10 užitečných aplikací pro Android, které ve službě Google Play nenajdete

Především je třeba říci, že pro instalaci programů popsaných níže budete muset aktivovat speciální nastavení možností vašeho gadgetu. Nazývá se to “Povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů”. Jeho umístění v různých firmware může být mírně odlišné, takže se podívejte na příslušné pokyny na fórech témat.

Amazonské podzemí

Amazonské podzemí

Amazon Underground je druhý nejpopulárnější katalog aplikací po Google Play. Navzdory tomu, že její obsah je horší než obchod Google, jsou zde všechny nejznámější programy. Pokud jste někdy zakázali Google, můžete použít tento adresář jako alternativu. Ale hlavním rysem Amazonského podzemí jsou šikovné propagační akce, během kterých můžete získat mnoho programů zdarma.

Stáhněte si Amazon Underground →

Xposed Framework Installer

Xposed Framework Installer Xposed Framework Installer

Xposed Framework je speciální prostředí pro provozování velkého množství nástrojů určených k provádění kosmetických nebo funkčních změn operačního systému. Chcete-li to udělat, potřebujete superuser práva, ale výsledné bonusy stojí za to. Více informací o projektu Xpose najdete zde.

Stahování Xposed Framework →.

MiXplorer

MiXplorer MiXplorer

Někteří uživatelé se domnívají, že MiXplorer je nejrychlejší, nejkrásnější a funkční správce souborů pro Android. Po seznámení s tímto programem pochopíte, že tento názor není bezpředmětný. Navíc je MiXplorer zcela zdarma a neobsahuje reklamu.

Stáhněte si MiXplorer →

Videoder

Videoder Videoder

Autor Videoder tvrdí, že jeho program využívá 20 milionů uživatelů. Nechceme se příliš zlobit na věrohodnost tohoto čísla, protože nástroj je opravdu užitečný. Díky tomu můžete stáhnout nejen video ze služby YouTube v požadované kvalitě, ale také ukládat zvukové stopy ve formátu Mp3.

Stáhněte si Videoder →

ViPER4Android

ViPER4Android ViPER4Android

Tento program je dobře znám všem znalcům dobrého zvuku v systému Android. Ve skutečnosti je to ekvalizér s tolika efekty, že budete potřebovat více než jednu hodinu k jeho konfiguraci, stejně jako skvělé ucho. Ale po tom, jakýkoli hudební přehrávač na vašem smartphonu bude znít perfektně.

Stáhněte si ViPER4Android →

TubeMate

TubeMate TubeMate

Ze zjevných důvodů společnost Google zakazuje umístění aplikací určených pro stahování videí z YouTube do svého katalogu. To je důvod, proč nástroj TubeMate lze stáhnout pouze ze stránek třetích stran. A opravdu stojí za to, protože díky tomu můžete snadno ukládat jakékoliv video ze služby YouTube ve správné kvalitě.

Stáhněte si TubeMate →

NewPipe

NewPipe

Každý, kdo se rozhodne dostat se ze stále silnějšího objetí společnosti Google, bude muset vybírat náhradu za četné aplikace od této společnosti. NewPipe je pro YouTube jednoduchý a bezplatný alternativní klient, který pro svou práci nepoužívá služby API a služby Google.

Stáhněte si NewPipe →

AdAway

AdAway

AdAway je radikální nástroj pro konečné a neodvolatelné zničení reklamy na vašem zařízení se systémem Android. Jednoduše nainstalujete tento nástroj, stisknete jedno tlačítko a zapomenete na reklamní bannery navždy ve všech jejich projevech.

Stáhnout AdAway →

Mobdro

Mobdro Mobdro

Mobdro vám umožňuje prohlížet programy velkého počtu satelitních a kabelových kanálů. Všechny z nich jsou pohodlně rozloženy mezi zeměmi a tématy, je zde možnost ušetřit nejzajímavější z oblíbených položek. Prémiová verze programu vám umožňuje nahrávat televizní pořady.

Download Mobdro →

SCR rekordér obrazovky

SCR rekordér obrazovky

Nechápu, proč tento úžasný program nestáhl do administrace Google Play, ale byl odstraněn z oficiálního adresáře. Nic Recorder pobuřující SCR Screen dělá, ale jednoduše slouží k zaznamenávání toho, co se děje ve vašem telefonu nebo na obrazovce tabletu s videem (videoukázky). Na rozdíl od mnoha konkurentů může nástroj pracovat na jakémkoli firmwaru Android, počínaje verzí 4.0.

Stáhněte si SCR rekordér →