Nejlepší aplikace Android pro nahrávání hlasu

Záznam zvuku

Cena: zdarma.

Oficiální aplikace Sony Audio Recorder. Jedna z nejjednodušších možností nahrávání hlasu. Navzdory tomu podporuje binaurální záznam ve vysoké kvalitě, pokud připojíte náhlavní soupravu nebo mikrofon, ale pouze pro zařízení Sony Xperia, které podporují vhodné zvukové konektory. Má všechny základní funkce: nahrávání, ukládání a stahování na různé platformy.

Jednoduchý hlasový záznamník

Cena: Zdarma / 3,99 dolarů.

Podstata aplikace se plně odráží v názvu. Základní funkce funguje dobře. Otevřete aplikaci, klepněte na tlačítko záznamu, uložte nebo odešlete hotový soubor a aplikaci zavřete. Má také další funkce, například možnost vybrat typ souboru. A v placené verzi je podpora stereo nahrávání, nahrávání pomocí Bluetooth-mikrofonu a tak dále.

Evernote

Cena: zdarma / 3,99 dolarů za měsíc / 5,99 dolarů za měsíc.

Evernote je aplikace pro vytváření poznámek, ale může také nahrávat hlas. Hodí se pro hudebníky, studenty a všechny, kteří potřebují vytvářet zvukové poznámky a podepisovat je textem. Pohodlí je křížová platforma této aplikace, stejně jako výběr jednoho ze dvou typů předplatného.

Uchovávejte

Cena: zdarma.

Google Keep je další aplikace pro nahrávání, která podporuje hlasové poznámky. Nahrávání něčeho dlouhého nebo obtížného zvuku nefunguje, ale je to dobré pro jednoduché rychlé poznámky. Kromě toho můžete spravovat své záznamy: budou vám k dispozici kdekoli, kde je disk Google, tedy z prakticky libovolného zařízení.

Hi-Q

Cena: Zdarma / 3,49 dolarů.

Jedna z nejsilnějších aplikací pro nahrávání zvuku v momentě. Nahrávání je uloženo ve formátu MP3, takže můžete přehrávat na libovolném zařízení. K dispozici je také funkce automatického stahování v Dropboxu. Hi-Q podporuje widgety, výběr mikrofonu, pokud je na smartphonu více než jeden, Wi-Fi přenos dat, ovládání hlasitosti záznamu. K dispozici je placená verze s mnoha funkcemi. Minus jedna – pro nahrávání hovorů není podpora.

RecForge II

Cena: Zdarma / 3,49 dolarů.

RecForge II je další silná aplikace. Má mnoho funkcí: ovládání tempa, hlasové výšky a hlasitosti nahrávání. Jedná se o jednu z nejlepších aplikací pro dlouhé nahrávky, například hudbu nebo přednášky. V této aplikaci je vestavěný editor záznamů, můžete vyříznout potřebné součásti. Pro ukládání do paměti můžete zapnout přehrávání souboru se smyčkou.

Inteligentní hlasový záznamník

Cena: zdarma / 1,49 USD.

Inteligentní hlasový záznamník je aplikace speciálně vytvořená pro dlouhé nahrávky. Může být použit k zaznamenání toho, co říkáte ve snu, přednášce nebo zkušební skupině. K dispozici je funkce, která umožňuje okamžitě přeskočit okamžiky ticho a okamžitě jít na poslech důležitých částí nahrávky. V inteligentním hlasovém záznamníku existují další užitečné funkce, například nahrávání hovoru a kalibrace mikrofonu.

Snipback

Cena: zdarma.

Snipback je hlasový záznamník se základními funkcemi. K dispozici je výběr kvality nahrávání a snížení šumu. Co dělá tuto aplikaci jedinečnou, je schopnost zachytit až 30 sekund zvuku před začátkem nahrávání, což bude zaznamenávat důležité informace, a to i v případě, že jste již vynechali. Chcete-li to provést, ponechte aplikaci otevřenou a okamžitě po zaznění něčeho důležitého klikněte na tlačítko záznamu.

Diktafon

Cena: zdarma.

“Diktafon” je jednoduchá aplikace, která dokáže zaznamenávat zvuk ve formátech PCM (Wave), AAC a AMR a zvolit bitrate. Jeho rozhraní je jednoduché a umožňuje rychle vyhledat soubory a spravovat je. Telefonní rozhovory můžete nahrávat, pokud to vaše zařízení dovoluje.