7 Nejlepší video sledovací software

Následující programy jsou primárně nutné pro provoz webových kamer. Faktem je, že IP-kamery mají zpravidla v základní konfiguraci potřebný software. Nicméně některé z uvažovaných nástrojů jsou multifunkční a budou se vyrovnávat s různými zdroji.

1. Atome Video Streamer

Platformy: Windows, MacOS, iOS, Android.

Software pro sledování videa: Atome Video Streamer

Hlavní výhodou aplikace AtHome Video Streamer je multiplatformní. Kromě aplikací pro mobilní sledování má verze s plnou délkou pro Windows a MacOS.

Program může nahrávat podle plánu, ukládat video do cloudových služeb a odesílat oznámení na smartphone, když je detekován pohyb. Jako zdroje můžete používat zařízení USB, IP, Smart TV, iOS a Android.

Stáhněte si AtHome Video Streamer z oficiálních stránek →

2. EyeLine Video Surveillance

Platformy: Windows.

Program sledování: Video Surveillance EyeLine

EyeLine Video Surveillance může používat současně až 100 kanálů. Jako zdroje můžete použít webové i IP kamery.

Program je vybaven detektorem pohybu, správcem archivních záznamů a schopností nahrát videa na FTP server. Oznámení o událostech lze obdržet e-mailem nebo SMS zprávou.

EyeLine Video Surveillance je vynikající volbou pro ty, kteří potřebují jednoduchý a efektivní systém video sledování. Program má dvoutýdenní zkušební období a nabízí několik možností předplatného se zvýšenou funkčností.

Stáhněte si EyeLine Video Surveillance z oficiálních stránek →

3. Netcam Studio

Platformy: Windows, iOS, Android.

program pro sledování videa: Netcam Studio

Netcam Studio byla vytvořena vývojáři populárního kamerového systému WebcamXP. Multifunkční nástroj, stejně jako jeho předchůdce, pracuje s velkým počtem kamer.

Netcam Studio má snímač pohybu a zvuku, je schopen rozpoznat poznávací značky a nahrát nahrané záznamy na pevný disk, FTP nebo cloud. Vzdálený přístup k fotoaparátům probíhá jak prostřednictvím prohlížeče, tak prostřednictvím speciálních aplikací pro iOS a Android.

Volná verze má mnoho funkcí, ale mohou být zobrazeny pouze dva zdroje. Nákup licence umožní používání programu pro komerční účely, zvýší počet dostupných zdrojů a odstraní vodoznak z video streamu.

  Jak změnit oblast vyhledávání Google

Stáhněte si Netcam Studio z oficiálních stránek →

4. WebCam Monitor

Platformy: Windows.

program pro sledování videa: WebCam Monitor

Jednoduchý a funkční program pro video sledování. Má detektor zvuku a pohybu, je schopen poslat e-mailová upozornění a pípnutí, pokud je fotoaparát dostane podivný objekt v zorném poli. Podporuje připojení čtyř zdrojů, záznam v předem stanovených intervalech a video vysílání.

Stáhněte si WebCam Monitor z oficiálních stránek →

5. iSpy

Platformy: Windows, iOS, Android.

program pro video dohled: iSpy

iSpy má otevřený zdrojový kód, který poskytuje dostatečné možnosti modernizace a velmi podrobné přizpůsobení. Funkcionalitu můžete rozšiřovat pomocí zásuvných modulů, které rozpoznávají poznávací značky vozidel, překrytí textu, skenování čárových kódů.

Můžete připojit neomezený počet zdrojů. K dispozici je snímač pohybu, síťové vysílání, oznámení. Navíc iSpy podporuje nahrávání na YouTube, Dropbox nebo FTP server.

Jako zdroj můžete použít nejen kamery USB a IP, ale i obraz počítače.

Stáhněte si iSpy z oficiálního webu →

6. Sighthound Video

Platformy: Windows, MacOS, iOS, Android.

software pro video sledování: Sighthound Video

Tento multiplatformový program se může pochlubit inteligentním snímačem pohybu, který dokáže odlišit osobu od auta nebo domácího mazlíčka. Může pracovat s IP a webovými kamerami, ale ve volné verzi můžete streamovat video pouze z jednoho zdroje.

Sighthound Video může uložit video do cloudových služeb a má mnoho užitečných funkcí pro ty, kteří jsou ohromeni konceptem inteligentního bydlení.

Na stránkách chrt můžete koupit sadu, která bude poskytovat bezpečnost, například venkovské sídlo, a program může pracovat s IFTTT automatizace provozu.

Stáhnout Sighthound Video z oficiálního webu →

7. Periscope Pro

Platformy: macOS.

software pro video sledování: Periscope Pro

Program pracuje jak s IP, tak s vestavěnou kamerou počítače. K dispozici je funkce pro automatické nahrávání videa do Dropboxu, stejně jako spuštění určitého objemu nebo intenzity pohybu v zorném poli fotoaparátu.

  8 beste Alternativen zu Microsoft Office für iPad

Periscope Pro dokáže zaznamenávat video v rozlišení 1 600 × 1 200, náklady na malé množství paměti RAM a snadné nastavení. Není určen k detekci zloděje (ačkoli není v pořádku na to), ale perfektně vyrovnat s rolí dětských chůviček pomůže starat o domácího mazlíčka nebo starší příbuzné.

Stáhněte si Periscope Pro z oficiálních stránek →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top