Co dělat o víkendu: 5 skvělých nápadů

Cestování

I kdybyste letos neměli letní prázdniny, nepopírajte si potěšení poznat svět trochu lépe.

Najděte alespoň cestu do nejbližších měst. Obyvatelé Moskvy jste už dlouho pobývali ve městě, například v Kolomně? Je tam v pohodě: starobylý Kreml, muzea pastil a kalachi. A studie Moskvy a Moskvy – obecně to není záležitost jednoho dne ani měsíce.

Je nepravděpodobné, že bych udělal chybu proti pravdě, pokud říkám, že téměř ve všech městech najdete něco zajímavého. Mini-cestování v každém případě pomůže odvést pozornost od rutiny a získat nové dojmy.

Uspořádejte lov fotografií

Postupujte krok za krokem: vezměte fotoaparát a jděte ven na ulici. Odstraňte všechny zajímavé, neobvyklé a vtipné, které se objevují pouze v očích. Hotovo, jste nádherný!

Fotografování je nejsnazší způsob, jak udržet vzpomínky, a skvělý letní den je vynikajícím zdrojem takových vzpomínek. Architektura fotografií, příroda, sami, přátelé. V zimě vás tyto fotografie potěší, inspirají a sladí s okolní bílou a šedou realitou.

Jděte na prohlídku města

Historické budovy, muzea a vše ostatní. Praxe ukazuje, že jestliže lidé a návštěva takových míst, je to extrémně vzácné a při zvláštních příležitostech, například v noci muzeí. Je čas ukončit tuto tradici. V příštím víkendu jít přímo do muzea bez jakéhokoliv důvodu.

Ti, kteří se zajímají o historii a umění, navrhuji myšlenku questu: navštívit každý zábavní park města a tam jezdit na atrakcích. Je-li ve vašem městě několik recenzí, je obecně chytrá. Můžete obdivovat krajinu z několika bodů, udělat skvělé fotky a pak se na ně podívat a podívat se na známá místa.

Vydejte se do dobrodružství

Lukostřelba, hrát laser tag a spousta naprygalis na trampolíně – není ideální výstup pro celou rodinu? Ano, to vše lze provést na jednom místě bez omezení měst. Si koupíte letenku na zábavu „SPORTEX“ nákupního centra, a problém s tím, co dělat sami se sebou a svými dětmi v sobotu nebo v neděli, vyřešen.

Nyní více o tom, co je součástí předplatného. Za prvé, návštěva kina. “Olympic Cinema” – moderní multiplex se šesti pokoji, kde si můžete vychutnávat sledování filmů ve 3D. Inspirován dobrodružstvím kinogeroev, hrajte v Q-zar – jedním z nejpopulárnějších typů laserových štítků. Běh s kulomety, vzrušení a touha po vítězství je zábava, kterou si všichni budou užívat.

Pak jděte do lanového města. Tam je jen osm překážek, ale potíž je, že je třeba je překonat ve výšce 4 až 6 metrů. Úplně se zbavte akrophobia (tzv. Strachu z výšek) pomůžete skákat na trampolíně – ocení je dospělí i děti. Nejdůležitější je, že vůbec neublíží.

A nakonec otestujte svou přesnost v pomlčce. Udělali si luky z větví v dětství? Takže i zde se můžete cítit jako Robin Hood a pokusit se zasáhnout do centra cíle. Luky a kuše se příznivě liší od těch od dětství, takže potěšení, jak jste pochopili, je mnohem větší.

To všechno stojí 1 390 rublů – pro zábavu po celý den je částka přijatelná. Předplatné je platné po dobu 30 dnů od data nákupu a místa můžete navštívit v libovolném pořadí. Nezapomeňte uložit jízdenku se známkami, které potvrzují průchod všech těchto etap: na pokladně kina si ji můžete vyměnit za zaručenou cenu.

Vytvořte seznam plánů

Jistě máte spoustu nápadů, před jejichž ztělesněním se nedostanou do rukou. Mnoho z nich je navíc někdy zapomenuto.

Abyste tomu zabránili, věnujte trochu času sestavení seznamu věcí, které byste chtěli udělat. Tam může být absolutně vše od má značné zpoždění, setkání s starými přáteli na více ambiciózní plány – zvládnutí cizího jazyka, změna zaměstnání nebo přesunout do jiného města.

Takové seznamy pomáhají věci uvést do pořádku a pochopit, co je pro nás opravdu důležité. Jedná se o druh instrukce pro akci, která vás povzbudí ke změně.

Čtenáři Lifehackeru určitě mají v rezervě několik způsobů, jak se pobavit i v nejtmavějším dni. Sdílejte je v komentářích a nezapomeňte, že víkend nemůžete chybět. 🙂

Trávit víkend v “SportEX”