10 užitečných funkcí MX přehrávače pro milovníky videa v systému Android

Přehrávač MX – nejlepší přehrávač videa na zařízeních se systémem Android. Ví, jak otevřít všechny populární formáty multimediálních souborů, má skromné ​​požadavky na systém a obsahuje obrovské množství různých nastavení.

1. HW +

Přehrávač MX: HW + Přehrávač MX: HW + 2

Přehrávač MX podporuje jak dekódování hardwaru, tak softwaru. Na konci roku 2016 obsahoval program HW + dekodér. Když je aktivován pro video kodeků použitých vyvinutý tvůrce přehrávače a dekódování je způsobeno grafickou kartu v přístroji, nikoli procesoru. Díky tomu je podporováno více formátů videa a je možné plynulejší přehrávání.

2. Přehrávání pozadí

Přehrávač MX: Přehrávání pozadí Přehrávač MX: Přehrávání pozadí 2

Ve výchozím nastavení přehrávač MX přehrává video, když je aktivní okno aplikace. V nastaveních však existuje možnost, která umožňuje přehrávání na pozadí. Díky tomu můžete spustit jakékoli video a minimalizovat okno přehrávače. Přehrávání nebude přerušeno.

3. Nastavení zobrazení titulků

Přehrávač MX: Nastavte zobrazení titulků Přehrávač MX: Nastavte zobrazení titulků 2

Podpora titulků je jednou ze silných stránek MX Playeru. S jejich pomocí můžete sledovat nové trháky a seriály, než budou oficiálně lokalizovány. Nicméně, ne každý ví, že zobrazení titulků v přehrávači může být doladěna: vyberte písmo, nastavit jeho velikost, určete umístění čar na obrazovce.

4. Online video

Přehrávač MX: video online Přehrávač MX: online video 2

Přehrávač MX může přehrávat nejen lokální soubory, ale také video online. Chcete-li to provést, otevřete nabídku v hlavním okně programu, vyberte položku “Síťový proud” a zadejte odkaz na odstraněný soubor.

5. Pozorování polohy pohledu

Přehrávač MX: pamatuje si polohu pohledu Přehrávač MX: zapamatování sledované polohy 2

V našem zaneprázdněném čase není možné vždy sledovat film od začátku do konce. Tam je vždy nějaká naléhavá věc nebo volání, které vás přeruší. Chcete-li později hledat okamžik, kdy jste přestali, aktivujte v nastavení přehrávače MX možnost “Pokračování”.

6. Přehrávání zvuku

Přehrávač MX: Přehrávání zvuku Přehrávač MX: Přehrávání zvuku 2

Hlavním účelem přehrávače MX Player je přehrávání video souborů. Ale pokud chcete, můžete použít tento program a jako hudební přehrávač. Chcete-li to provést, stačí aktivovat volbu “Audio Player” v části “Audio”. Kromě toho nezapomeňte zapnout funkci přehrávání pozadí zvuku na stránce “Player”.

7. Témata

Přehrávač MX: Témata Přehrávač MX: Témata 2

Mnozí uživatelé rádi upravují vzhled programů podle jejich vkusu. V přehrávači MX je pro to vše nutné. Na stránce “Rozhraní” můžete vidět obrovské množství nastavení přizpůsobení, od témat až po umístění a vzhled ovládacích prvků.

8. Synchronizace nastavení

Přehrávač MX: Synchronizace nastavení Přehrávač MX: Nastavení synchronizace 2

Pokud jste strávili hodně času ladění MX přehrávače, bylo by uražení, kdybyste ho ztratili v případě selhání. Chcete-li tomu zabránit, uložte všechna nastavení programu příkazem “Exportovat”. Výsledný soubor můžete nahrát do úložiště v cloudu a použít ho k synchronizaci nastavení, pokud je MX Player nainstalován na více zařízeních.

9. Ochrana před dětmi

Přehrávač MX: ochrana před dětmi Přehrávač MX: Ochrana dětí 2

Chcete-li chvíli mít dítě, pak zapněte karikatury. Aby při spuštění nezačal přepínat soubory ani studovat obsah smartphonu, aktivujte zámek. Existují v programu několika typů a jeden z nich je určen speciálně pro děti.

10. Skrytí souborů a složek

Přehrávač MX: Skrytí souborů a složek Přehrávač MX: Skrytí souborů a složek 2

Ve výchozím nastavení MX Player skenuje obsah paměti a zobrazuje všechna dostupná videa v seznamu skladeb. Chcete-li některá videa z programu skrýt, označte tyto soubory nebo složky a vyberte příkaz “Skrýt”.