18 aplikací pro ženy, které pomohou změnit vzhled

Aplikace, které pomohou při výběru barvy vlasů a vlasů

V devadesátých letech tuto službu nabízeli vydavatelství. V katalogu bylo nutné poslat fotky a účesy a pak trpělivě počkat na odpověď. Nyní můžete zvolit nový účes a barvu vlasů během několika vteřin. Procházejte možnosti, vložte fotky do sociální sítě a konzultujte své přátele.

1. Insta Hair Salon Salon

V této aplikaci můžete vyzkoušet více než 1 000 účesů různých délek. Představuje několik možností pro realistické barvy vlasů, pravý odstín lze vytvořit ručně. Aplikace není rusifikovaná, ale řízení je intuitivně srozumitelné.

2. Celebrity účes Salon

Kromě tradiční sady účesů a barev nabízí tato aplikace styling. Můžete se částečně reinkarnovat v Gwyneth Paltrow, Selena Gomez, Reese Witherspoon a dalších osobnostech.

3. Teleport

Teleport baruje vlasy daleko od realistické barvy. Zelené, růžové, purpurové účesy jsou nyní v trendu, takže můžete otestovat módní obrazy. Je možné změnit barvu kůže nebo přidání fosforové záře do ducha – stejně jako postavy vašich oblíbených komiksů.

4. Barva vlasů

Více než 20 odstínů vlasů: blond, červená, kaštan. Můžete si ozdobit vlasy vlasy, obručemi a dalšími doplňky.

5. Výběr účesu Schwarzkopf

Aplikace od světově proslulého výrobce vlasových výrobků nabízí vyzkoušet módní trendy v sezóně. Pro snadné přizpůsobení – virtuální zrcadlo pro vyzvednutí obrazu v reálném čase.

Aplikace, které pomáhají při výběru make-upu

Použití plnohodnotného make-up může trvat mnoho hodin. Pokud chcete vidět, jak vypadají ledové fíky, šipky, rtěnka neobvyklých odstínů, můžete nainstalovat jednu z těchto aplikací. Během několika vteřin vám udělají make-up.

6. Genius makeupu

Aplikace umožňuje aplikaci make-upu v reálném čase. Nezapomeňte nutně zamrznout před smartphonem fotoaparátu. Rtěnka a stíny budou následovat vaše rty a oči, pokud se otočíte před virtuálním zrcadlem, mrknutím, úsměvem. Můžete se také naučit, jak přenést techniky aplikování kosmetiky do reálného života.

7. Perfect365

Aplikace automaticky určuje hranice rtů a očí na fotografii a nabízí 28 stylů, ze kterých si můžete vybrat. Prvky doplňování mohou být zvoleny a nezávisle: změňte barvu stínů, tloušťku šipek, aplikujte červenou barvu. Můžete také změnit tvar obličeje: aplikace vám umožňuje zúžit bradu, zlepšit tvar nosu a vizuálně zhubnout.

8. InstaBeauty

InstaBeauty je profesionální samokamera, která zlepšuje vzhled fotografií a videí. 50 stylů make-upu, více než 100 filtrů – můžete je dostat na cestu jako tvář, ale je to lepší a změní se bez uznání.

9. MakeupPlus

Můžete vyzkoušet make-up styly a specifické kosmetické výrobky od značek. K dispozici jsou filtre s obrázky od předních umělců make-up a vzdělávacích videí.

10. MakeCe Makeup

Vynikající možnosti kombinace několika barev v jednom make-up. Směs několik odstínů rtěnky, dosažení jedinečného tónu stínů – to vše je v aplikaci k dispozici. Ví, jak skrýt nedostatky pro bezvadné selfies a nabízí tematické makeup možnosti, například Halloween.

Aplikace, které změní osobu mimo uznání

Někdy chcete změny více kardinálně než jen nový odstín stínů. Existují aplikace, které budou důkladně pracovat na vzhledu.

11. Face Warp

V aplikaci můžete zvětšit a zmenšit funkce obličeje. Stačí natočit detailní fotografii. Program rozpozná hranice obličeje, najde oči, rty, nos.

12. Metody plastické chirurgie Lite

Simulátor plastické chirurgie simuluje výsledky operací na nose plastických hmotách, zvětšení rtů, změny obrysů obličeje. Před odesláním fotografií do sociálních sítí můžete odstranit nedostatky.

13. FaceFusion

Aplikace vytváří realistické kombinace tváří. Můžete kombinovat své funkce s vzhledem celebrity nebo přítele a uvidíte, co se stane.

14. Visage Lab

Laboratoř Visage bělí zuby, odstraňuje zčervenání očí, zvětšuje vizuálně zdravou kůži. Aplikace přemění uživatele na svou nejlepší verzi.

15. FaceApp

Hlučná aplikace, která se stala klasikou. Stárne, dělá mladý, dělá vám úsměv, změní podlahu a nudí se víc než šest měsíců.

Aplikace, které mění tělo

Nejde o počítadla kalorií a virtuální trenéry. Potřebují čas na práci. V těchto aplikacích lze okamžitě získat tělo snu.

16. RetouchMe

Aplikace mění tělo bez spoléhání se na automatizaci. Nad obrazem je designér, který může dělat nohy dlouhé, pas je tenký, hrudník je velký. Za zlepšení bude muset platit domácí měnu – půjčky. Mohou být zakoupeny nebo vydělány.

17. Jarní

Aplikace má pouze tři funkce: kreslí celý tvar nebo jeho jednotlivé části, štěrbiny a zmenšuje velikost hlavy. A pokud je poslední možnost pro mnohé kontroverzní, pak první dva alespoň jednou budou užitečné každému majiteli smartphonu.

18. Editor tělesné škály

Získejte na fotkách kulatý prdel bez dřepy s činky a velkého hrudníku – bez plasticity a fanatického jídla zelí je možné. V aplikaci Editor tělesné chirurgie můžete vybrat i poloměr zvětšeného objektu a jeho tvar.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top