Endomondo: אחד היישומים הטובים ביותר עבור ריצה ספורט אחרים (+ הפצה של קודים פרומו)

אחת הבעיות העיקריות בספורט היא שמירה על המוטיבציה, ובאופן אידיאלי – הגדלתו. אין ספק שלכל אדם היה מצב בחיים כשהתחיל לעסוק באופן פעיל בג’וגינג או בהליכה, סקי או רכיבה על אופניים ולאחר מכן מקלחת אימונים. יש הרבה יישומים טובים אחרים בהצלחה להתמודד עם בעיה זו. הם מראים לך את הנתונים הסטטיסטיים שלך, את מספר הקלוריות לאיבוד, מאפשרים לך להגדיר באופן עצמאי מטרות ולהשיג אותם, כולל על חשבון הרכיב החברתי. אנדומונדו הוא אחד הטובים ביותר של יישומים אלה. זה מתאים ספורטאים מקצועיים ומנוסים, כמו גם עבור מי פשוט לעלות על מסלול אורח חיים בריא.

אז, Endomondo, כותב לא רק הכיבוש, “עבר” הדרך (השיר שלך), את מספר הקלוריות, צעדים, או את המהירות הממוצעת. זה יציג רכיב תחרותי חברתי (מסך הבית → בחר אימון → מקציפים חבר). ואם אין לך חברים שיש להשתמש בו, אתה תהיה מסוגל להניע את עצמך בצורה שונה: כדי להגדיר מטרה (זמן, קלוריות שרפו או מרחק היעד שבו אתה צריך להתגבר, במטרה לשבור את השיא שלו).

IMG_0446 IMG_0465

הדבר הנחמד היה כי אתה יכול למצוא מסלולים בקרבת מקום (אתה צריך ללחוץ על המחוון לצד הסמל, בחר את המסלולים, ולאחר מכן כרטיסייה בקרבת מקום) ולהשתמש בם לצורך האימון, שמירת השירים האהובים עליכם בתוך המועדפים (המועדפים שלי).

IMG_0455 IMG_0473

ההרשאה היא פשוטה ביותר. אתה יכול ללכת באמצעות חשבון מ- Facebook, או באופן מסורתי, משאיר דוא”ל. ברגע שאתה מורשה, תראה הצעה להוסיף חברים. השתמש בו, במקרה זה, את ההזמנה של חברים יעבוד בשבילך בתור מוטיבציה תחרותית וחברתית נוספת.

IMG_0434 IMG_0436

המסך הראשי הוא פשוט מאוד, ברור ויפה. יש לו שני מצבים, השני בצורת מפה, וכן כפתור ירוק גדול שקורא לך להתחיל את האימון.

IMG_0445 IMG_0444

רק אחד בשטח צריך למלא לפני אימון – סוג של ספורט כי אתה הולך לעשות (ברירת מחדל פועלת). שאר השדות ניתנים להתאמה גם לבקשת בעל הטלפון. אתה יכול להציג את זמן אימון מסך הראשי, מרחק, שהתגבר, קלוריות נשרפו, קצב לב (פלט דופק אם אתה משתמש שלוחה. תקן מתחבר היישום, המהירות, מהירות ממוצעת, אובדן נוזלים, המספר הכולל של צעדים, מספר הצעדים לדקה).

  Les meilleures applications iPad pour le montage vidéo: iMovie, Pinnacle Studio et autres

IMG_0461 IMG_0463

בסוף האימון, עם תנועה אלגנטית של היד, אנחנו לוחצים על התחנה ולראות את הנתונים הסטטיסטיים על האימון, אשר ניתן לשתף בפייסבוק.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

שמאל – פועל במקום הביצועים שלי, בצד ימין – מסך היישום של ספורטאי אמיתי ????

כמו כן ביישום יש סעיף עם אימון אינטרוול (שלושה אימונים מותקנת מראש את האפשרות של יצירת תוכנית משלך).

IMG_0467 IMG_0474 [1]

קורות חיים אני יכול לעשות לאחר ההיכרות הראשונה עם היישום: הנוחות של 5 מתוך 5, ממשק נוח וקל לשימוש. היישום שווה את הכסף שלה. אנו מבקשים מאלה שהיו בשימוש פעיל ביישום במשך זמן רב כדי לחלוק את החוויות שלהם ואת ההופעות של הערות.

אנחנו באמת רוצים לשחק ספורט עם הנאה, ואת המכשירים האהובים שלנו ויישומים לעזור לך את זה! לכן, אנחנו מוכנים לתת לך ארבעה קודי זיכוי עבור אנדומונדו. התנאים הם סטנדרטיים: אתה חולק קישור להודעה זו עם חברים בטוויטר ולתת קישור ציוץ שלך בפוסט להודעה זו. אנו נעשה מדגם אקראי של ארבעה מזל לתת קודי זיכוי. אל תשכחו לשטות @ McRRadar, כי הקודים פרומו נשלחים עם הודעה אישית, ואתה לא יכול לשלוח הודעה אל non-folover.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top