5 skrytých nastavení prohlížeče Chrome, které zlepšují surfování

Zkušení uživatelé si dobře uvědomují přítomnost části s experimentálními nastaveními v Chromu, která se nachází v souboru Chrome chrome: // vlajky. Právě zde programátoři Google skryjí nové, neomezené funkce prohlížeče z očí nezkušených uživatelů. Vybrali jsme pro vás ty, které můžete bezpečně aktivovat a používat nyní.

Obrazovka nastavení Chrome:

1. Povolení plynulého posouvání

Vzhledy této funkce uživatelé pravděpodobně očekávají od okamžiku uvolnění první verze Chrome. A konečně vývojáři dosáhli svých rukou. Chcete-li ji aktivovat, zadejte níže uvedenou adresu a v rozbalovací nabídce vyberte položku “Povoleno”.

chrome: // flags / # plynulé posouvání

2. Ztlumte zvuk na kartě

-Li kartu, budete hrát hudební přehrávač nebo video hry, poznámky Karta Chrome malou ikonu reproduktoru. Můžete také tuto ikonu použít k rychlému ztlumení zvuku. Chcete-li to provést, musíte tuto volbu aktivovat na následující adrese:

chrome: // flags / # enable-tab-zvuková ztlumení

3. Rychle zavřete karty a okna

Tato volba činí rozhraní rychleji reagující a urychluje surfování. Po jeho aktivaci se záložky uzavírají mnohem rychleji, bez ohledu na proces, který je s nimi spojen. Ve skutečnosti to má vliv pouze na grafické uživatelské rozhraní, ale vizuálně se zdá, že Chrome začne pracovat trochu rychlejší a chytřejší. Aktivujte tuto možnost na této adrese:

chrome: // flags / # enable-fast-unload

4. Podpora protokolu QUIC

QUIC (anglická Rychlá UDP internetové připojení) je nový experimentální internetový protokol vyvinutý společností Google. Je navržen tak, aby urychlil připojení k Internetu na rozdíl od aktuálního protokolu TCP. Přestože v současné době není příliš rozšířený, může při přístupu na servery Google přinést určitý nárůst rychlosti. Můžete jej aktivovat na následující adrese:

chrome: / / flags / # enable-quic

5. Vytváření hesel

Pokud je toto nastavení povoleno, Chrome automaticky vytvoří silné heslo, pokud jste na stránce registrace. Velmi výhodná funkce, která spolu s vestavěnou službou ukládání hesel pomůže úplně opustit řešení třetích stran. Tuto volbu můžete aktivovat na následující adrese:

chrome: // flags / # enable-password-generation

A jaké skryté nastavení Chrome používáte?