Nebia je projekt ekonomické duše, do níž investoval sám Tim Cook

Ne tak dávno svět zalapal po dechu a zalapal pohledem Billa Gatesa, který z poháru sklízí vodu získanou po filtrování produktů lidského života. Brýle je strašidelné a nepohodlné, ale jasně to dokazuje skutečnou cenu pitné vody.

V poslední době vyšlo najevo, že CEO společnosti Apple také vážně zmatený celosvětový problém, a učinil osobní finanční příspěvek k rozvoji Nebia – prototyp šetrný duše domů. Stejně tak vstoupili i jiní známí investoři, stejně jako tisíce lidí na webu Kookstarter crowdsfund. Výsledkem bylo, že při startu bylo získáno více než 2 miliony dolarů, ačkoli bylo zapotřebí pouze 100 000.

Je možné bezpečně předpokládat, že ne všichni budoucí vlastníci společnosti Nebia mají zájem o záchranu samotné vody. Spíše se starají o účty za služby. A ne bez důvodů, protože doba splácení sprchy je kratší než dva roky při “skladové” ceně 399 dolarů. Podle výpočtů vývojářů budou úspory průměrné rodiny v USA kolem 230 dolarů ročně. A pokud provedete předobjednávku, zisk bude trochu blíž.

Odkud jsou takové údaje? Na rozdíl od známého sprchy, Nebia sprej sprej milionů malých kapiček, s použitím 70% méně vody. Plocha povrchu, která má být potažena, se zvyšuje 10krát.

Ekonomická sprcha Nebia

Instalatérství je vyrobeno z vysoce kvalitních odolných materiálů. Nebia byla vytvořena se zaměřením na vizuální krásu, pohodlí a funkčnost. Oslovení ideálu, inženýři a návrháři vytvořili stovky prototypů a zdálo se, že našli nejlepší možnost.

Sprcha Nebia šetří vodu a peníze

Na tomto výhodách pokročilé duše nekončí. Nemůžeme se zmínit o tom, že přístroj slibuje úplně jinou úroveň pohodlí a spokojenosti z každodenní vody.

Teplá a útulná mlha obklopuje pokožku a poskytuje dostatek vody, aby se cítila čistá a osvěžená. Pocit Nebije zůstává po tobě dlouho, když opustíte koupelnu. Vaše pokožka voní sladkou, vaše vlasy svítí a vaše svaly se uvolní. Není lepší začít den.

Nebia

Někteří zahraniční blogéři testovali Nebii na sebe a nejprve souhlasili, že sprcha vypadá velmi moderně a stylově. Za druhé, zjistili, že to může být průlom. Zatřetí, všichni poznamenali neobvyklé (a poněkud nezvyklé) pocity, které se jim stále líbily. Někteří testeři byli zcela nepopsatelní. Zdá se, že slova tvůrců zde nejsou od případu rozvedena.

Samozřejmě, díky našim tarifům na vodu se taková významná úspora odrazí dost dlouho. Proto se společnost Nebia bude pravděpodobně zajímat o fanoušky neobvyklých triků a / nebo nestandardních zkušeností, stejně jako o vlastníky firem, jejichž klienti nebo zaměstnanci konzumují velké množství vody. Například toto je již provedeno v Googlu.

Jste připraveni dát čtyřicet dolarů na sprchu?

Nebia