6 správců souborů pro Android, které mohou nahradit poškozený ES File Explorer

Po dlouhou dobu se ES File Explorer prohlašoval za nejlepší správce souborů pro Android. Přesně do doby, kdy program neměl nové vlastníky, kteří se rozhodli rychle získat zpět nákup prostřednictvím reklamy a nikdo nepotřeboval zabudované nástroje. Toto přetékalo trpělivost uživatelů a začali hledat náhradu ES File Explorer. Rozhodli jsme se jim pomoci.

Solid Explorer

Solid Explorer – první žadatel o pozornost od zklamaných uživatelů aplikace ES File Explorer. Dokonce připomíná tento program – jako tomu bylo v dobrých starých dobách. Solid Explorer bude spokojen se stylovým rozhraním, plným balíčkem funkcí, stabilním provozem a rychlostí. Pro plné využití programu bude muset koupit, ale jsem si jistý, že na chvíli nebudete litovat o tomto nákupu.

Celkový velitel

Toto jméno je známé všem uživatelům počítačů se zkušenostmi. Ano, toto je mobilní verze nejslavnějšího správce souborů pro Windows. Program má proprietární asketické rozhraní, kromě toho je zcela zdarma a neobsahuje reklamu. Ve výchozím nastavení umožňuje Total Commander provádět všechny základní operace se soubory, ale pokud nemáte dost, můžete rozšířit funkčnost programu pomocí speciálních plug-inů.

Správce souborů ZenUI

Mnoho výrobců smartphonů je ochotno zabalit své gadgety vlastním softwarem. Softwarová divize společnosti ASUS vyrábí poměrně hodné aplikace, které nejen fanouškům této značky chtějí. Jejich správce souborů přitahuje především příjemné moderní rozhraní a rychlost práce. Nicméně, pod krásnou shell je poměrně silný program, který dokáže kopírovat, přesouvat, vytvářet soubory a složky, spravovat úložiště cloud, pracovat s archivy, analyzovat využití paměti a mnoho dalšího.

Správce souborů X-plore

Charakteristickými rysy tohoto správce souborů jsou strom adresářů a režim dvou panelů. Proto je to tak oblíbeno majiteli tabletu: na velké obrazovce, pomocí X-plore je opravdu výhodné. Kromě provádění standardních operací souborů může program pracovat s archivy, prohlížet mnoho typů souborů, přenášet data do a z počítače, připojit se k mnoha oblíbeným službám pro ukládání souborů v cloudu.

Správce souborů

Pokud potřebujete jednoduchý a spolehlivý nástroj pro práci se soubory, věnujte pozornost tomuto programu. V ostatních účastnících této recenze může dojít ke ztrátě funkčnosti, ale vypadá to dobře a pracuje rychle. Skvělá volba pro začátečníky, kteří nechtějí chápat celý den v nastavení, aby někde kopírovali soubor.

MiXplorer

A pro sladké, máme jeden z nejlepších správců souborů pro Android, který však v obchodě s aplikací Google Play nenajdete. Při vytváření tohoto programu si vývojář vzal jako vzorek pravidelný dirigent operačního systému MIUI. Protože s nástupem MiXplorer, jak víte, je vše v pořádku.

Pokud jde o funkčnost, program také nezklamal. Dokonce i zběžné vyjmenování všech možností MiXploreru bude vyžadovat spoustu místa, takže se omezíme na tvrzení, že se sotva setkáte s každodenní činností, s níž se tento správce souborů nedokázal vypořádat. A na závěr chceme informovat, že MiXplorer neobsahuje reklamu, je zdarma a podle vývojáře bude vždy zdarma.

MiXplorer Správce souborů MiXplorer

Stáhněte si MiXplorer →

A který správce souborů pro Android používáte?