Ezgif: jak rychle změnit velikost sádry a přidat požadované logo

Přesouvání obrázků ve formátu GIF je skvělý způsob, jak přitáhnout pozornost k článku nebo položce v sociální síti. Vždy však pro vás není vždy k dispozici gifka vhodná k publikaci. Co když je obrázek příliš velký nebo nadváha? Jak oříznout animaci nebo přidat své logo?

Online služba Ezgif poskytuje odpovědi na všechny tyto a mnoho dalších otázek. Jedná se o univerzální editor, určený k provádění různých manipulací se soubory ve formátu GIF. S ním můžete nejen upravovat existující animace, ale také vytvářet nové.

ezGIF hlavní

Obrazovka startu služby je rozdělena na několik tabulek, jejichž účelem je jasné zobrazení názvu.

  • GIF Maker. Vytvářejte animaci z jednotlivých obrázků. Můžete nahrát až 400 souborů, každá velikost nesmí překročit 5 MB.
  • Video do formátu GIF. Převedení videa, které jste nahráli do animace. Klipy ve formátu MP4 / AVI / WEBM / FLV / MOV můžete použít až do velikosti 80 MB.
  • GIF Změnit velikost. Změnit velikost GIF. Skvělý nástroj, který vám pomůže, pokud místo, na kterém chcete animaci umístit, má speciální požadavky na velikost obrázku.
  • GIF Crop. Oříznutí pohyblivých snímků.
  • GIF Optimizer. Pokud vaše stávající sádra váží několik desítek megabajtů, můžete tento parametr snížit z důvodu dodatečné komprese, zjednodušení palety barev nebo odstranění mezilehlých rámců. Všechny tyto metody jsou k dispozici v Ezgifu.
  • Efekty GIF. V této části můžete obrázek otočit nebo rozvinout, vytvořit černobíle nebo rozmazané a použít některé další zajímavé filtry. Zde můžete přidat své logo na obrázek.
  • GIF Split. Chcete získat jednotlivé snímky z animace? Žádné problémy! V Ezgifu to můžete udělat kliknutím na tlačítko.

editor ezGIF

Jak můžete vidět, služba Ezgif provádí téměř všechny operace, které budete potřebovat při práci s animovanými obrázky. A v neposlední řadě to dělá kvalitativně. V každém případě autoři společnosti Lifkhaker neustále využívají tuto službu.

  Top 15 online operačních systémů

Ezgif →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤