בחירה של לחצני “התחל” הטובים ביותר עבור Windows 8

בשבוע שעבר, הגירסה הסופית של Windows 8 חילקה את אוכלוסיית כדור הארץ לשני צדדים מנוגדים – “רצים” ו”מטרופוליטלי “. הראשון לא יכול לרפא את הכאב של לאבד את הכפתורים האהובים עליהם, האחרון די בשמחה עוסקת מאסטרינג הממשק החדש של המערכת לא לחוות שום בעיות.

אנו רוצים להקל על חיי האוהדים של לחצן ‘התחל’ ולהציע מספר דרכים להחלפתו. מתוך כמה עשרות שירותים דומים, בחרנו רק את הטוב ביותר. כן, זה לא גלגול מלא של כפתור המקודש, אבל עדיין …

בחירה של לחצני

Win8StartButton

Win8StartButton מביא לנו את כל הטוב ביותר מן הגירסה הישנה והחדשה של המערכת. הוא מוסיף את הכפתור התחל בשורת המשימות של המערכת שלך, אבל המראה שלה ואת הפונקציות בסיסיות דומים מאוד למסך ההתחלה החדשה של Windows 8. כאשר אתה לוחץ על תפריט מופיע בו רק צריך להקליד מספר אותיות של שם הפריט שאתה רוצה לקבל מייד תוצאות. תוכנית זו ניתן להמליץ ​​לכל המשתמשים שרוצים לקבל את התפריט הראשי בעת ובעונה אחת מסוגלת לוותר על היכולות של המערכת החדשה.

כיצד לשנות את הממשק של Windows 8 - -

Start8

Start8 מ Stardock היא “החלופה הטובה ביותר לתפריט התחלה עבור Windows 8”. כלי זה מציע ממשק מעוצב ויפה עם תמיכה בחיפוש וגישה בלחיצה אחת לתיקיות כגון המסמכים שלי, תמונות, מוסיקה וכן הלאה. בנוסף, אם אתה לא מעריץ גדול של כל האריחים ב- Windows 8, אתה יכול להשתמש Start8 יכול לעשות זאת כי המחשב יבצע אתחול ישירות למצב Desktop. הרישיון עבור משתמש אחד הוא $ 5, יש גישת ניסיון ל -30 יום.

כיצד להוסיף כפתור התחל ב - Windows 8 - -

התחלה חוזרת

כלי זה עדיין בפיתוח, אבל זה כבר נראה די מבטיח. אתה יכול לשנות את המראה של תפריט התחלה (כולל הבחירה של סמל אחר), אתה יכול להוריד ישירות למצב שולחן העבודה, כמו גם לבטל כמה חידושים ממשק אחרים ב- Windows 8.

כיצד לשנות את תצוגת התפריט ב - Windows 8 - -

קלאסי מעטפת

קלאסי מעטפת נוצרה במקור על מנת ליצור מחדש את הסגנון הקנוני והטהור לחלוטין של Windows XP עבור אותם משתמשים אשר תפסו את התפריט החדש של Windows Vista ו- Windows 7 כמו seditious (כן, זה היה!). מאז, סדרי העדיפויות השתנו ועכשיו קלאסי מעטפת מסייעת לצייד חתיכת שבע או whist ב- Windows 8.

התוכנית יש תמיכה עורות מספר גדול מאוד של הגדרות שבו אתה יכול לשנות את המראה וההתנהגות של מערכת התפריט הראשי. בנוסף, התוכנית כוללת תכונות רבות נוספות כדי לשפר את Explorer, Internet Explorer וכן הלאה, אשר, עם זאת, הוא הרבה מעבר להיקף של מאמר זה.

הגדרות עבור Windows 8 - -

אנחנו, לסיכום, אנו יכולים לייעץ לא למהר חזרה על לחצן המסורתי רק בפינה השמאלית התחתונה, ולאחר כמה ימים כדי לנסות להתנסות עם ממשק המשתמש של Windows החדשה 8. אתה אולי אפילו כמו זה.