Smart Teleport Editor rychle změní barvu vlasů a samo pozadí

Teleport funguje velmi jednoduše. Nejprve musíte provést SELFI nebo vybrat fotku z galerie. Bezprostředně po tomto budou k dispozici všechny možnosti úprav.

V aplikaci existují tři hlavní funkce založené na umělé inteligenci: přetvoření vlasů, změna pozadí a jeho rozmazání.

První možnost funguje stejně jako u Fabby Hair od Bělorusů od společnosti Al Matter. Pro vlasy si můžete vybrat jednu z 20 barev. Jsou standardní jako blond a červená, ale je tu možnost vybrat něco neobvyklého, například zázvor nebo zelený. Můžete také vytvořit koláž ve formátu 2 × 2 nebo 3 × 3.

Teleport Aplikace teleportu

Program se dobře vypořádá se změnou obrázku na pozadí. V databázi jsou standardní obrázky s Eiffelovou věží, sochou svobody a například s rajským ostrovem. Můžete si ale snadno vybrat vlastní fotografii.

Teleport: změna pozadí Teleport: nahrazení obrázku na pozadí

Název funkce “rozostření pozadí” hovoří samo za sebe. S její pomocí můžete zvýšit důraz na vaši tvář – takový portrétní režim s iPhone, jen mnohem jednodušší.

Teleport: funkce rozostření pozadí Teleport: rozostření pozadí

Dokončený obrázek lze rychle publikovat v aplikaci Instagram nebo Facebooku a posílat na přátele prostřednictvím jakékoli sociální sítě nebo posla. Fotku můžete uložit do telefonu.

Teleport je zdarma k dispozici v systémech iOS a Android. Aplikace zpracovává fotografie v několika sekundách. Je pravda, že schopnost změnit barvu vlasů a pozadí pro jedno posezení ještě není. V budoucnu se ale může zdát.

  即使没有路线建设,“Yandex.Navigator”也会警告相机和道路事故

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top