Jak získat peníze za neúspěšný nákup aplikace nebo hry v Google Play

Pokud vracíte aplikaci (hra) na Google Play po 15 minutách, bude vám vrácena v plné výši.

Nápověda Google Play

Takže jste klikli na tlačítko “Koupit”. Nyní máte patnáct minut na vrácení peněz. Po dobu 15 minut je nutné software stáhnout, nainstalovat, konfigurovat a otestovat v poli. Zdá se, že stačí. Ale z vlastní zkušenosti mohu říci, že ne vždy.

Z tohoto článku se dozvíte, jak obnovit své hard-earned dolary, zbytečné nestojí za software, i po poslední čtvrt hodiny.

Teorie

Nejprve bych však chtěl vysvětlit, proč čas, který je určen na vrácení peněz, často nestačí.

Velikost stahování

Museli jste se vypořádat s hračkami, jejichž velikost může zvednout obočí z překvapení? Ano, není mnoho z nich, ale jsou. Představte si, že jste se rozhodli hrát hezky, ale pro to musíte stáhnout několik stovek megabajtů souboru APK. Zdá se, že na tom nezáleží, je však nutné to provést bez přerušení spojení, což je někdy obtížné.

Heavy App na Google Play
Hračka s působivou velikostí ve službě Google Play

Trvá to dlouho, a proto je strašné koupit. Ale jen na první pohled. Rychle tě potěším. Podle nepotvrzených informací společnost Google spouští časovač ne od okamžiku platby platby, ale ihned po úspěšné instalaci akvizice. To je správné a logické. Jinak by bylo velmi problematické dostat se do 15minutového okna.

Ale chtěl bych se soustředit na další nuance. Některé aplikace, jako jsou přehrávače videa a podcastové přehrávače, vyžadují další čas k úplnému otestování vlastností, které obsahují. Přemýšlejte o tom, kolik času potřebujete k přenosu filmu nebo podcastu a poté přizpůsobte potřebám? S největší pravděpodobností bude podnikání zpožděno. Zde stojíme před problémem kvality komunikace a množství přenášených dat.

Chyby

Při jízdě ve veřejné dopravě jste nalezli skvělý nástroj? Skvělé! Koupil, nainstaloval, ale teď je čas jít ven. Zpravidla nebude možné v tomto případě zkusit akvizici. A večer se ukázalo, že pracovní kapacita aplikace je nulová. Buď jste banálně vtyuhali krásný kryt, nebo existuje neslučitelnost s vaší trubice, nebo vývojář optimalizoval jejich vytvoření pro energetickou účinnost. Peníze na větru.

  Wie man aus Android ein Babuschkofon macht

Praxe

Jak to být? Vůbec nic koupit? Koupit! Je třeba odměnit práci dobrých vývojářů a zvýšit konkurenci na Google Play. Ale jak rozdělit dluhopisy na 15 minut? Jednoduše!

Vaše peníze můžete vrátit do dvou hodin!

Jedná se o dvě plné otáčky ve směru hodinových ručiček v zákulisí jsou dány kupujícímu na výběr finančních prostředků. Ano, toto je v rozporu s oficiálními ustanoveními o nákupu, ale funguje. A téměř nikdo o tom neví.

U mnoha uživatelů služby Google Play zůstává tlačítko návratu aktivní mnohem déle, než je plánovaný čas. Proč? Určitě to není známo, protože oficiální komentáře od Googlu v tomto bodě tam.

Když jsem se dozvěděl o této nuance na “buržoázním” fóru, myslel jsem si, že čip funguje pouze pro civilizovaný Západ. Ale ne! Experiment, který jsem provedl, potvrdil šíření pravidla do zemí divokého východu. Například při nákupu krásné kalkulačky Numix v 22:30 jsem úspěšně vrátil plné náklady na aplikaci o půlnoci.

Vrácení platby v programu Google Play
Od nákupu na Google Play proběhla hodina a půl

Proč je to tak? Zjistíme to.

  • Zvýšení doby návratu může být ve fázi testování.
  • Druhým možným důvodem je věrnost určitým uživatelům. Například ti, kteří na Google Play tráví spoustu času, hodně stáhnou a nevracejí se.
  • Pravidlo se nemusí vztahovat na aplikace určitých kategorií. Například u stejných hraček.
  • Google se pokouší splnit naše peněženky a slibovat jim bezpečnost v nepříjemných situacích. Logika je jednoduchá: není pravděpodobné, že neúspěšný nákup způsobí touhu kupovat něco jiného.

Mimochodem, pokud máte to štěstí a tlačítko zpět rychle zmizí, nebo si prostě nesplňuje dvouhodinový snímek, můžete se pokusit znovu získat peníze již ve vývojce sám.

Návrat placených aplikací a her na Google Play
Informace o refundaci služby Google Play

Kontaktní údaje každého autora jsou k dispozici na stránce nákupu. Můžete podrobně popsat stávající problémy, potvrdit požadavek pomocí snímků obrazovky a počkat na odpověď. Lidská bytost je jiná, proto není úspěch této akce zaručen, ale vždy existují šance. Autori Zabugornye se přesně obávají o své jméno a docela ochotně převádějí peníze zpět.

  WiFi Analyzer – χρήσιμη εφαρμογή για WiFi στο Android

Závěr

Při uzavření poznámky vám chci dát pár tipů.

Nezapomeňte, že aplikaci (hru) můžete vrátit pouze jednou. Pokud se rozhodnete jej zakoupit znovu, vrácení platby nebude možné. Tato slova jsou z odkazu.

Cokoliv, co je nadměrné, pak na úkor. Neztrácejte svůj smysl pro poměr tím, že se ucházíte o žádost o několik hodin a neustále stáhnete platbu. Schéma je s největší pravděpodobností dynamické a vaše velké nadšení pro návratové žádosti za pár časů povede k poklesu času na standardní hodnotu.

Nakupujete libovolné aplikace v Google Play? Jak vidíte optimální čas návratu?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top