Co dělat, pokud je video soubor poškozen a neotevřený

VLC Media Player

VLC Media Player

Tento oblíbený přehrávač médií může mimo jiné opravit poškozené video.

Nejprve se pokusme otevřít poškozený video soubor ve VLC. Přehrávač zobrazí chybovou zprávu.

Klikněte na “Vytvořit index a poté přehrát”. Vytváření indexového video souboru může trvat spoustu času. Ve většině případů jsou však tyto akce dostatečné – soubor se otevře.

VLC Media Player: Nastavení

Pokud máte spoustu poškozených souborů videa a nechcete je otevřít jeden po druhém, přejděte do nastavení přehrávače av části “Enter / Codecs” vyberte možnost “V případě potřeby opravit”.

Všimněte si, že VLC neopravuje váš soubor, ale vytvoří dočasně opravenou kopii, která zmizí po dokončení přehrávání. Pokud se pokusíte otevřít soubor v jiném přehrávači, nebude možné jej přehrát. Chcete-li provést opravenou kopii poškozeného souboru, zvolte v nabídce “Uložit” nebo “Převést” a převeďte soubor na jiný formát. Nebo stejným způsobem.

Stáhněte si VLC →

Stellar Phoenix Video Repair

Stellar Phoenix Video Repair

Efektivní nástroj pro obnovu multimediálních souborů pro Windows a Mac. Ale cena se kousne, takže stačí ji koupit, pokud neustále pracujete s poškozenými videozáznamy. Můžete obnovit soubory ve formátech MP4, MOV, 3GP, M4V, M4A, 3G2 a F4V. Bezplatná verze umožňuje obnovit soubory až do 10 MB. Plná verze stojí 69,99 USD.

Stáhněte si Stellar Phoenix Video Repair →

DivFix ++

DivFix ++

Program DivFix ++ nebyl dlouho aktualizován, nicméně funguje dobře. To může obnovit pouze AVI, ale dělá to dobře. Stačí stáhnout a rozbalit aplikaci, přidat poškozené soubory a klepněte na tlačítko Opravit.

Stáhněte si DivFix ++ →

Oprava DivX

Oprava DivX

Další bezplatný program pro obnovu poškozených mediálních souborů. Jeho výhodou je, že může obnovit několik videí najednou.

Stáhněte si DivXRepair →

Získat moje videa zpět

Získat moje videa zpět

Jedná se o bezplatnou aplikaci, která podporuje soubory DivX, FLV, MP4, 3GP, AVI a MPEG. Kromě obnovení souborů videa může opravit soubory zkopírované z poškozených disků CD a DVD.

  Proč vytvořili humanoidní robota pro Sophii a zda ohrožuje lidstvo

Stáhnout Get My Videos Zpět →

Oprava videa

Oprava videa

Dobrá aplikace pro obnovu videa. Je pravda, že stojí 99 eur. V bezplatné verzi Video Oprava obnovuje pouze polovinu videa.

Existuje však možnost oklamat tuto aplikaci tím, že do ní vklouznete soubor s dvojitou velikostí. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na klávesu Shift podrženou v adresáři, kde je uložen poškozený soubor, a do otevřeného příkazového řádku zadejte následující:

kopie / b filename.mp4 + filename.mp4 double_file_name.mp4

Vytvoří se dvojité video. Napájejte ho k opravě videa. Vzhledem k tomu, že aplikace obnoví pouze polovinu, obdrží obnovený původní soubor.

Stáhněte si opravu videa →

Nepodařilo se obnovit soubor jedním způsobem – zkuste jiný. Pokud znáte jiné způsoby řešení problému, dejte je do komentářů.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top