20 tipů, které vám pomohou vypadat dobře za 10 dní

Chcete-li vypadat dobře, musíte jíst správně a vypít více vody, přestat kouřit a přemýšlet o dobrém. Toto je maximální program, který nelze provést za 10 dní. Ale i jeden případ ze seznamu přinese body atraktivnosti a blahobytu. Není čas vysvětlovat, pokračujte.

– 1 –

Jděte k zubnímu lékaři a vyléčte všechny zuby. Pokud není nic zacházeno, proveďte profesionální čištění.

– 2 –

Zkuste zuby častěji, po každém občerstvení, a ne jen ráno a večer. Po 10 dní dobrého kartáčování odstraníte část plaku, pokud ano, což znamená, že vůně z úst bude příjemnější.

– 3 –

Nepite alkoholik nic. Deset dní je dost na to, aby přineslo následky strany, i kdyby to bylo včera. Úniky a tmavé kruhy pod očima zmizí.

– 4 –

Odmítněte sůl. Za prvé, přinejmenším přestat kupovat slané občerstvení. Sůl uchovává vodu v těle, a proto jsou pod očima otvory a vaky.

– 5 –

Každý den se můžete vrátit z práce pěšky, abyste mohli rychle projít po dobu nejméně 40 minut. Pokud běžíte, běžte, ale ne v posilovně na cestě, ale ve vzduchu. Chůze a čerstvý vánek zlepší pleť, lehké opálení pomůže skrýt drobné nedostatky.

– 6 –

Začněte používat ručníky na jedno použití namísto utěrek, zvláště pokud máte problémovou pokožku. Za uplynulých deset dní došlo ke zlepšení.

– 7 –

Spijte 7-8 hodin denně. Nemůžu spát – lehni, prostě se nehledejte do smartphonu a nečtěte. Vytvořte plány, sníte, počítat ovce, můžete dokonce vyzkoušet meditaci, nechte se uvolnit a relaxovat.

– 8 –

Začněte dělat cvičení. Je to jasné, že lenost, ale pokusit se stanovit cíl na 10 dní. Cítit rozdíl – rozhodněte se, zda chcete pokračovat nebo ne. Pro nabíjení je třeba jen velmi málo, každý den alespoň bar.

– 9 –

Začněte jíst častěji. Rozdělte své porce na dvě a nejedzte tři až čtyřikrát denně, ale šest až sedm. Množství jídla za den zůstane stejné, ale po 10 dnech zjistíte, že porce mohou být sníženy, protože potřebujete méně jídla.

– 10 –

Jděte do kadeřnice zase a udělejte neobvyklý účes.

– 11 –

Opravte, čistěte a zpracovávejte všechny boty tak, aby byly v dokonalém stavu.

– 12 –

Proveďte obecné čištění, aby prach ze všech rohů. Bude vám snadnější dýchat a bude příjemnější spát.

– 13 –

Vezměte si ráno studenou sprchu, abyste rozrušili nádoby a pokožku.

– 14 –

Každý den zavolejte někoho z přátel, se kterými jste dlouho nehovořili. Pozitivní emoce pomáhají častějšímu úsměvu.

– 15 –

Začněte chůze rovným zadem. Koupit speciální korzet nebo gadget, pokud nemůžete udržet celý den.

– 16 –

Potřebujte šatní skříň a nepoužívejte jen to nejlepší z těchto 10 dní. A co dlouho nebylo opotřebováno, přiveďte ho do charitativní organizace. Říká se, že dobré skutky zdobí stejně jako oblečení.

– 17 –

Každý večer se dívejte na příjemnou komedii, abyste dostali dávku smíchu a endorfinů. To vám pomůže častěji usmívat a cítit se energičtější.

– 18 –

Jděte do lázně, pokud můžete.

– 19 –

Projděte desetidenní masáž, ne jen relaxační, ale léčící, pomáhat zádech a svaly v celém těle pracovat lépe a vypadat.

– 20 –

Nechcete sledovat televizi během těchto 10 dní, udělejte výjimku pouze pro komedie.