Jak nejlépe nosit sluchátka

Sluchátka do uší, často nazývaná gagy, a tradiční kapičky – to jsou snad nejoblíbenější faktory tvaru sluchátek. Mají nejmenší rozměry, vejde do kapsy, zatímco mohou vypadat stylově a mají vynikající zvuk. Proč úplně nezvládli trh, takže klasické režijní sluchátka různých typů pouze pro domácí a studiové použití?

Dokonce i když vynecháme rozsah článku, zohlednění technických a zvukových charakteristik různých typů sluchátek, malé kapičky a zástrčky mají své nevýhody.

Bohužel, první má vlastnost pádu z uší, obzvláště s aktivním nošením. Druhý se postaví těsně jen se správným výběrem ušních šálků, a to navzdory obrovskému výběru se vůbec nevypadá.

Proto může druhá také vypadnout (i když to bude muset zkusit). A samozřejmě se ve srovnání s hlavovými sluchátky snížil obraz zvuku. Kromě toho lze střešní sluchátka v případě potřeby přemístit nebo zavěsit, a tím i nadále slyšet zvuk a to, co se děje kolem.

Jak nosit sluchátka
lifehacker.com

Některé modely profesionálních sluchátek v kanálu nabízejí částečné řešení popsaných problémů. Například, Sony XBA-Z5 nebo více rozpočtové Sennheiser IE 80 jsou navrženy tak, aby byly opotřebované naopak – kabel nahoru. Takže hlavní zátěž padne na výměnný drát a samotné sluchátka se stávají mnohem odolnějšími.

Existuje další užitečná funkce spojená s tímto používáním: velikost sluchátek může být mnohem větší, což umožňuje umístit několik radiátorů do jednoho pouzdra. Drát je často umístěn také v případě vyztužovacích sluchátek.

Když jsou sluchátka otočená vzhůru nohama, mohou být vždy zavěšena do ucha. Účinky budou stejné jako při nošení sluchátek na krku.

Naštěstí jsou pro tento druh nošení navrženy nejen profesionální sluchátka. Pro rozpočtové výrobce existují specializované obrácené modely. Například semiprofesní zboží Fischer DBA-02 mkII a mkIII se dvěma radiátory a Fischer Audio Eterna Pro. Kromě toho, že se kabel přitáhne, jsou tyto sluchátka odlišné, protože je lepší vyplnit uši.

Co dělat s obyčejnými sluchátky? Ve většině případů je lze nosit standardním způsobem, drát dolů a obrátit: stačí je otočit a položit kabel do ucha. Některé modely vám neumožňují klikat na podobný efekt, například populární Apple EarPods. Na první pohled. Ale pokud vyměníte levou a pravou sluchátka, můžete také použít Kupertinskyho vývoj, abyste nosili na uších, aniž byste se obávali, že se vypojíte v nejobtížnějším momentu tréninku.

  45 položek pro kytaristy s AliExpress

Mimochodem, sportovci by měli věnovat zvláštní pozornost podobným modelům sluchátek a sluchátek. Poskytují nejhustší přistání v ušních kanálech při jakékoliv zátěži a rychlosti. Zvláště můžete věnovat pozornost rozpočtovému headsetu Bluedio Q5.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top