Nepostradatelné aplikace a služby pro Instagram

1. Uspořádání

Možná nejvhodnější a snadno použitelná aplikace pro vytváření koláží. Intuitivní rozhraní, několik šablon a žádné vtipné rámy. Pro koláž můžete vybrat fotku z galerie nebo použít funkci “PhotoCabin” pro fotografování na místě.

Rozvržení z programu Instagram →

2. Hyperlapse

Další užitečná aplikace od tvůrců Instagramu. Hyperlapse-video – toto video zaznamenané se stabilizací obrazu a zvýšenou rychlostí. Zdá se, že to není příliš jasné, ale i když se na něj zběžně podíváme, rozdíl je zřejmý. Podívejte se například na toto video:

Aplikace Hyperlapse umožňuje nahrávat tato videa přímo z vašeho smartphonu. Několik kliknutí a neobvyklý příspěvek pro váš Instagram je připraven.

Hyperlapse →

3. Hyperlax

Pokračování v tématu hyperlapse-video … Hyperlax služba – dokonalý čas-zabiják. V reálném čase vysílá nejnovější klipy se značkou #hyperlapse z pásku Instagram pod příjemnou hudbou. Můžete se těšit východy a západy slunce z různých míst na světě, podívejte se na procesu vytváření obrazů, vidět památky a desítky kusů cizích životů … sundat téměř nemožné.

Hyperlax →

4. Boomerang

Aplikace pro vytváření sekund videa, které jsou přehrávány a přehrávány. Výsledkem je, že mezi fotkou, videem a hyfou získáme něco. S Boomerangem, dokonce i banální fotografie, například selfies, vypadají zajímavé a trochu legrační.

Boomerang z Instagram →

5. VSCO

Potřebujete nainstalovat VSCO na svůj smartphone ze tří důvodů. Za prvé, sady efektů a filtrů VSCO plus vhodný nástroj pro zpracování obrazu. Filtry v aplikaci Instagram jsou velmi rozpoznatelné a již se stávají nudné a VSCO vám pomůže zvýraznit vaše fotografie na pásku. Za druhé, pohodlný fotoaparát s množstvím funkcí. Za třetí, komunita fotografů a mnoho obrázků pro inspiraci. Podrobnosti o všech výhodách a funkcích VSCO se můžete dozvědět z naší recenze, ale věřte mi, že tato aplikace si opravdu zaslouží místo ve smartphonu.

VSCO →

6. Snapseed

Aplikace společnosti Google pro profesionální zpracování obrázků přímo v telefonu. Široký výběr nástrojů, filtrů, podpora různých formátů fotografií. A samostatný plus – pro schopnost řídit změny. Aplikované filtry můžete zakázat v libovolném pořadí, zrušit provedené úpravy, provést změny nebo zkopírovat všechny použité filtry a poté je aplikovat na jiný obrázek.

7. Přes

Kromě běžných nástrojů pro úpravu fotografií (změna velikosti, jas, překrývání filtrů apod.) Mohou vývojáři Overu dát uživatelům možnost “mluvit” se svými obrázky. Můžete vybrat písmo ze sbírky a přidat jakýkoli nápis v horní části fotografie. Blahopřejte příteli k narozeninám, sdílejte motivační nabídku, popište náladu – spoustu možností. S nástrojem Over můžete přidávat osobnost do vašich příspěvků v aplikaci Instagram. A bonus pro uživatele služby iOS: aplikace lze stáhnout zdarma.

Vyrobeno s Over →

8. PicsArt

Kreativita není pouze filtr fotografií. Toto je přesvědčení tvůrců aplikace PicsArt. Ve skutečnosti, s použitím PicsArt jakýkoliv obrázek se dá proměnit v malé umělecké dílo: draw na něm štětce, přidat popisky a samolepky, filtry, aby koláže a jejich rámování. Můžete říci, že jde o Photoshop s velmi jednoduchým rozhraním.

PicsArt →

9. Devět

Devět nabízí, aby viděli, co ostatní uživatelé Instagramu žijí ve formě hry. Jdete do svého Instagram-účtu, aplikace automaticky vygeneruje obraz, který se skládá z devíti ze svých nejoblíbenějších snímků v posledním roce, a může i nadále sledovat, jak ostatní lidé anonymně zhodnotit svou šanci. Vy sám si můžete prohlédnout profily ostatních uživatelů: přejděte doprava, pokud se vám líbí obraz, a nechte jestliže ne.

Devět →

10. Grum

Služba, která stahuje fotky přímo do Instagramu z počítače. Současně můžete odesílat obrázky najednou, nebo můžete časem zveřejnit jejich publikaci.

Grum

Grum →

11. Huntgram

Huntgram je vhodný pro ty, kteří chtějí vytvořit ve své Instagram stuhu, která odpovídá jejich zájmům. Aplikace vám pomůže najít nejlepší účty podle geografie nebo konkrétní kategorie (zvířata, příroda, umění, architektura, móda – a to není úplný seznam). Aplikace obecně pomůže zředit vaši pásku od přátel sami a jejich jídla opravdu skvělé záběry.

Huntgram →

12. BestBuddies

Služba vám pomůže zjistit, který z vašich přátel je nejvěrnějším fanouškem Instagramu. Přihlaste se do svého účtu a služba okamžitě tvoří 10 nejlepších lidí, kteří vás nejčastěji přidávají. Výsledek lze sdílet ve Facebooku, Twitteru a samozřejmě v Instagramu.

BestBuddies

BestBuddies →

13. Instapan

Panoráma v Instagramu, buďme upřímní, nevypadají příliš: úzký pruh obrazu, na němž sotva dokážete něco vymyslet. Aplikace Instapan řeší tento problém: změní panoráma fotografie na video, které se pomalu posouvá v obraze a pomáhá ukázat vše, co vás obklopuje.

Instapan →

  7 beste Mac-Anwendungen für die Fotobearbeitung

 

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top