Jak se zbavit kocoviny

Pozor: Předtím než začnete zkoumat novou metodu, zvažte, zda vám to vaše zdraví dovoluje. Samozřejmě, že to dovolí pití, ale zde teplá koupelna v kombinaci s kávou nevyhovuje všem, jako je zelí s kefírem.

Z nejrůznějších metod jsme vybrali ty, které se netýkají čištění žaludku (klystýru, vody s manganem atd.). Takže začneme náš přehled lidské, a nejen moudrosti!

Před svátkem

1. Několik hodin před svátkem pít aktivované uhlí a tabletu aspirinu. Počet tablet s aktivním uhlím je 1 na 10 kg váhy. Tato metoda byla osobně testována v průběhu studentských let. Se mnou to funguje dobře. A můj spolužák, který se zapsal na Lékařskou univerzitu, mu poradil. A lékaři, jak víte, neodporují špatnému.

2. Pít 50 až 100 gramů vodky nebo koňaku. Mnoho lidí tedy věří, že tělo někdy dostane “očkování” alkoholu a již na svátek bude pro vás snadnější pít.

3. Před slavností pijte oranžovou čerstvou.

4. Sklenici mléka. Zpomaluje vstřebávání alkoholu.

5. Pijte léky, které pomáhají játrům. Jen ty, ke kterým nemáte žádné kontraindikace!

Během svátku

1. Nesměšujte nápoje. Pokud už pijete víno s koňakem, je lepší začít s vínem. Navíc nezapomeňte, že koňak a vodka, ačkoli oba jsou poměrně vysoké, ale přesto by se měly postavit do určité fronty. Nejprve pijeme vodku a pak koňak.

2. V intervalech mezi toasty nezapomeňte pít víc tekutiny, lepší než čistá voda!

3. Kromě kapaliny nezapomínáme na jídlo. Ale zde se názory rozcházejí. Někdo vám radí, než se posadí u stolu, jíst malý kousek másla a u stolu je více masa. Tělo tvoří bariéru a alkohol se absorbuje pomaleji. Někdo doporučuje, aby nejezil příliš mnoho tuku u stolu, ale dává přednost jednoduššímu jídlu: brambory, lehké saláty, okurky, sleď, drůbež, ovoce, sladké.

4. Snažte se nepít sýrařské nápoje u stolu. Rychle přenášejí alkohol přes tělo, což způsobuje, že intoxikace se objevuje mnohem rychleji.

Po svátku

Existuje však více než dost receptů, ačkoli již nejsou tak účinné jako včasná opatření.

1. Je káva jako přítel nebo nepřítel? Zde se divně rozcházejí názory. Někdo doporučuje pít horkou silnou kávu bez cukru s citronem a koňakem, někdo kategoricky nedoporučuje pití kávy. V každém případě se zde musíte rozhodnout, zda vám tento nápoj pomůže.

2. Spousta tekutin před spaním a ráno. Obecně platí, že po podání velké dávky alkoholu se z těla odstraní mnoho tekutin a živin. Proto je hlavním pravidlem doplnění rovnováhy vody a soli. To je důvod, proč se nejčastěji doporučuje pít hodně prostý převařené vody, vody s citronem, pomerančový džus, minerální vodou, solným roztokem, šumivé tablety s vitaminem C, atd

3. Painkillers. Jakékoliv tablety, které vám pomohou zbavit se bolesti hlavy. V mém případě je to jen citramon – kombinace kofeinu a vitamínu C.

4. Pít horké kuře nebo jiný masový vařený vývar.

5. Někteří doporučují pít koňak nebo světlé pivo. Takhle mluvit, aby se opil. Upřímně řečeno, nejsem zastáncem této metody a vždy to nepomůže. Takže je lepší použít ve velmi vážných případech.

6. Kontrastní sprchu a procházku na čerstvém vzduchu.

7. Mátový čaj. K dispozici je uklidňující plus užitečné.

8. Zlato. Britské odborníci z The Royal Society of Chemistry autoritativně konstatovat, že velký med pomáhá zbavit kocoviny, protože fruktóza je obsažen v medu, transformuje škodlivé účinky alkoholu do kyseliny octové, který je pak vyloučeno z organismu neškodně. Takže občerstvení se silným sladkým čajem (také mátou nebo heřmánkem) bude jíst kus chleba s medem.

9. Různé léky, které lze nalézt v každé lékárně. Počínaje Alcozelzerem, končící Magnesií! Aspirin, Tsitramon, kyselina jantarová, kyselina askorbová, absorbenty, glycin, aktivní uhlí, máta alkohol, Smecta a další. Nezapomeňte na kontraindikace!

10. A co je nejdůležitější, to je přítomnost silného rameno opřít, blízký člověk, který je ochoten vám dá sklenici studené vody a aspirin, budete vařit horký vývar a vytáhnout vás na procházky se psem chůze nebo prostě.

Nejedná se o všechny recepty, existuje mnoho z nich a někteří prostě ohromují jejich sofistikovanost. Pokud se skutečně zajímáte, můžete kliknout na níže uvedené odkazy a najít něco zajímavého.

A co je nejdůležitější, pít jen kvalitní nápoje, jíst dobře, to všechno v dobré společnosti a v dobré náladě!

Doufám, že mezi těmito recepty jste našli něco nového pro sebe a bude vám to užitečné. I když je samozřejmě lépe znát vaše opatření a pozorovat ho.