Funkce Google Keep, které musíte určitě potřebovat

Připomínky služby Asistent Google

Všichni správci úloh vám umožňují nastavit připomenutí, když přesně potřebujete úkol dokončit. Takže Google Keep také ví, jak. Při vytváření poznámky pod textem můžete vybrat, kdy má služba Google Keep upozornit na vaši poznámku. Také tyto připomenutí se zobrazí ve službě Asistent Google.

Google Keep Reminders

A tam je více strmé funkce – připomenutí podle umístění. Tato funkce je ideální pro použití v obchodě. Napsali seznam produktů, které mají být zakoupeny, a nastavili připomenutí pro umístění obchodu. A i když zapomenete, že musíte jít do obchodu, Google Keep vám o tom bude připomínat.

Obnovení poznámky

Obnovení odstraněných poznámek ze služby Google Keep

Pokud odstraníte poznámku a pak ji budete potřebovat, určitě se naučíte, jak používat funkci archivace. Tentokrát vám služba Google Keep ušetří. Pokud uplynulo pouze sedm dní.

Klikněte na ikonu v levém horním rohu a vyberte možnost “Košík”. Poté vyberte poznámku, kterou potřebujete, a klikněte na ikonu, kde je zobrazen zkřížený koš. Všechno, poznámka je obnovena. Příště použijte funkci archivace namísto odstranění poznámky.

Možnosti inteligentního filtrování a třídění

Inteligentní třídění v Google Keep

Používáte-li službu Google Keep, pravděpodobně jste si všimli, že poznámky mohou být zbarveny v různých barvách. To se děje nejen proto, aby vaše poznámky vypadaly krásně.

Když hledáte konkrétní poznámku, máte možnost třídit výsledky vyhledávání podle barev. Kromě toho můžete poznámky třídit podle přítomnosti určitých prvků v nich, například fotografií nebo zvukových nahrávek.

Sdílejte vlastní tajemství a způsoby používání služby Google Keep.

  YouTube Go - 从Google下载视频的官方应用程序