Jak nahrávat video z Facebooku do libovolného zařízení

Jak stáhnout video z Facebook do počítače nebo zařízení Android

To lze provést bez použití programů třetích stran. Zkopírujte odkaz na požadované video na Facebooku a vložte jej do některé z následujících webových služeb určených pro stahování videí z webu. Pak vyberte kvalitu konečného souboru a klikněte na tlačítko Stažení. Po chvíli se na vašem zařízení zobrazí video.

Populární webové služby, které vám umožní stahovat videa z Facebooku: Video Grabber, TubeOffline, 9xbuddy, KeepVid, SaveFrom, SaveDeo, YooDownload, VideoGrabby a Catchvideo.net.

Jak stahovat Facebook video na iPhone nebo iPad

Tato metoda je téměř totožná s předchozím: můžete stahovat video do iOS pomocí stejných webových služeb. Pouze navíc budete muset nainstalovat speciální program. Faktem je, že Safari, standardní prohlížeč v systému iOS, vám neumožňuje stahovat video z webu. Proto budete potřebovat bezplatnou aplikaci DManager, která je hybridem prohlížeče a správce souborů.

Nejprve otevřete aplikaci Facebook a zkopírujte odkaz na video, které potřebujete. Chcete-li to provést, klepněte na klip “Sdílet” → “Kopírovat odkaz”.

 

Dále otevřete pomocí DManager stránky jakékoli služby uvedené v předchozím odstavci článku. Pak vložte odkaz do videa v zobrazeném textovém poli, vyberte parametry konečného souboru a klikněte na tlačítko pro stahování.

 

V dialogovém okně vyberte možnost “Stáhnout” a počkejte, než se ukončí stahování. Můžete sledovat průběh na další kartě.

 

Po stažení souboru klikněte na jeho název. Po spuštění přehrávače médií klikněte na tři body pod videem a vyberte “Odeslat” → “Uložit video”. Video se objeví v galerii zařízení.