Nejlepší aplikace pro iOS a Android pro práci v deníku tréninku

Tréninkový deník přináší mnoho výhod. Za prvé, vždy víte, co musíte udělat a jaké školení je plánováno pro dnešek. Za druhé, můžete sledovat své výsledky a vědomě zvýšit zatížení. Za třetí, neustálý pokrok. Protože víte, kolik školení bylo dřívější, můžete je změnit a změnit na základě předchozích zkušeností.

Mnoho “válcování” jít do tělocvičny s notebookem a perem. To je dobrá volba, ale mít aplikaci v smartphonu je mnohem pohodlnější. Zde jsou nejlepší aplikace pro iOS a Android, které bychom mohli najít.

Jefit (recenze)

Jefit je nejoblíbenější a snad i funkční tréninkový deník. Aplikace umožňuje nejen sledovat výsledky a cvičení, ale také má obrovskou základnu vzdělávacích programů. Mohou se nalézt na webové stránce aplikace, vyhodnotit a jedním kliknutím přidat do aplikace začít trénink.

V Jefitu je velmi rozsáhlá cvičení. To je užitečné, když neznáte způsob provádění, lze jej snadno prohlížet bez problémů. Jefit je ve volné verzi s omezeními a v placených.

Gym Hero Pro

Gym Hero také má placenou a bezplatnou verzi. Záměrně doporučuji okamžitě zakoupit profesionální verzi, protože volné obsahuje obrovské množství vestavěných nákupů, jejichž výše z nějakého důvodu je mnohem víc než cena placené verze aplikace. Gym Hero má všechny potřebné nástroje pro sledování tréninku. Také zde je časovač pro stříhání a synchronizaci s iCloud.

FitNotes

FitNotes je bezplatná aplikace pro Android. Navzdory bezplatnosti je FitNotes velmi funkční. Zde je obrovská základna cvičení a cvičení, časovač pro odpočinek, kalendář se statistikami a zálohování výsledků do cloudu. Aplikace má pozitivní hodnocení a příjemný vzhled.

Redy Gym Log

Další bezplatný tréninkový diář pro Android. S pomocí integrovaných nákupů je možné otevřít další funkce. Tréninkový deník, časovač a seznam cvičení jsou k dispozici zdarma. To vše bez reklam a s hezkým vzhledem. Pro verze je zakoupena uvnitř za 0,99 dolaru.

Gorilla cvičení

Dlouho jsem si myslel, že tuto sbírku zařazuji nebo neobsahuji. Navzdory skutečnosti, že se liší od ostatních, Gorilla Workout vás bude pravděpodobně ještě více líbit. Jedná se o sbírku neobvyklých cvičení s vlastní váhou. Cvičení jsou rozdělena do čtyř úrovní složitosti a ke každému cvičení je video s demonstrací.

Fitness Buddy

Výborný cvičební deník s obrovskou základnou cvičení. Existuje zhruba tisíc z nich a pro každé cvičení je video se správným výkonem. Bohužel nestačí pouze zakoupit aplikaci pro přístup k databázi videí, ale musíte si také předplatit předplatné.

Jednoduchý protokol cvičení

Pokud nepotřebujete funkční deník, stojí za to vyzkoušet tuto aplikaci. Prakticky úplná absence zbytečných funkcí, velmi jednoduché rozhraní a rychlá práce – pro ty, kteří nepotřebují nadměrnou funkčnost.

Používáte školicí deník? Preferujete poznámkový blok a pero nebo jakoukoli aplikaci?