3 היישומים הטובים ביותר ליצירת מוסיקה ב- iOS

מוסיקה מקיפה אותנו בכל מקום. בעבודה, בבית הספר, במסעדה, בחנות, היא בכל מקום. אני, למשל, לא יכול לחיות בלי זה בכלל, וכשאני כותב שורות אלה, לינקין פארק משחק את הרקע שלי. ואני, בתור מוסיקאי, היא אפליקציות מוסיקה חשובות מאוד על האייפון שלי, כי גישה למחשב עם סינתיסייזר היא לא תמיד זמינה, והרעיון הגיע דעתך, זה ברגעים אלה אין מקום לכתוב, למעט על האייפון. ולפעמים אתה רק רוצה להיות מפונק, לעשות כמה תערובות, למשל. היום, אני רוצה לספר לך על יישומים כאלה, אשר מאפשרים לך לשרטט את הרעיון על הכביש בדרך פשוטה, פשוט לשחק עם היצירה של המוסיקה.

1. Crossfader

Crossfader הוא יישום פשוט ליצירת משלך משלב ופרסום אותם. למעשה, Crossfader מורכב רק מסך אחד, כביכול. הוא מציג שתי צלחות מוסיקליות. על כל אחת מן הצלחות נרשמו למסלול, ולהביא אותם יחד, כל שעליך לעשות הוא להפעיל את המכשיר ימינה ושמאלה, מה שהופך אותו חזק יותר מאשר המסלול שמאלה או ימינה, בהתאמה. זה הכול. את כל השאר תוכלו להפוך את היישום. החיסרון היחיד של Crossfader הוא שאינך יכול להשתמש במסלולים מהספרייה שלך, רק מספריית היישומים. אבל יש הרבה שירים, והם כולם בחינם, בדיוק כמו היישום עצמו. ראוי לציין כי היישום פועל ללא גישה לאינטרנט, כך שאתה יכול להקשיב נוצר מתערבב בכל עת ובכל מקום.

2. איור

איור הוא גם יישום פשוט למדי ליצירת מוסיקה אלקטרונית. ביישום ישנם 3 סוגים של מכשירים: תופים, גיטרה בס, ומקלדות. לכל קבוצה יש הגדרות משלה, לאחר כוונון אשר, אתה יכול להקליט מנגינה טובה. היישום גם יש מיני מערבל, אשר מאפשר לך להתאים את רמת הקול, בנפרד עבור כל מכשיר. גם עבור כל קבוצה יש את ההשפעות שלהם לשנות את הצליל של מכשיר מסוים. באופן כללי, היישום הוא די טוב, נחמד לשימוש, במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה עולה רק 33 רובל.

3. GarageBand

יישום זה כבר יותר רציני ממה שכתבתי קודם לכן, אבל כמובן, זה לא יכול להיות לעומת גרסה שולחן העבודה שלה. כאן, בניגוד Crossfader ואיור, ישנם הרבה סינתיסייזרים, גיטרות, כלי מיתר, כלי נגינה תזמורתיים, תוף להגדיר עם מכונת תופים, סמפלר, ועוד רבים. היישום קל ללמוד, ואינו דורש שום כישורים מוסיקליים מיוחדים, למעט, כמובן, סימון מוסיקלי. GarageBand עבור iOS – אופציה אידיאלית עבור יישרף רעיון פשוט לבוא המוח, למשל, ברכבת התחתית בדרך הביתה, והבית צריך להמשיך ולסיים אותו על המקלדת-MIDI, ואת הגרסה של GarageBand עבור OS X. ובכן, או, במקרים קיצוניים, להתמכר לחברים בהרצאה משעממת.

ואיזה יישומים ליצירת מוזיקה אתה יודע?

  How to make stickers for Telegram using iOS-application Stickers

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top