Kde stáhnout zdarma placené aplikace pro Android

Vyhledání alternativních aplikací

Pokud potřebujete nástroj, který provádí určitou funkci, ve většině případů je k dispozici bezplatná verze. Stojí za to strávit doslova deset minut vyhledávání a budete překvapeni, když zjistíte, že program, který máte za cenu několika dolarů, má zcela zdarma analog, který funguje přesně stejný a možná i lepší. Jedním z nejvhodnějších míst pro nalezení podobných programů je AlternativeTo.net. Jednoduše zadejte název požadované aplikace do vyhledávacího panelu a potom ve výsledcích filtrujte pouze volné nástroje.

alternativeto.net - aplikace pro Android zdarma

Amazonské podzemí

Amazon má svůj vlastní aplikační obchod, který je druhým největším z hlediska počtu programů, které jsou v něm uvedeny. Chcete-li tento obchod propagovat, Amazon každý den dělá jednu z položek zcela zdarma. Kromě toho se čas od času vyskytují různé propagační akce a prodeje, v nichž volné programy dostávají celé soubory programů. K úctě organizátorů je třeba poznamenat, že programy účasti v propagačních akcích jsou zpravidla velmi hodné, takže můžete získat zde opravdu cenné věci zdarma. Chcete-li mít přístup k úložišti aplikací Amazon, musíte si stáhnout a nainstalovat speciální aplikaci. Volné a propagační programy najdete v záložce Underground Apps.

Aplikace Amazon Underground - aplikace pro Android zdarma

Příloha dne

AppGratis a myAppFree pracují podobným způsobem, takže jsem je kombinoval do jedné části. Instalací některého z těchto programů do vašeho zařízení obdržíte každý den oznámení o nové aplikaci, která se stala zdarma přesně jeden den. Kromě bezplatných nástrojů se někdy objevují zprávy o odemykání úrovní bonusových her nebo některých nových tajných herních položek. Aplikace AppGratis jsem už dlouho použila a dokázala jsem, že díky ní jsem se seznámil s několika opravdu krásnými placenými programy. Pomůcka myAppFree se objevila na platformě Android poměrně nedávno, ale uživatelé Windows Phone, kde byl představen dříve, nestávají na svých adresách pozitivní komentáře.

Slevy a propagace

Ceny za programy v Google Play se neustále mění a někdy vývojáři propagují prodeje a propagují své programy. Samozřejmě, abychom mohli sledovat všechny změny cen, nebude dostatek času, a proto vám doporučujeme, abyste ve svém zařízení instalovali Nejlepší prodej App nebo AppSales. Díky těmto programům si budete vědět všechny slevy v obchodě s aplikacemi Google a budete mít možnost získat požadovaný program, a to zdarma, ale za nejnižší cenu. Nejlepší prodej aplikací vám umožňuje dodatečně sledovat další katalogy programů, včetně slev na track Steam.

A kde získáváte placené aplikace pro Android?