Utahovací maska-obvaz: co to je a jak to funguje

Co je maskovací bandáž

S věkem se naše svaly a kůže zhoršují, jejich tón se snižuje, tvar svalů se začíná měnit. Výsledkem je, že se objeví druhá brada, kůže sklouzne a celkově se stává výraznější deformace obličeje ovál. Řešení tohoto problému pomáhá maskovací obvaz tkáně. Jedná se o druh elastického obvazu, který přímo ovlivňuje určité oblasti obličeje a krku a činí pokožku napjatější.

Jak to funguje

Obvaz vytváří určitou kompresi, která zlepšuje krevní oběh a tím stimuluje zničení tukových buněk.

A pokud pracujete svaly na obličeji, když máte obvaz, můžete cítit skutečný efekt simulátoru. Přesunete svaly a obvaz vás činí mnohem více. Takže, když děláte ty nejběžnější domácí úkoly, nebo dokonce jdete do postele ve vytahovací masce, vycvičíte také svaly tváře a krku. A je to dobré v každém věku.

Jaké problémy vyřeší tkanina obvaz?

Tkáňová bandáž pro obličej je jako kompresní prádlo a jsou vyřešeny přesně stejné problémy. Ale pokud před 10 lety kompresní prádlo se používá hlavně v období rekonvalescence po operaci nebo při porodu, dnes kosmetiček a plastických chirurgů doporučujeme nosit pravidelně, je to skutečná příležitost získat výrazný účinek bez chirurgického zákroku nebo drahé postupy. Je-li obvaz kombinován s kosmetickými prostředky a masáží, efekt se někdy zvyšuje.

Látkové obvaz je schopen eliminovat věk obličej oválný deformaci, snížení ukládání tuku, zlepšit svalový tonus, odstranit mělké vrásky a zvýšení kožní turgor, a to zejména v oblasti tváře, bradu a krk.

Můžete doporučit nosit takový obvaz těm, kteří chtějí:

 • omezit druhou bradu;
 • zlepšit obličej ovál;
 • učinit vrásky méně nápadné.

Nevýhody

 • Spánek v obvazu není příliš vhodný. Nicméně, pokud to uděláte každou noc, výsledek bude zahrnovat všechny nepříjemnosti.
 • Bez utahování kosmetiky bude účinek méně patrný.
 • Pokud máte druhou polovinu, stojí za to, aby se připravila morálně: vedle ní bude člověk v masce a ne v těch nejkrásnějších.

  13 cvičení z jógy k opravě skoliózy

Pokud se nejste vystrašeni výše uvedenými nevýhodami, můžete pokračovat v kontraindikacích.

Kontraindikace

 • Poruchy v činnosti kardiovaskulárního systému a hypertenze.
 • Poškození kůže nebo otevřené rány v místech, kde je obvaz připevněn.
 • Těhotenství a kojení.

Typy maskovacích bandáží

Utahovací obvazová maska
Posílení masky pro korekci a facelift obličeje

Takové masky jsou následující typy:

 • Elastická maska ​​ve formě obvazu pro posílení svalů na krku a tváři.
 • Bandage obličeje.
 • Pás z dvojité brady.

Také existují variace, jako masky s účinkem zvedání a další lotiony. Měla bych věnovat pozornost těmto příjemným přírůstkům? Určitě ano. A co je nejdůležitější, stojí za to pečlivě zvolit přesně masku, která splní vaše požadavky na konečný výsledek. Chcete-li odstranit malé vrásky, je lepší věnovat pozornost obvazům na obličej, a pokud se zbavíte dvojité brady – získáte pás z dvojité brady.

Pokud se použije maskovací bandáže, které se použijí na kosmetiku pokožky (od vrásek, závor a dalších), bude se tento účinek zvýšit.

V obchodech najdete obvyklé masky, stejně jako sady 5-7 tkáňových masek. Teď vysvětlíme, jaký je rozdíl.

Neoprenové a tkáňové masky
Zvedací komplex neoprenových a tkáňových masek

Můžete si koupit pravidelnou vytahovací elastickou masku a aplikovat, například, krém pod ním. Tento přístup však není zcela hygienický, protože v tomto případě bude maska ​​neustále pod vlivem kosmetických prostředků, což znamená, že její životnost se sníží.

Je lepší zakoupit soupravy, které zahrnují nejen elastické masky samotné, ale také impregnované speciálním složením vyměnitelných textilních masek. Princip činnosti je následující: nejprve je třeba nasadit náhradní masku a nahoře fixovat elastickou vrstvu. Takové zvedací komplexy nevyžadují další kosmetiku a jsou považovány za hygienické.

Jak se starat o masky-obvazy

Bez ohledu na typ masky, kterou si vyberete, je třeba ji umýt teplou vodou a mýdlem. Nedoporučuje se usušit produkt na baterii nebo na slunci, protože neopren nebo jiné elastické sloučeniny rychle ztratí své vlastnosti.

  Co je syndrom hruškového svalstva a jak se ho zbavit

Kdo vyrábí takové masky?

Hlavními výrobci jsou Korea a Čína. Žen (a mužů), na východě chtějí zůstat mladá a krásná vždy tady a produkují spoustu různých nástrojů: a krémy s hlemýžď ​​sliz ze stárnutí a bělení perlový prášek, a masky obvazy. Ale pokud tyto fondy fungují, proč to nepoužívat?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤