3 Okamžité způsoby, jak zlepšit bar

Jaké strmé cvičení! Plank současně nevyžaduje práci a cítí každou sekundu, jako kdyby to bylo poslední. Nicméně, navzdory jednoduchosti, mnozí to dělají špatně. Vybrali jsme tři způsoby, jak vám pomoci zlepšit váš bar a udělat to ještě chladnější!

Otestujte se

Správnou technikou ve fitness je vše! Pokud uděláte něco špatného, ​​pak vaše cvičení jsou nejen neúčinná, ale také potenciálně škodlivá. Samozřejmě, že v případě baru se sotva dostanete do zranění, ale je lepší udělat cvičení správně, ne?

Zde je správný pořadí akcí:

  1. Vezměte důraz na lži.
  2. Ohněte si paže do loktů a položte předloktí na podlahu tak, aby ležely paralelně k sobě. Stiskněte ruce do pěstí.
  3. Narovnejte tělo do řetízku, ale nepřekračujte nad krkem a zády.
  4. Zatížte svaly tisku a hýždí. Jedná se o dvě hlavní svalové skupiny, které v tomto cvičení pracují.
  5. Držte lištu, dokud se svaly nezačnou spálit. Podívejte se na podlahu před vámi a nezvedejte hlavu nahoru.

jessica-alba-a-rodina

Zaznamenejte čas

Když uděláme bar, mnozí to neudrží. Nemyslím si, že je to těžké cvičení a někdy je spalování jen nesnesitelné, ale jsem si jist, že se chceš rozvíjet a zesílit. A pro to musíte zjistit čas a držet lištu pokaždé trochu déle.

Pomocí časovače na smartphonu nebo hodinky můžete sledovat čas. Nepřipomínám neustále na časovač, protože každá sekunda bude vypadat jako věčnost. 🙂

Dýchat

Jeden z tipů, které výrazně zlepší váš bar – dýchat. Po prvních 20 sekundách se dýchání stává důležitějším a důležitějším. Zpočátku věnování pozornosti dýchání bude obtížné, ale po chvíli si uvědomíte, že správně dýcháním dovnitř a ven můžete výrazně zvýšit čas v baru.

V klidu dýcháme 12krát za minutu. A při intenzivním zatížení se toto číslo zvyšuje na 80! Dobrý důvod začít myslet na správný dech.

Plank je skvělý způsob, jak diverzifikovat cvičení. A vzpomínám si na pocity, které doprovázejí toto cvičení, chci to opakovat znovu a znovu. A ty?