SofaScore – absolutní musí mít pro ty, kteří se zajímají o sport

Pokud slova “fotbal”, “hokej”, “basketbal”, “tenis” a podobně nezpůsobí žádné pocity a emoce, pak bezpečně přeskočte tento příspěvek. Pokud se budete chlubit sportovními fanoušky a budete s potěšením sledovat představení vašich oblíbených týmů a sportovců, dnes vám přejdeme všechny vaše představy o správném sledování soutěží.

Ve skutečnosti jsme byli překvapeni tím, že mnohé dokonce i nejhorlivější sportovní fanoušky se stále učí o datu a času na další zápas s váš oblíbený tým s některými velmi staromódním způsobem: v televizi, v novinách, listovala desítek nepříjemných podléhajících stránek. Obecně platí, že dnes jsme pevně uzavřít téma „jak dávat pozor na světě sportu“, a nabídne vám bezplatnou službu s názvem SofaScore Live prezentovány ve formě webové stránky a mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows Phone.

Stručně řečeno, SofaScore – je komplexní databáze sportovní událostí na planetě Zemi, které se usazují v sobě nejrůznější informace o událostech ve 14 populárních sportů: fotbal, hokej, basketbal, tenis, házená, baseball, rugby, americký a australský fotbal, vodní pólo , futsal, volejbal, kulečník a šipky.

Služba LiveScore ve jménu služby, jak je snadné odhadnout, naznačuje schopnost sledovat průběh sportovních událostí v reálném čase, ale vše v pořádku. Ukážeme schopnosti aplikace SofaScore LiveScore v příkladu aplikace Android.

Hlavní obrazovka. Odtud můžete procházet událostmi sportu, který vás zajímá. Například v rozbalovací nabídce zvolte “Fotbal”. Hlavní rozhraní představuje tři karty.

SofaScore SofaScore

“Liga” – je kompletní seznam turnajů pořádaných po celém světě s rozdělením podle zemí. Jednotlivé seznamy jsou mezinárodní soutěže. Klepnutím na název ligy se zobrazí rozpis zápasů, pořadí a v případě fotbalu hodnocení nejlepších hráčů. Odtud je vhodné přidat oblíbené týmy a zájem o nadcházející zápasy do oblíbených. Ikona přílohy vpravo od názvu přidává ligu do seznamu vybraných na kartě Hry.

SofaScore SofaScore

Záložka “Hry” ve výchozím nastavení zobrazuje doposud naplánované zápasy včetně vybraných lig, které jsou zobrazeny v horní části seznamu. Chcete-li zobrazit výsledek zápasů pro určité datum, stačí klepnout na ikonu kalendáře a ikona hodin zobrazí aktuální, pokud existují.

  5 популярни приложения, които не могат да бъдат инсталирани на притурката ви за Android

Příkazy a shody označené hvězdičkou se zobrazují na kartě Oblíbené položky.

SofaScore

Významem tohoto výběru je vestavěný přizpůsobitelný oznamovací systém. Je velmi flexibilní a umožňuje nastavit upozornění na přesnost jednoho zvuku pro každou událost v každém sportu.

SofaScore SofaScore

Klepnutím na zápas se zobrazují podrobné informace, včetně postavení týmů v pořadí, statistika zápasů a pravděpodobnost výhry soupeře na základě názorů uživatelů SofaScore.

SofaScore SofaScore

U minulých her se zobrazí statistiky úplných zápasů a pokud hra probíhá, všechny informace se objeví v okně shody v reálném čase.

SofaScore

Tapnuv o týmu, můžete vidět podrobné statistiky o jejích výkony a zápasy, pozice v tabulkách pro každý turnaj, ve kterém se účastní, stejně jako složení s detailními profily každého hráče.

SofaScore SofaScore

SofaScore SofaScore

SofaScore SofaScore

Jak můžete vidět, tato služba poskytuje absolutně veškeré informace, které mohou být požadovány, kteří chtějí držet krok s akcí fanoušek jakéhokoliv sportu, ale i pro ty, kteří nemohou žít bez fotbalu, aplikace má jednoduchý malý minihru s ostatními uživateli.

SofaScore SofaScore

Registrace v SofaScore vám umožňuje synchronizovat seznamy příkazů a shody, které jsou pro uživatele zajímavé mezi webem a použitými mobilními zařízeními, a má další užitečnou funkci. Poznali jste tento špatný reklamní banner ve spodní části obrazovky? Zakázat jeho standardní nákup placené verze aplikace nemůže být – prostě není. Můžete se zbavit reklamy tím, že vyzvete k použití služby tří vašich přátel. Obecně platí, že první úkolem po instalaci SofaScore je poslat pozvání kolegům fanouškům. To je docela upřímný a jednoduchý způsob, jak se zbavit obsesivní reklamy a děkujeme vývojáři za ne-alternativní produkt. Nepřeháňujeme. Podle recenzí a hodnocení znalců na Google Play, App Store a Windows Phone Store, analogy srovnatelné v pohodlí a úplnosti informací, aplikace ve skutečnosti ne. To je také naznačeno ratingem žádosti, která se blíží k pětihodinovému ratingu s desítkami tisíc ratingů.

  18 MIUI функции, които го правят по-добре от Android

Doufáme, že po přečtení tohoto článku vy a vaši přátelé, kteří nejsou sportovce lhostejní, rozhodnou pro sebe problém problému ve světě sportovních událostí.

Webová stránka SofaScore LiveScore