6 nejlepších aplikací pro Android a iPhone

1. RunKeeper

Jedna z nejpopulárnějších aplikací, kterou používá obrovský počet běžců. S ním můžete sledovat vaše pohyby na mapě, získat hlasové výzvy o rychlosti, trvání a rychlosti běhu a sdílet jogy se svými přáteli. Integrace s aplikací Apple Music umožňuje spravovat hudbu přímo v rozhraní RunKeeper. Verze systému Android má tlačítko pro Hudbu Google Play, ale přehrávač se otevře v samostatném okně.

Program udržuje podrobnou statistiku pokroku. Díky tomu je s jeho pomocí pohodlné sledovat váš pokrok. Základní funkce jsou k dispozici zdarma, ale po vystavení placeného předplatného obdržíte osobní doporučení na základě vašich preferencí, harmonogramu, fyzických ukazatelů a úspěchů.

2. Runtastic

Další program pro běžce s obrovským počtem fanoušků, srovnatelný v popularitě s RunKeeper. Pokud se vám z nějakého důvodu nejedná, vyzkoušejte Runtastic. Tento program také vyzpovídá tipy, poskytuje podrobné statistiky běhu, umožňuje sledovat průběh a sledovat vaše trasy na mapě.

S vestavěným hudebním přehrávačem můžete spravovat hudbu z Hudby Google Play nebo Apple Music přímo z menu Runtastic. Aplikace je k dispozici zdarma. Platbou za předplatné obdržíte vzdělávací programy a další bonusy.

3. 10K běžec

Účelem této aplikace je pomoci vám spustit první 10 kilometrů. Chcete-li to provést, bude vás motivovat a instruovat vás pomocí textových a hlasových instrukcí. Stejně jako v programu RunKeeper nebo Runtastic, můžete sledovat svůj pokrok. Pokud už začínáte běžet, pak 10K Runner se stane hodným trenérem.

4. Zombie, běh!

Zombie, Run – to je skvělá aplikace pro ty, kteří mají pocit, že mají fantasticky nudnou práci. Vymění váš výcvik na záchrannou misi od zombie. S pomocí zvukové konstrukce a různých dramatických technik vám Zombies, Run umožní dodatečnou motivaci během tříd. Vhodný pro každého, kdo chce rozmístit své jogy a zná angličtinu.

5. Milovníky milosrdenství

S pomocí společnosti Charity Miles můžete pomáhat lidem v potížích. Vyberte charitativní organizaci, zapněte GPS a spusťte! Každý kilometr zaznamenaný přihláškou se rovná malé částce, kterou sponzor daruje charitativnímu fondu, který jste si vybrali. Čím více budete běhat, tím výraznější bude váš sociální příspěvek.

6. RockMyRun

Tato magická aplikace poskytuje přístup k rozsáhlé hudební knihovně a upravuje přehrávání skladeb tak, aby běželo rychlost nebo váš puls. Pokud běžíte dostatečně dlouho, víte, jak důležité je, abyste se dostali do rytmu hudby. Proto se místo úpravy na skladby ujistěte, že je hudba uspořádána pro vás.

A jaké aplikace používáte ke spuštění?

  适用于Android的3款均衡器,可让音乐听起来更棒

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top