iSport Victory se naopak vyznačuje nadměrně tenkými “nudlemi”. Netestovali jsme to na sílu, ale zdá se, že pocit není schopen odolat silnému krátkodobému tahu.

Monster iSport Victory: vodič

Navíc iSport Victory je dodatečná clothespin-clamp, odolnost proti zamotání a extrémní lehkost.

Monster iSport Victory: klip-svorka

Ovládací panel je stejný jako v bezdrátovém modelu. Tři tlačítka pro ovládání hlasitosti a přehrávání.

Monster iSport Victory: ovládací panel

Pluh iSport Victory je prováděn kvalitativně, správně a bohatě. Podle našich zkušeností prodlužuje tvar tvaru L životnost drátu přibližně třikrát, čímž brání spojení ze zástrčky z výkyvů. Jako ochrana proti korozi se používá zlacení kontaktů.

Monster iSport Victory: konektor

Monster iSport Victory: konektor plug-in

O dimenzích

Vytvářejte kompaktní kabelové sluchátka všem, ale sluchátka s mikrofonem Bluetooth často hrozí neoprávněně velkých rozměrů. Výrobce potřebuje někde umístit baterii a další součásti, což ve skutečnosti ztěžuje stavbu. Jsou-li sluchátka příliš vyboulená, je jejich nošení společně s čelenkou nepříjemné a někdy je to prostě nemožné.

Podle našich měření iSport Super Slim vyčnívat z ucha ve vzdálenosti ne větší než tloušťka vlastních sluchátek, celkem 5 mm a celková efektivní design umožňuje pohodlné nošení sluchátek s víčkem a dokonce i helmu.

Monster iSport Super Slim: Rozměry

O zvuku

Oba modely technologie iSport využívají technologii Pure Monster Sound. Nevíme, co to je, ale můžeme zhodnotit výsledky technického výzkumu inženýrů společnosti. Sluchátka vytvářejí velmi čistý, vyvážený zvuk s hlubokými dny a bezdrátový model, jak se zdálo, že basy jsou o něco více syté.

Napájení je dostatečné s velkou rezervou, při poslechu přes smartphone s hlasitostí více než 50-60% z maxima existuje upřímný nepohodlí.

Odhlučnění funguje pozoruhodně v obou směrech, ale bezdrátový model iSport Super Slim zabraňuje výrazně lepšímu okolnímu zvuku.

Příliš dobré odhlučnění může být problém ve sportu u vozovky, a proto je pro jízdu na kole a jiných typů aktivit ve městě, doporučujeme kabelové iSport vítězství, zatímco iSport Super Slim vhodnější pro výcvik v bezpečných oblastí města a uvnitř.

Venku sporty

Sportovní sluchátka se nazývají pouze proto, že jsou schopni pracovat v extrémních podmínkách bez kompromisu pohodlí a pohodlí. Tyto stejné funkce jim umožňují fungovat jako běžné sluchátka pro každý den. Pokud je pro vás pohodlné spustit a skákat, pak jen sedět nebo jít – ještě více.

Problémy mohou vzniknout pouze při delším nošení a proto jsme v obou modelech sluchátek provedli experiment s neustálým čtyřhodinovým poslechem na klidnou hudbu. V procesu a na konci testu nebyly žádné negativní důsledky. Pokus by mohl pokračovat, ale nabíjení bezdrátového zařízení iSport Super Slim trvá maximálně 4,5-5 hodin. Pro trénink bude tento čas postačovat s přebytkem, ale pro každodenní dlouhé poslech hudby bez překvapení je lepší vzít si kabelový iSport Victory nebo koupit přenosnou baterii.

Vítěz

Je čas, abyste si vybrali nejlepší model sluchátek Monster iSport.

Oba kandidáti prokázali stejně vysokou úroveň pohodlí při nošení a kompatibilitu s náušníky různých tvarů a velikostí.

Zároveň iSport mimořádně tenký zbytečně tuhý spojovací vodič, který jde do mínus zařízení, ale zdálo příliš tenké „nudle“ pevné iSport vítězství – to je jen netestované předpoklad, který nelze považovat za objektivní nevýhodu.

Bluetooth sluchátka ve výchozím nastavení vítězí v mobilitě a v tomto případě se dosáhne svobody i bez poškození rozměrů příslušenství. Pro tento iSport dostává své dva plusy.

Dráty mohou omezit pohyb a jsou náchylné k prasknutí a zlomení, ale kombinace úspěšného tvaru zástrčky a dalšího upevnění drátu zlepšuje životnost kabelového iSport Victory. Zde vložte minus nezvedá ruku.

Oba modely jsou skvělé, ale iSport Super Slim má lepší dna a to je absolutní plus.

Vyšší odhlučnění iSport Super Slim činí méně vhodná pro jízdu na kole na silnicích, ale znemožňuje slyšet, co se děje kolem úplně, a proto výslovně minus zde. Zároveň v modelu iSport Victory se nám zdá, že ideální rovnováha slyšitelnosti hudby a to, co se dělo kolem, bylo dosaženo a to je plus.

Chtěli jsme dát minus iSport Super Slim na krátkou baterii, ale pak jsme si pamatovali, že to jsou všechny sportovní sluchátka, velmi lehké a kompaktní. Je nepravděpodobné, že bude osoba, která trénuje více než pět hodin po sobě, a proto je životnost baterie dostatečná.

Jednoduchý matematický výpočet ukazuje, že bezdrátová Bluetooth sluchátka Monster iSport Super Slim vyhrává kombinace plusů a minusů s minimálním rozpětím. Takové případy.

Sluchátka Bluetooth Monster iSport Super Slim

Soutěž

Rozhodli jsme se, že mezi našimi čtenáři budeme hrát sluchátka Monster iSport. Oba modely se účastní soutěže. Vítěz si vybere ten, který se mu nejvíce líbil. Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá.

  1. Ujistěte se, že žijete na území Ruské federace.
  2. Připojte se k oficiální skupině “Monster Russia” v sociální síti “VKontakte”.
  3. Umístěte na stěnu svého profilu “VKontakte” (profil by měl být stejný jako ten, který jste zadali ve skupině “Monster Russia”): “Tady jsou! Sluchátka mých snů! //lifehacker.ru/2016/05/26/monster-isport/ ».
  4. V komentáři k této recenzi nechte odkaz na váš příspěvek “VKontakte”.

Pečlivě se podíváme na každého účastníka, ujistíme se, že podmínky soutěže jsou splněny, vyloučíme upřímné falešné a přidělíme každému číslu komentář. Pak generátor náhodných čísel vybírá vítěze. Výsledky soutěže budou zveřejněny 10. června zde, stejně jako v našich Facebook skupinách “VKontakte” a Twitter.

Výsledky soutěže

No, je čas shrnout. Abychom nikomu neurazili, použili jsme, jak jsme slíbili, generátor náhodných čísel.

photo_2016-06-10_18-27-12

Sluchátka Monster iSport obecně vyhrála Pavel Platonov. Byl to ten, kdo zanechal 60. komentář, který splňuje naše požadavky.

Paní Lucková nebyla pro tebe příznivá? Pak zakoupte sluchátka v oficiálním obchodě Monster se slevou 10%. Chcete-li to provést, zadejte při zadávání objednávky propagační kód LH05MON. Reklamní kód je platný do 30. června 2016.

Koupit produkty Monster v Rusku

Loading...