המשחקים הניידים הטובים ביותר בכל הזמנים על פי TechAdvisor

1. PUBG נייד

המשחק הזה לא צריך ייצוג מיוחד, זה הקרב המלכותי הטוב ביותר, מחדש על מכשירים ניידים בתמונה ואת הדמיון של שולחן העבודה המקורי. לשחק זה יכול להיות לגמרי בחינם, אם כי לא מובנה רכישות לא יכול לעשות. עבור כל המצטרפים החדשים ל PUBG, הכנו מדריך מיוחד עם ייעוץ יקר על הישרדות.

2. סופי פנטזיה XV מהדורת כיס

המשחק הזה הוא מתנה אמיתית לכל אוהדי סדרת הפנטזיה הסופית. וזה לא כל כך את הביצועים של הגרסה הניידת ואת עולם המשחק גדול למדי, כמו מרכיב הסיפור חיבור עם האירועים של המסוף המקורי. כדי להעריך את הפרק הראשון של הרפתקאות זה אפשרי ללא תשלום לחלוטין, אבל עבור לאחר מכן יש צורך לשלם.

3. מסולסלים 2

המשך של noir מעולה של 2014. המשחק מציע את אותה מכניקה של הפאזל בסגנון של קומיקס אנימציה, שבו אתה עצמך יצטרך להוסיף חידה של סיפור מסובך ומסקרן. סדרה ויזואלית מרתקת ומוסיקה אטמוספרה מדגישים FRAMED 2 על רקע האנלוגים המודרניים ביותר.

4. פוקימון GO

המשחק הזה, שהפך לתופעה אמיתית, עדיין פופולרי במדינות רבות. מפתחים תומכים באינטרס המשתמשים על ידי הוספת פוקימון חדש, טורנירים שונים ושינויים במשחקים. ברוסיה, עם זאת, פוקימון GO רשמית לא הופיע, אז הוראות ההורדה עדיין רלוונטי.

5. Minecraft

גרסה ניידת של המשחק ידוע רבים, אשר מאפשר לך לחקור עולמות שנוצר באופן אקראי באופן עצמאי לבנות כל מה שרק vzbredet בראש. כמעט אינסופית אפשרויות של crafting לספק חופש פעולה עצום ולאפשר לך להציג יצירתיות.

מריו סופר מריצה

הרשמי הראשון “מריו” על פלטפורמות ניידות. אפיון המשחק יכול להיות שילוב של רץ platformer, בתוספת זוג לא סטנדרטיים מצבים. בקרפדה ראלי אתה צריך להתחרות עם משתמשים מכל רחבי העולם, וכן ב Builder בריטניה אתה יכול לאסוף פריטים שונים לקשט את הממלכה שלך איתם.

7. הסימס

בעוד הנייד לא יצא SIMs נייד, אשר צריך להיות קרוב ככל האפשר למחשב המקורי, אוהדי הסדרה יכולה ליהנות סימס FreePlay. המשחק הזה מאפשר לך ליצור דמויות ייחודיות, לבנות חלומות בתים, לארגן את שגרת היומיום ולהגדיר את ההזמנות שלהם.

8. slither.io

זהו “נחש” אמיתי של דור חדש, אשר בשנת 2016 התפוצצה האינטרנט. הגרסה הניידת שלה הופיע אחרי הדפדפן והוכר כאחד המשחקים הטובים ביותר של השנה, אשר מגיע למדי. העיקרון של המשחק הוא פשוט וברור – לא לקרוס לתוך שחקנים אחרים, לאלץ אותם לקרוס לתוך לך. לאחר התנגשות, המפסיד יכול להיות אכול וגדל בגודל. אין גבול לצמיחה.

9. כביש Crossy

זה מרתק מרתק מבוסס על מכניקה של המשחק הקלאסי Frogger, שוחרר בשנת 1981. בו אתה צריך לחצות כבישים, נהרות, מסילות ברזל ומכשולים אחרים. אתה יכול לעשות את זה ללא הגבלת זמן עד שתבצע טעות. יש מספר עצום של תווים לבחירה, החל עוף וכלה דרקולה.

10. Jetpack Joypide

רץ אופקי אינסופי עם חבילת סילון מאחורי גבו. במהלך הבריחה ממעבדה ניסיונית אתה יכול להשתמש נחשים מכני ענק, רובוטים כנפיים ומפלצות מכניות אחרות. הרבה הסתגלויות ותחבורה להביא חלק גדול יותר של גיוון למשחק.

11. צמחים לעומת. זומבים 2

אסטרטגיה מזדמנים יוצא דופן בסגנון מגדל הביטחון, שבו אתה משתמש בצמחים וכמה בעלי חיים כדי להגן על הבית מפני זומבים. בחמאה נטועים בחמאה, אפונה, פלפל בולגרי ועוד ירוקים – המפתח להגנה מוצלחת. העברת כרטיס מאחורי המפה, תוכלו להתקרב הבוסים, כל אחד מהם דורש גישה מיוחדת.

12. דרכים מטומטמות למות 2: המשחקים

המשחק כולל סדרה של מיני-משחקים שונים שבהם אתה צריך להגן על הדמויות שלך ולהגן עליהם מפני המוות. כל ניצחון במשפט מאפשר לנו לגלות גיבורים חדשים, ואיתם גם משימות חדשות ואפילו מטופשות ומסכנות חיים. כל זה בא לידי ביטוי בשם המשחק, אשר יכול להיות מתורגם כמו “דרכים מטופשות למות.”

13. גניבת גראנד אוטו: סאן אנדריאס

משחק נייד בכל הזמנים, מועבר ל- Android ול- iOS ממחשבים אישיים. חופש הפעולה הוא אחד המאפיינים העיקריים של הסדרה. לנהוג במכוניות, לטוס במטוסים, לשדוד חנויות ולהרוג את כולם ימינה ושמאלה – הכל זמין לך. יש, כמובן, סיפור שיספר את סיפורו של קארל ג’ונסון, שחזר אל מולדתו לוס סנטוס.

14. יום אחרון על כדור הארץ: הישרדות

אחד MMORPG הנייד הטוב ביותר בהגדרת אפוקליפסה זומבי. בו אתה צריך לשלוט בקפידה על השטח, לבנות בתים וביצורים, לעשות נשק וציוד. זה יצירת ציוד החיפוש עבור רכיבים עבור זה יהיה צורך לתת רוב הזמן.

15. אספלט 8: תוריד

למרות הפיזיקה מוזר התנהגות לא מציאותית של מכוניות, המשחק הזה נחשב לאחד הגזעים הטובים ביותר על פלטפורמות ניידות. אספלט 8 ראוי לשבחים עבור מספר רב של שלא כמו במקומות אחרים וצי רכב ענק, אשר כוללת לא רק את מכונית הספורט טורי, אלא גם מושגים ניסיוניים.

16. מירוץ טיפוס הרים 2

המשך של ארקייד מירוץ סנסציוני, נעים כל אוהדי מרוצי ראלי, מוטוקרוס ומשפט. המשחק מכוון אך ורק על רגשות חיוביים, אשר ניתן לייחס בסגנון ויזואלי ליווי קול. להשתתף במירוצים מעל גבעות ייאמן, להתאים אישית את אופי להתחרות עם שחקנים אחרים.

17. כנפי מלחמה

אחד הסימולטורים הטיסה הטובה ביותר עם קרבות מקוונים בזמן אמת. על בחירה של יותר מ 70 דגמים של מטוסים של העולם השני עם אפשרות של הסתגלות מחדש. לבצע משימות, לשאוב את המטוס שלך להילחם על מנהיגות בדירוג העולמי של טייסים של כנפי מלחמה.

18. סופר סטיקמן גולף 3

הטוב ביותר דו מימדי גולף, שבו כל רמה היא יותר כמו פאזל מורכב, אשר ניתן לפתור עם מכה מדויקת את הכדור. מן הגרסה הקלאסית של המשחק, סופר סטיקמן גולף 3 תכונות שונים טריקים ו superstars, כמו גם רמות לא מציאותי זמין באינטרנט.

19. בליץ משובץ!

הפאזל הקלאסי “שלוש בשורה” עם מגבלת זמן של 60 שניות עבור כל משחק. זוהי אפשרות מצוינת לבדיקת במהירות את התגובה ואת הטעינה של המוח. שחקנים זמינים קבוצה קטנה של רווחים ומשימות היומיום, הביצועים של אשר יעלו את טבלת.

20. קנדי ​​לרסק סאגה

זהו אחד המשחקים המצליחים ביותר בז’אנר של פאזלים “שלושה ברציפות”. בו אתה מחכה מאות רמות שונות ולפעמים מורכבים מאוד שבו אתה חייב לבצע משימות שונות לחלוטין. משחק מעוטר נושא ממתק בהיר, אשר יכול לערער משתמשים מכל הגילאים.

21. התנגשות של שבטים

האסטרטגיה הניידת הפופולרית ביותר, עברה את מבחן הזמן. גם אחרי כמה שנים, זה מושך שחקנים חדשים, להוטים לקחת חלק במלחמות של החמולות. החל בפיתוח של כפר פשוט, אתה צריך לבנות ממלכה אמיתית וליצור צבא משלך הברברים עבור מסעות פרסום על אדמות של שחקנים אחרים.

22. Bad Piggies HD

המשחק הזה יכול להיקרא סדרה ספין- off ציפורים כועס, שבו כל תשומת הלב הוא שילם לא ציפורים, אלא חזירים. זה עבור אותם מחומרים שונים כדי לאסוף כלי רכב. פעולה זו תצטרך לקחת בחשבון את השטח, מכשולים בדרך ותכונות אחרות של המקומות.