5 aplikací, které musíte okamžitě odebrat ze systému Android

Facebook a další sociální sítě

Facebook Android App Facebook

Sociální síť Facebook je dnes nejpopulárnějším na světě, takže není divu, že odpovídající mobilní aplikace je instalována velkým počtem uživatelů. Mobilní klient vám umožňuje přijímat oznámení o nových nákupech, posílat obrázky vašeho jídla a vždy zůstat v kontaktu s přáteli. Avšak na oplátku tato aplikace spotřebovává obrovské množství systémových prostředků a výrazně snižuje životnost baterie mobilního gadgetu. Podle výroční zprávy zprávy AVG Android App je mobilním klientem Facebook, který zaujímá špičkové linky v hitparádě nejrozmanitějších programů na platformě Android.

Alternativa. Použijte mobilní verzi Facebooku v každém moderním prohlížeči. Funkce není příliš odlišná, ale neobsahují žádné nepříjemné oznámení a rychle se roztavující baterie.

Weather Channel a další aplikace počasí

Kanál počasí Aplikace pro Android Weather Channel

Kanál počasí je vynikajícím příkladem toho, jak při nejjednodušší funkci – zobrazení předpovědi počasí – vývojáři dokáží postavit megakombin. Zde uvidíte jak animované tapety, tak meteorologické mapy a kytice interaktivních widgetů a Bůh ví co jiného. Veškerá tato ekonomika sedí v paměti RAM zařízení, každých pět minut klepá na internetu a samozřejmě vybíjí nabíjení baterie tím nejnebezpečnějším způsobem.

Alternativa. Podívejte se do okna – dostanete mnohem spolehlivější informace než to, co ukazuje widget plochy. Pokud potřebujete prognózu, společnost Google vám poskytne nejspolehlivější předpověď pro týden dopředu.

AntiVirus ZDARMA a další antivirové programy

AntiVirus ZDARMA Aplikace Android AntiVirus FREE

Diskuse o tom, zda jsou v zařízeních se systémem Android vyžadovány antivirové programy, je někdy poměrně horká. Jsem toho názoru, že pokud nemáte na zařízení zařízení root a neinstalujete napadené programy z pochybných zdrojů třetích stran, nepotřebujete antivirový program. Google pečlivě sleduje obsah svého obchodu a okamžitě z něj odstraní všechny potenciálně nebezpečné prvky, takže vždy aktivní antivirové sledování zpomalí váš smartphone nebo tablet jen marně.

  Cómo digitalizar una foto de una negatividad con un teléfono en Android

Alternativa. Pokud stále existují pochybnosti o stavu modulu gadget, nainstalujte antivirový program, naskenujte jej a poté jej odstraňte.

Clean Master a další optimalizátory systému

Clean Master Aplikace pro Android Clean Master

Víra v zázraky je nejdůležitější hnací silou šíření různých “čisticích prostředků” a “optimalizátorů”. Stejně jako stovky těch nejlepších programátorů Google nemohli přemýšlet o svém systému, ale tento jediný vynálezce si vzal a udělal! Rychle nás rozrušíme: většina z těchto žádostí buď vůbec nečiní, nebo jen ublíží. Vyčistit mezipaměť, odstranit zbytky starých programů mohou být také vestavěné systémové nástroje. Vyčištění paměti ve skutečnosti zpomaluje spouštění programů a provozování systému Android namísto nástrojů pro zrychlení systému, které slibovaly tvůrci.

Alternativa. Pomocí nástrojů dostupných v zařízení Android můžete vymazat mezipaměť aplikací. Zapomeňte na optimalizaci paměti.

Výchozí prohlížeč

Výchozí prohlížeč Prohlížeč

Někteří výrobci a vývojáři firmware třetích stran poskytují své výtvory se speciálními verzemi prohlížeče. Obvykle jsou k vám těsně šité odkazy na weby inzerentů a další nepotřebný obsah. Kromě toho nikdo nemůže zaručit, že takový prohlížeč slučuje vaše informace doleva. Je lepší nikdy nepoužívat takový program a obecně, pokud je to možné, odstranit ze systému.

Alternativa. V Androidu jsou desítky dobrých prohlížečů, ale Google Chrome je nepochybně nejspolehlivější a nejrychlejší. Je funkční, má podporu nejpokročilejších webových technologií, může ušetřit mobilní provoz a má jednoduché a intuitivní rozhraní.

A jaké aplikace považujete za škodlivé na platformě Android?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤