Snapchat: nejkomplexnější průvodce nejpravděpodobnějším poslem

Co je Snapchat (krátká verze)

Snapchat je instant messenger, který funguje iOS a Android. Jeho klíčovou funkcí je samodestrukování zaslaných zpráv.

Co je Snapchat (verze je autentičtější)

Snapchat je aplikace ve stylu Zen. Tady je to zen říká Wikipedia:

V širším smyslu je Zen škola mystického rozjímání.

Kontemplace a neschopnost zadržet – to je o Snapchat 100%! Základem základů je to, že posíláte zprávy přátelům, které po samovraždě. Nedíváte se na ně, rozjímáte je přesně stejným způsobem, jako buddhista zvažuje okolní skutečnost, aniž by se snažil to opravit nebo měnit. Zprávy ve službě Snapchat jsou videa, fotografie a text. Důraz je samozřejmě kladen na video.

Fotografie a videa lze upravovat všemi způsoby a mohou být pouze vertikální (slyším odborníky z YouTube). Odeslaný obsah nezakrývá paměť telefonu, není uložen bez vašeho vědomí a nezůstane v telefonu příjemce.

Komunikace v aplikaci Snapchat může být jak tete-a-tete, tak vysílání všem účastníkům. Zde nejsou žádné rády (nejsou přítomny jako třída), počet účastníků, komentáře. To je posel na prvním místě.

V Snapchatu jste nejvíce nelogické rozhraní, které jste viděli. Je to úplně jiné a téměř žádné předchozí zkušenosti s VK, Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, WhatsApp a Co. vám nepomohou. Uživatelé však považují rozhraní Snapchat za nejvhodnější a zábavnější. Zamilujete se do této aplikace, budete si myslet stejně. Ujistil jsem se o tom po týdnu užívání. Neklaď.

Stále neexistuje:

 • importovat kontakty;
 • cross-posting;
 • přetížení následovníků z jiných sítí;
 • filtry v klasickém smyslu;
 • posílat fotky a videa z kamery Roll;
 • uživatelské profily;
 • webové části a další integrace jakýmkoli způsobem;
 • verze pro Windows Phone.

A teď o všechno v pořádku. Zde je schematický obraz všeho, co se děje v programu Snapchat: navigace a účel oken.

Struktura okna Snapchat
Struktura okna Snapchat

Když spustíte posla, vždy se dostanete k fotoaparátu. Pokud procházíte upozorněním, dostanete se do příslušné sekce, obejdete-li fotoaparát. Fotoaparát je nejúčinnější, který je k dispozici v aplikaci Snapchat. Promluvme si o tom podrobně.

  如何通过智能手机管理音乐:VK Music Remote

Kamera

Fotoaparát je ústředním prvkem aplikace a zde můžete pořizovat fotografie a videa pro odesílání kontaktů nebo pro vyplnění historie. Rozhodl jsem se ukázat schopnosti fotoaparátu Snapchat, protože je obtížné přenášet …

Pokud potřebujete odstranit nálepku nebo text, jednoduše tak učiníte:

Stickers2-666631866

Fotoaparát má schopnost okamžitě odeslat vytvořené “dílo” do jednoho nebo několika kontaktů ze seznamu.

Možnosti pro odeslání zprávy do služby Snapchat
Možnosti pro odeslání zprávy do služby Snapchat

Historie

Většina uživatelů vyplňuje své příběhy. Historie je druh pásky v jakékoli sociální síti. V tom, vaše fotografie a videa uloženo po dobu 24 hodin a poté smazáno. Zde je historie mých kontaktů:

Vaše historie kontaktů
Historie kontaktů

Hlavní věc je “pizza” na avatarech. Ukazuje dobu, po kterou bude historie uživatele zničena. Zhruba řečeno, každá zpráva žije pouze 24 hodin. Až 24 hodin pro každou jednotlivou zprávu bude příběh zcela zničen.

Prohlížení historie je nejlepší. ???? Můžete sledovat videa a obrázky nastavené autorem při vysílání času, nebo se můžete jednoduše dotknout obrazovky a přejít na další prvek. Zde je náhled:

Co se týče vašeho příběhu, můžete jej rozložit na scény (kliknout na tři tečky) nebo stahovat vše v jedné ručičce v roli fotoaparátu. Pokud máte několik videí a fotografií, budou všechny uloženy v samostatných souborech. Můžete klepnout na kukátko s číslem vedle položek historie a zjistit, kdo přesně prohlédl vaši kreativitu.

Samozřejmě nemůžete zachovávat příběhy a prvky příběhů vašich kontaktů.

Po dvojím klepnutí na video nebo fotografii můžete uživateli odpovědět. To nebude komentář, ale osobní zpráva. Pamatuješ si, že Snapchat je především posel?

Objevte nebo obsah 3.0

Ve službě Snapchat není pouze uživatelský obsah, ale i výbrus vybraných médií. Zde BuzzFeed, National Geographic, Lidé, Vice a mnoho dalších. Můžete je libovolně číst. Jedná se o stejné denní příběhy, ale mnohem strmější než obyčejný Malyak Kalyak. Zdá se, že jde o speciální styl nových médií a vypadá to skvěle. Podaří se vám na pár sekund vidět spoustu věcí, i když to všechno je nevyžádané. ????

  如何向对话者隐瞒你阅读他的信息

To znamená, že otevře svůj oblíbený médií (tedy s výjimkou Layfhakera, samozřejmě), studovat jim vizualizovat kryt pohybovat předměty a výpad mezi nimi, nebo pouhým dotykem na obrazovku. Pod kryty mohou být textové články nebo videa, jako v příkladu výše v BuzzFeedu. Potah, který se vám líbí, může být odeslán vašemu kontaktu, protože jste si předtím vybral něco jiného. Nemůžete publikovat obsah z disku Discover na svůj příběh. Protože je to váš příběh! Buďte laskaví a vyzkoušejte se!

Příspěvky

Hlavní pravidlo zprávy – jsou smazány okamžitě po přečtení! Pokud jste otevírali video od přítele, ale bylo to hlučné a nic jste neslyšeli, nebudete nic slyšet. Totéž s textem. Mimochodem, nejvyšší forma uznání na Snapchatu je obrazovka vaší zprávy, o které se dozvíte z oznámení. To je taková forma husky.

Existuje však jeden lifhak: pokud držíte prst na zprávu, je chráněn a nezmizí, dokud ho neuvolníte ze svého patronátu.

Chraňte zprávy chatu před vymazáním
Chraňte zprávy chatu před vymazáním

Nejzajímavější však jsou ikony vedle jména kontaktů v sekci chatu. Opravdu něco znamenají, ale hádejte, co to je, zcela nerealistické od útoku.

Tajemné chatové ikony v Snapchatu
Tajemné chatové ikony v Snapchatu

Odeslat ikony stavu

support14.3 – zpráva bez zvuku.

support15.0 – zpráva se zvukem.

support15.6 – Textová zpráva.

Ikony stavu zjišťování

support14.6 – Přítel otevřel zprávu bez zvuku.

support14.9 – Přítel otevřel zprávu se zvukem.

support15.5 – Přítel otevřel textovou zprávu.

hotově odeslaná ikona-154966063 – Přítel otevřel zprávu s penězi (pouze pro USA).

Příjem Ikony stavu

support14.4 – obdrželi jste jednu nebo více zpráv bez zvuku.

support15.1 – jste obdrželi jednu nebo více zpráv se zvukem.

support16.2 – jste obdrželi jednu nebo více textových zpráv.

Zobrazení stavových ikon

support14.5 – Byla zobrazena odeslaná zpráva bez zvuku.

support15.2 – Byla zobrazena odeslaná zpráva se zvukem.

support16.1 – Byla zobrazena textová zpráva.

– jakýkoli druh zprávy čeká na jeho obrat a může být smazán.

Ikony screenshotů

support14.7 – Ze zprávy byla převzata obrazovka se zvukem.

support15.3 – Byl proveden snímek obrazovky se zprávou bez zvuku.

  WiFi Analyzer – 适用于Android的WiFi应用程序

support15.9 – Byla pořízena snímka s textovou zprávou.

Profil, přidání a mazání přátel

Váš profil můžete najít v režimu fotoaparátu a jednoduše jej zkopírovat.

Přidejte mě jako přítele, stačí skenovat kód pomocí fotoaparátu Snapchat. Zkuste to, funguje to skvěle. Ukažte kamerou, držte prst na kódu – a bam, my jsme přátelé!

Skenujte kód pomocí aplikace Snapchat
Skenujte kód pomocí aplikace Snapchat

Odstranění přátel je také snadné. Najděte jméno přítele v seznamu kontaktů nebo v seznamu příběhů, držte prst na něm a klepněte na zobrazené okno na zařízení a odstraňte.

Smazání přátel v aplikaci Snapchat
Smazání přátel v aplikaci Snapchat

Závěry

Takže, co máme v suchém zbytku? Kdo potřebuje vyzkoušet aplikaci a proč je lepší než vše, co máme teď?

 1. Je snadné začít. Neexistuje žádný počet následovníků, nejsou žádné rády a žádné komentáře. Zde jste právě zaregistrovali účet a některé Instagram-kitas se neliší pro toho, kdo vás přidá. Vše se rozhoduje tvůrčí a kvalitní obsah. Snažte se více a budete mít své vlastní publikum. Můžete ji měřit tím, že si prohlížíte své příběhy, které vidíte pouze vy. Žádná čísla nebrání lidem, aby vás v první fázi vážně brali.
 2. Bezpečnost. Zprávy jsou skutečně odstraněny ihned po přečtení. Nikdo v telefonu a ve vašem fotoaparátu nezjistí, že vaše včerejší fotografie nejsou příliš dobré nebo upřímně hrubé, jak se to stalo s téměř všemi moderními posly. Pokud někdo vytvoří obrazovku obrazovky, pak o tom budete vědět a budete moci požádat osobu, aby dále neposlouchala “obsah”. Odeslání opilých SMS do služby Snapchat je v některých případech bezpečnější!
 3. Rychlost. Já samozřejmě nemám nejstarší telefon a Snapchat pracuje na něm bez zpoždění. Ovšem funguje také na smartphonech s Androidem za 100 USD. To není neobvyklé pro moderní instant messengerů, ale video a všechny tyto píšťaly … A přesto Snapchat letí!
 4. Zen. Pokud jste to vynechali, podívejte se na začátek.

Tak proč nedáš Snapchatu šanci? Najednou se to líbí? A bude to bezpečnější!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top