Proč je hudba Google nejlepší způsob, jak poslouchat hudbu

Pro Ukrajinu se služba Google Music stává nedávno k dispozici, ale je to jediná služba, na kterou jsem čekala, až se mi třásnou v ruce. Po použití po dobu několika měsíců mohu s jistotou říci, že nebudete moci najít pohodlnější a jednodušší možnost poslouchat hudbu. A níže vám řeknu, proč je hudba Google tak cool.

Cena:

Pro obyvatele Ruska, měsíční předplatné stojí 189 rublů, pro obyvatele Ukrajiny – 49 hřiven, a to je velmi malé pro příležitosti, které služba poskytuje. Přístup k desítkám milionů skladeb, poslech v režimu offline, rádio, nedostatek reklamy a tak dále. Všimněte si, že 200 rublů je dobré album v iTunes. Tady za stejné peníze získáváme přístup k neomezenému množství hudby.

Dokonce i když se říká, že iTunes album pokračuje navždy v mém používání, a Google Music bude muset zaplatit každý měsíc, jednoduchá matematika je jasné, že nákup alb bude zisková pouze tehdy, pokud budete souhlasit k poslechu 12 alb ročně. Souhlasíte? Nejsem.

Hudba Google na Android – pohádka

Je tak dobrý, že právě kvůli němu chci jít na Android. Sláva Baránského

A je těžké se s tím vypořádat. Jak dobrý je služba Hudba Google pro Android, klient pro iPhone se také zhoršil. Navíc okamžitě zobrazuje koncept Android aplikací. Google se neobtěžoval remake klienta v systému iOS a stěží si myslel, že na iPhone není tlačítko “Zpět” a není příliš výhodné se dostat na vrchol.

IMG_2287
Různé velikosti miniatur, hloupé tlačítko “Back” a pomalost jsou všechny služby Google Music for iPhone

Dokonce i toto může být odpuštěno. Aplikace Google Music je v systému Android postavena do standardní hudební aplikace a je to velmi pohodlné.

OFFLINE

Nemám dostatek slov, abych popsal, jak moc mám rád službu Google Music, protože jí umožňuje stahovat hudbu offline. Mohu poslouchat jakoukoli hudbu kdekoli a kdykoli, aniž bychom mysleli na to, že jsme v dosahu internetu.

  12 dodatnih aplikacija za stvarnost za Android koje zaslužuju pozornost

Můžete poslouchat hudbu i v EDGE

S nízkou kvalitou zvuku můžete poslouchat hudbu i v EDGE.
S nízkou kvalitou zvuku můžete poslouchat hudbu i v EDGE!

Služba má při poslechu v mobilní síti tři nastavení kvality zvuku. Vzhledem k tomu, že na území Ukrajiny ještě není žádné území normální Internet 3G, pak by to mohlo být zapomenuto. Ale ukazuje se, s minimální kvalitou hudby lze poslouchat i v EDGE!

Chladit rádio na předvolbách

Služba Hudba Google vám umožňuje nahrávat skladby do knihovny služby, a nejen to, že je přinesete na objednávku, takže i v budoucnu si vyberete hudbu. A tím služba nemá žádné problémy. Samozřejmě, nebude se vám líbit 100% písní, ale i když se každou pětku bude líbit – už je to skvělé.

Ve skutečnosti se ukázalo, že většina hudby z rádia se mi líbí a já ji často přidávám do seznamu oblíbených, který bude popsán níže.

Seznam “Líbí se mi”

Seznam oblíbených písní lze stáhnout samostatně.
Seznam oblíbených písní lze stáhnout samostatně

Seznam skladeb “bark” se zobrazuje jako samostatný seznam skladeb. Navíc je to, že pokud se vám nelíbí poslouchat hudební alba, jako bych rád, pak můžete stáhnout jeden seznam s vašimi oblíbenými písněmi. Nebo mějte na paměti, že seznam nejoblíbenějších písní je vždy s vámi.

Veřejné seznamy skladeb

Tuto funkci jsem nemohl použít, protože je k dispozici pouze v systému Android. Jak to chápu, můžete jej použít k zobrazení seznamů skladeb ostatních uživatelů, přidávat a stahovat je sami. Proč? Sdílejte svou oblíbenou hudbu s přáteli nebo poslouchejte seznamy těch lidí, jejichž vnímání máte v pořádku.

A když uzavřu odu do Google Music, chci říct několik nevýhod:

  1. Špatný klient pro iPhone.
  2. Žádný zákazník pro iPad.
  3. Žádný klient pro Mac a PC. Neoficiální klient pro Mac je stále tam.

Až do posledního okamžiku jsem si byla jistá, že služba nemůže být tak dobrá a že někde musí být nějaký záchyt, ale nemohl jsem ji najít. Možná jste to našli? Co si myslíte o službě Google Music?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top