Jak správně namalovat rty

Jak si vybrat rtěnku

Na rozdíl od obecné víry by rtěnka neměla být v souladu s manikurou a nikoliv s šaty, ale především s tónem kůže. Podle módy, nikoli podle barvy, riskujete zdůraznění nedostatků. Takže, “Sněhurka” by neměla namalovat rty studené bledě růžové: zdůrazňuje pouze bolestnou bledost pokožky.

Jak si vybrat rtěnku

Perfektní obrys

Jsou-li vaše ústa vyrovnané, vaše rty jsou symetrické, stejné velikosti, myslíte si, že máte štěstí. Pokud tomu tak není, nezlobte se. Tvar rtů může být nastaven konturovou tužkou v tónu rtěnky.

Opravte tvar rtů

Chcete-li vizuálně zvětšit horní (nebo spodní) okraj, nakreslete obrys o pol milimetru nad (nebo níže) přirozený řádek.

Jak zvětšit rty
Prodloužení rtů

Chcete-li snížit, musíte na rty položit tónovou základnu (skrýt přirozenou linie rtů) a nakreslit obrys pol milimetru vyšší (pro spodní okraj) nebo nižší (pro horní část).

Jak snížit rty
Zmenšujeme rty

Práce s obrysovou tužkou není snadná. Ruka se třásla a všechny práce selhaly. Existuje však lifhak, díky němuž dívka, která je daleko od make-upu, může přesně vést její rty.

Jak vytvořit ideální obrys

Jak udělat rty plné

Mnozí mají sexy objemné rty. Ale mnoho z nich není dáno přírodou. Chcete-li situaci napravit, použijte několik triků.

Metoda 1

Vložte stín do středu rtů světlem třpytem nebo bílou tužkou, jak je vidět na obrázcích, a pokryjte rty transparentním leskem.

Jak se vaše rty plné: lesk
Velikost rtů
Jak se vaše rty plné: bílý tužka
Další trik pro vizuální zvýšení rtů

Metoda 2

Natřete rty, zdůrazněte jejich linie s korením. Takže váš úsměv bude výraznější a vaše rty se objeví vizuálněji.

Jak udělat rty plné: korektor

Aby rtěnka trvala dlouhou dobu …

Dokonce i levná, mírně pigmentovaná rtěnka se může po celý den nosit na rtech. Chcete-li to provést, je nutné aplikovat první vrstvu, poté aplikovat na rty tenkou papírovou ubrousek, prášek na rty s volným práškem a nanesit druhou vrstvu rtěnky.

Opravíme rtěnku
Opravíme rtěnku

Marilyn Monroe (Marilyn Monroe) připisuje frázi, že dívka by měla být krásná dvě věci: vzhled a rty. Může se zamilovat s pohledem a dokázat s jejími rty, které miluje. Vezměte si ruce popsané liifkhaki – zamilujte se do muže a milujte sebe! ????

  Kako se smije elegantno

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤