3 nejlepší aplikace pro vytváření hudby v systému iOS

Hudba nás obklopuje všude. V práci, ve škole, v restauraci, v obchodě je všude. Já za sebe se bez ní žít nemohu, i když píši tyto řádky, mám zázemí hrát Linkin Park. Já, jako hudebník, to je velmi důležité hudební aplikace na mém iPhone, protože přístup k počítači s syntetizátor není vždy k dispozici, a myšlenka přišla na mysl, je to v těchto chvílích není místo pro psaní, s výjimkou na iPhone. A někdy si jen chcete pohrát, aby několik směsí, například. Dnes bych vám chtěl říct přesně o těchto aplikacích, které umožňují jednoduše zapisovat představu o cestě, a stejně snadné hrát si s tvorbou hudby.

1. Crossfader

Crossfader je jednoduchá aplikace pro vytváření vlastních mixů a jejich publikování. Crossfader se ve skutečnosti skládá pouze z jedné obrazovky. Zobrazuje dvě hudební desky. Každá skladba má zaznamenanou stopu a chcete je spojit, stačí otočit zařízení doprava a doleva, čímž zvýšíte pravou nebo levou stopu. To je všechno. Zbytek vám zašle žádost. Jedinou nevýhodou Crossfaderu je to, že nemůžete používat stopy z vaší knihovny pouze z knihovny aplikací. Existuje však spousta stop a všechny jsou zdarma, stejně jako samotná aplikace. Stojí za to poznamenat, že aplikace funguje bez přístupu k Internetu, takže můžete kdykoliv a kdekoli na místě poslouchat vytvořené mixy.

2. Obrázek

Obrázek je také poměrně jednoduchá aplikace pro vytváření elektronické hudby. V aplikaci jsou 3 typy nástrojů: bubny, basová kytara a klávesnice. Každá skupina má vlastní nastavení, díky které můžete naladit dobrou melodii. Aplikace má také mini mixer, který umožňuje individuální úpravu hladiny zvuku u každého přístroje. Také pro každou skupinu existují vlastní efekty, které mění zvuk určitého nástroje. Obecně platí, že aplikace je docela dobrá a příjemná, zejména když si myslíte, že stojí jen 33 rublů.

3. GarageBand

Tato aplikace je již mnohem vážnější, než všechno, co jsem napsal dříve, ale rozhodně nemůže být přirovnáván k jeho verze pro osobní počítače. Tady, na rozdíl od crossfaderu a obrázku, existuje spousta syntezátory, kytary, smyčce, orchestrální nástroje, bicí souprava s automatickým bubeníkem, sampler, a mnoho dalších. Aplikace je snadné se naučit a nevyžaduje žádné speciální hudební schopnosti, kromě, samozřejmě, notového záznamu. GarageBand pro iOS – ideální volba pro které by hořet jednoduchý nápad přijde na mysl, například v metru na cestě domů, a dům má i nadále dokončit to na MIDI klávesnici a verze GarageBand pro OS X. Well, nebo v extrémních případech, dopřát si s přáteli v nudné přednášce.

A jaké aplikace pro vytváření hudby víte?

  FireChat – чат, в който няма интернет

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top