היקום של מארוול: כל מה שאתה צריך לדעת לפני שחרורו של “מלחמת אינפיניטי”

איך נכנסו דמויות המארוול לידיים הלא נכונות?

בתעשיית הקומיקס של 90 עובר זמנים קשים. החברה מארוול הכריזה עצמו פושט רגל, ועל מנת לא לשקוע בתהום נשייה, מכרה את הזכויות על גלגול מסך של אולפני התווים. X-Men, ארבעה מופלאים ואת Deadpool לאולפן 20th Century Fox, את זכויות ספיידרמן קונות את סוני, הענק נבחרה על ידי אולפני יוניברסל.

העבר את העכבר מעל המעגלים כדי להכיר את התווים.

האולפנים לא בזבזו זמן וצילמו. בשנת 98 הגיע “להב”, איסוף טוב במזומן. עם זאת, המהפכה האמיתית נעשתה על ידי סטודיו המאה ה -20 פוקס בשנת 2000, שחרור “X-Men”. התמונה קיבלה ביקורות טובות ואהבה על ידי המבקרים והצופים כאחד.

הבא היה סם ריימי, שהוציא שני חלקים של “ספיידרמן” עם טובי מגווייר. עם זאת, אז אולפן Sony הרסו את הזיכיון עם הידיים של הבמאי, לשחרר את הסרט השלישי על פיטר פארקר. התמונה התבררה כמתמשכת, והסיפור – מופרז באירועים ובגיבורים. אבל המכה הגדולה ביותר לכל המעריצים היתה ואקום, שהיה שונה מאוד מהגרסה הקנונית שלו.

זה היה רווחי לעשות סרטים על ספרי קומיקס.

סטודיו מארוול פעל כמפיק-שותף ולא היה מסוגל לשלוט באופן מלא בתהליך הצילומים. ואז החברה מחליטה להשקיע ביצירת kirovoseselennoy משלו.

כיצד החלה בריאת עולמם של גיבורים?

למרות העובדה כי מארוול הפסידה את וולברין ואת ספיידרמן, עדיין היו לה דמויות פופולריות: איש הברזל, ת’ור, קפטן אמריקה. בתחילה, האולפן תכנן לבנות זיכיון סביב הגיבור טוני סטארק. עם זאת, ראש מארוול אולפני קווין פייגי לקח החלטה נועזת: הוא הציע ליצור עולם שלם של גיבורי, שם ת’ור יכול להיפגש עם הולק וקפטן אמריקה. כולם הסכימו, והוא התחיל לעבוד.

כל מה שאתה צריך לדעת על קולנוע מארוול לפני

בשנת 2008, “איש הברזל” יצא עם רוברט דאוני, ג ‘וניור. התפקיד של טוני שטארק היה בשבילו הזדמנות מצוינת לחזור לעולם הקולנוע הגדול.

עם זאת, רבים לא לחלוק אופטימיות של רוברט. באולפן היו בעיות לפני כתיבת התסריט. אף אחד מהמחברים לא רצה לעבוד. גם הבמאי היה קשה למצוא. המתנדב היה ג’ון פאברו, שמאחוריו היו כמה סדרות וסרטים, והפצת התמונה צולמה על ידי פרמאונט פיקטור.

“איש הברזל” עשה תחושה אמיתית. רוברט דאוני – ג’וניור המריא מיד על סולם קריירה. האוהדים פרצו לתוך בתי הקולנוע. בנוסף לאפקטים המיוחדים ולדמות הכריזמטית, היו בסרט הרבה התייחסויות לקומיקס שחיממו את לבם של המעריצים. אבל האולפן השאיר את ההפתעה הגדולה האחרונה.

כאשר ניק זעם הופיע בסצינה לאחר זיכויים, ראש הארגון ש.י., לא היה גבול לאושר של הקהל. האוהדים החלו מיד להעלות השערות לגבי הדמויות שעשויות להופיע בסרטים הבאים.

הקלעים לאחר הזיכויים הפך הדלפק הראשי של סטודיו מארוול. זה לא טכניקה חדשה, זה היה בשימוש קלטות אחרות. אבל מארוול הוא שהכניס את המשמעות לתוכם.

כל סצנה נתנה למאווררים הזדמנות לפנטז מה יקרה בהמשך, ותגרה עניין בסרטים חדשים.

בשנת 2009, דיסני קונה מארוול ואחרי הסרט “ת’ור 2: ממלכת החושך” לוקח על עצמו את כל החובות כדי לקדם את הציורים.

בשנת 2012, לשכור את “נוקמים” (בבימויו של ג’וס וידון) – מוצלב, שבו האולפן אספו את כל הידוע באותם ימים תווים. זה היה רגע מכריע עבור מארוול, בגלל אירוע כזה כל אוהדי הספר הקומיקס חלם. אבל הכי חשוב, Thanos הוצג בסצינה לאחר הזיכויים. מאז, שחרורו של הסרט “מלחמת אינפיניטי” היה רק ​​עניין של זמן.

קווין Feigi קיבל כמעט הזדמנויות פיננסיות בלתי מוגבל אשראי גדול של אמון. סרטים החלו להופיע לעתים קרובות יותר, ועבור שחקנים רבים, השתתפות בציורים אלה הפכה לכרטיס ביקור בעולם של עושר ותהילה.

מה קרה אחר כך?

לאחר שחרורו של הסטודיו “נוקמים”, מארוול לא יפסיק. בשנת 2013, ערוץ ABC מתחיל להראות את הסדרה בשם “סוכנים Shch I. ט ‘”, לספר את הסיפור של הסוכן קולסון ואת תחייתו נס. הסדרה קשורה לקולנוע מארוול, כך שהאירועים שהתרחשו בסרטים השפיעו ישירות על העלילה של תוכנית הטלוויזיה.

כל מה שאתה צריך לדעת על קולנוע מארוול לפני
סטן לי הוא המחבר של דמויות רבות הקמיע הקבוע של מארוול / factinate.com

אחרי פתיחה טובה, “סוכני ס ט ט” יש סדרות אחרות: “הסוכנת קרטר”, “ג’סיקה ג’ונס,” “דרדוויל” – סיפור עגום, את הטון מזכיר “האביר האפל” כריסטופר נולאן.

בשלב זה היה שלב שני של חדר הקולנוע, שהסתיים בסרט דו-משמעי “הנוקמים: עידן האלטרון”.

הסרט גייס 1.4 מיליארד דולר בהפצת סרטים, אך הקהל לא התלהב.

ג’וס וידון עזב את תפקיד הבמאי, והסרט הבא על הנוקמים כבר צילם את האחים רוסו.

השלב השלישי של הסרט נפתח על ידי הסרט “הנוקם הראשון: עימות”, שחילק את צוות הגיבורים לשני חלקים. התמונה נזכרה במאבק אפי ובמספר הפתעות.

בחדר הסרט הופיע דמות חדשה פנתר שחור, שהיה כל כך פופולרי עם הקהל שהוא מיד רכש אלבום סולו. אבל הכי חשוב, הסטודיו מארוול הצליח להחזיר את הזכויות ספיידרמן. זה היה משא ומתן קשה, שבו סוני היה יתרון: קווין Feigi היה מוכן הרבה להביא הביתה עכביש.

המכונה להפקת קינומים הופצה במלואה וניגשה לסרט החשוב ביותר של הזיכיון.

מה המצב באולפן עכשיו?

“הפנתר השחור” מת בבתי הקולנוע, והרוויח 1.3 מיליארד דולר. הסרט זכה בליבם של המבקרים ושל הצופים. אבל כל תשומת הלב של האוהדים מתמקדת בסרט הראשי של ההיסטוריה של עשר השנים של חדר הקולנוע.

“מלחמת אינפיניטי” – אירוע בקנה מידה גדול עבור מארוול. כל הדמויות המפורסמות יתאחדו, וקווי הסיפור יתכנסו בנקודה אחת.

המפיקים מבטיחים סרט קשוח, שבו הכל יכול לקרות. אוהדי מארוול עוקבים אחרי הראיון של קווין פייגי, בוחנים בחן את כל המסגרות מהקדימונים ובונים את התיאוריות המטורפות ביותר. האולפן מנסה להסתיר בקפידה את פרטי הסרט, תוך רמז קל. פול בטאני, שביצע את התפקיד של ויגן, אמר כי התסריט היה מלא הקלעים סיד, כך המפיקים מפחדים דליפה. ולא לחינם, כי האוהדים לא יעצרו בשום דבר.

מהי “מלחמת אינפיניטי” ומי הוא תאנוס?

ברחוב הקולנוע יש סיפור בסיסי שמתפשט בכל הסרטים. זה על אבנים של אינפיניטי – חפצים חזקים שנוצרו על ידי תמציות קוסמיות קשורות היבטים שונים של היקום. מי יאסוף את כולם, יהפוך לכול.

כל מה שאתה צריך לדעת על קולנוע מארוול לפני

בסך הכל יש שישה אבנים של אינפיניטי.

 • אבן החלל (טסראקט) מאפשר לבעלים לשלוט על החלל ולנסוע לכל נקודה ביקום. בסרט “הנוקם הראשון”, הוא ניסה להשתמש בגולגולת האדומה, אבל האבן טילפנה אליו לכיוון לא ידוע. ואז מצא טסרקט את לוקי והשתמש באבן כדי לפתוח את הפורטל של צ’יטאורי. לאחר שהנוצחים הביסו את המוליך, טסראקט הושם בכספת של אודין. כרגע, האבן שוב בלוקי.
 • אבן המציאות (אתר) מממש כל רצון של הבעלים. בעזרתו, השדון האפל, מאלקית, עומד לצבור כוח, אבל תור מנע ממנו. הוא העביר את האבן אל נציב-המס – יצור שאוסף חפצים יוצאי-דופן.
 • אבן התבונה / נותן לבעלים את היכולת לקרוא מחשבות ולשלוט במוחם של אחרים. ב “הנוקמים” הוא היה צוות של Loki, ואז אלטרון השתמשו בו כדי ליצור ויזן.
 • כוח אבן הופיע ב “שומרי הגלקסיה” מתובע רונן. אחרי שפיטר קוויל ניצח את רונן, הוא הושיט את האבן לחיל נובה.
 • אבן הזמן (עין אגמוטו) מאפשר לך לנהל את הזמן. עכשיו הוא עם ד”ר סטריינג’. זה היה בעזרתו כי הקוסם יכול להתגבר דורממו – ישות חזקה מממד אחר.
 • אבן של הנפש מאפשר לבעלים לשלוט על נשמותיהם של אנשים חיים ומתים. חפץ חזק זה הוא בעל עניין מיוחד, משום שאף אחד לא יודע בוודאות היכן הוא נמצא.

כל האבנים האלה יש תכונות רבות עוצמה, ויחד הם נותנים לבעלים כוח בלתי מוגבל באמת. תאנוס הרס את היקום בקומיקס על ידי לחיצה על אצבע. הוא יעשה את אותו הדבר בסרטים.

בראיון שנערך לאחרונה, האחים רוסו שיתפו מידע מעניין על תאנוס. הוא נולד על טיטאן – לוויין של סטורן. אנשיו היו על סף הכחדה עקב ריבוי יתר ומחסור במשאבים. Thanos הציע להרוס את מחצית האוכלוסייה, כך שהחצי השני יכול לחיות. כמובן, הוא לא הורשה לעשות זאת וגורש ממולדתו.

כאשר תנוס גילה על האבנים של אינפיניטי, הוא מיד יצא למסע שלהם. לאחר שיש להם אותם, ענק מטורף יכול לשלוט על היקום כולו ולשמור על איזון בו.

אי אפשר לומר שתאנוס הוא רשע מוחלט. בגישתו האכזרית לפתרון בעיות יש תבואה רציונלית. לאחרונה נבלים מארוול אוהבים להציג משמעי: ב “ספיידרמן” היה Vulture, ב “הפנתר השחור” – Killmonger, ובסופו של “מלחמת נצח” היא תאנוס. יש לקוות כי בסטודיו ישמור מסורת זו משום kinovselennoy כך חסרת תווים סותרים.

באיזה סדר לצפות בסרטים?

אתה יכול לבחור את סדר כרונולוגי להתחיל עם “נוקם ראשון” או לצפות בסרטים על פי הרעיון של המחברים. אנו ממליצים על השני: זה יהיה מעניין יותר לחפש הפניות ביצים הפסחא בסרטים. אם אתה לא יודע שום דבר על ספיידרמן והאלק, תראה את הטרילוגיה של סם ריימי ואת הסרט 2008 “The Incredible Hulk”. האירועים של סדרת מארוול אינם משפיעים על הסיפור המרכזי של הסרט, כך שתוכלו לדלג עליהם בבטחה.

מה יש בשלב הראשון של מארוול?

איש הברזל

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

טוני שטארק נתפס על ידי ארגון הטרור “עשר טבעות”. בעודו בכלא, הוא יוצר חליפת איש ברזל שמשנה את חייו באופן קיצוני.

 • טוני לוקח סטן לי עבור יו הפנר – היוצר של פלייבוי.
 • בסצינה שבה סטארק מסיר את השריון, אב טיפוס של מגן קפטן אמריקה גלוי.
 • לאחר הזיכויים, טוני סטארק פוגש ניק זעם, מי אומר לו על “נוקמים” היוזמה.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

הענק הירוק

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

ברוס בנר מסתתר בברזיל מחיילים אמריקאים וגנרל רוס. הוא למד לשלוט ברגשות, אך טעות מטרידה מסייעת להולק להתעורר.

 • אריק באנו, ששיחק את האלק בסרט של 2003, הוחלף על ידי אדוארד נורטון ב”אינקרדייב הולק “.
 • סטן לי שותה סודה, אשר קיבל טיפה של דם Hulk.
 • טוני סטארק מופיע בסצינה לאחר הקרדיטים.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

איש הברזל 2 /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

ניק זעם מנסה לגייס טוני שטארק, בעוד הוא נלחם עם איוון Vanko – גאון ערמומי עם שוטים אנרגיה.

 • הפעם, טוני סטארק לוקח סטן לי על לארי קינג.
 • המחברת של הווארד שטרק מזכירה את אבן האינסוף.
 • טרנס הווארד, ששיחק את רודי בסרט הראשון, הוחלף על ידי דון צ’ידל.
 • Mjolnir – הפטיש המפורסם של תור – הדליק בסצנה לאחר הקרדיטים.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

ת’ור

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

הטורוס הבטוח בעצמו נשלח לכדור הארץ כדי לזכות בחוכמה, בעוד אחיו לוקי מתכנן באסגרד.

 • בסרט, יש קלינט ברטון (Hawkeye), Tesseract ואת הכפפה של אינפיניטי, מזויף אמיתי.
 • סטן לי משחק זקן שמנסה להרים את מולוניר. מוזר שהוא לא ראוי לו.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

הנוקם הראשון /

גיבוש קפטן אמריקה במלחמת העולם השנייה. האויב העיקרי של הגיבור הוא גולגולת אדומה, ראש הארגון הנאצי הידרה.

 • העלילה של הסרט סובבת סביב טסרקט.
 • סטן לי הדליק גנרל אמריקני.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

סרט קצר מארוול: “יועץ”

סרט קצר מארוול: “מקרה מצחיק בדרך לפטיש של תור”

הנוקמים /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

גיבורים מתאספים יחד כדי להתעמת עם לוקי ועם הצבא של חייטאים.

 • השחקנים בתפקיד של הענק השתנו שוב, הפעם הם לקחו את מארק Ruffalo.
 • סטן לי משחק בחור שבאמת מופתע מהופעתם של עולים חדשים בניו יורק.
 • בסצינה לאחר הקרדיט מופיע Thanos.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

קיצור מקסים: “אובייקט 47”

מה עם השלב השני?

איש הברזל 3

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

אחרי האירועים בניו יורק טוני סטארק טס מן הסלילים ומשך את תשומת הלב של מנדרין – נבל וראש הארגון “עשר טבעות”.

 • בכיסא הבמאי הוחלף ג’ון פברו על ידי שיין בלק.
 • הפעם, סטן לי משחק את שופט תחרות היופי.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

פלא קצר: “הסוכן קרטר”

תמונה 3 מתוך: תור 2: ממלכת החושך /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

ת’ור מגן על אסגרד מפני העלפים האפלים ומנהיגיהם מלכית.

 • העלילה של הסרט סובבת סביב אתר – אבן אינפיניטי.
 • סטן לי משחק אחד החולים החולים, מי שואל ד”ר סלוויג להחזיר את המגף.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

פלא קצר: “יחי המלך”

הנוקם הראשון: מלחמה נוספת

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

סטיב רוג’רס (קפטן אמריקה), יחד עם האלמנה השחורה, מתעמת עם חייל החורף המסתורי, שאישיותו מסווגת לפני הבכורה.

 • בסצינה שבה סטיב רוג’רס מחזיק מחברת עם רשימה של אירועים חשובים, אתה יכול לראות את הפניות מלחמת הכוכבים, רוקי ואת הסרט “מוסקבה לא מאמין בדמעות.”
 • סטן לי משחק מאבטח שגילה את אובדן התלבושת של קפטן אמריקה.
 • הסוכן סיטוול מזכיר את סטיבן סטריינג’.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

שומרי הגלקסיה

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

חדור באווירה של הקולנוע של 80, שבו קומץ המפסידים בחלל מתעמת עם הרוע ומארגן קרבות ריקודים.

 • סטן לי נוסע הגלקסיה יחד עם סרטי מארוול. הפעם הוא מדבר עם בחורה על הפלנטה Xander.
 • קולו של גרוט הוצג על ידי וין דיזל, והוא עצמו השמיע ביטויים בשפות שונות.
 • בחדר של הנציב יש כלב-כלבים בשם קוסמו, שאסף את קבוצת גיבורי הקומיקס שלו.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

הנוקמים: עידן האלטרון /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

טוני שטארק וברוס בנר יוצרים את אלטרון. הוא מהר מבין מה זה, ובונה תוכנית להשמדת האנושות כולה.

 • סטן לי שיכור למדי נלקח ידית אחרי המסיבה.
 • החזון של התורה הוא התייחסות לסרט העתיד “ת’ור: Ragnarok”.
 • בסצינה לאחר הקרדיטים, Thanos מופיע עם חיוך יהיר.
 • יו ג’קמן רצה להופיע בתפקיד וולברין, אבל הזכויות על הדמות באותה עת היו בסטודיו של פוקס המאה ה -20.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

איש הנמלה /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

האנק פים, שהמציא את חליפת הנמלה, מעביר אותה ליורשו, סקוט לאנג.

 • סטן לי הוא מוזג.
 • סקוט לאנג מציע לקרוא את הנוקמים, כדי שיוכלו להבין מה האנק פים עונה: “הם חייבים להיות עסוקים מאוד, להפיל עיר אחרת מן השמים.” זוהי התייחסות ל”עידן האלטרון “.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

עוד kinokomiksov, אני רוצה לראות את השלב השלישי!

הנוקם הראשון: עימות /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

איש הברזל וקפטן אמריקה לא הסכימו וארגנו פירוק בשדה התעופה.

 • הסרט נקרא “הנוקם הראשון”, המצביע על אלבום הסולו של קפטן אמריקה. עם זאת, יש כל כך הרבה תווים בתמונה שאנחנו יכולים לשקול את זה חלק חדש של “נוקמים”.
 • סטן לי משחק שליח FedEx שיחות איש הברזל טוני קארק.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

ד”ר סטריינג’

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

בנדיקט קומברבט משחק מנתח מיומן אך שטני, שכדי להתאושש מהתאונה פנה אל הקוסמים לעזרה.

 • סטן לי מופיע בתפקיד של אוטובוס נוסעים, לקרוא את הספר “דלתות של תפיסה” אלדוס הקסלי.
 • התסריט של הסרט נכתב על ידי ג ‘ורג’ מרטין, מחבר מחזור של רומנים “שיר של קרח ואש”. אבל מרטין הציב תנאים רבים מדי, והסטודיו סירב.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

שומרי הגלקסיה 2 /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

פיטר קוויל מגלה את סוד מוצאו ופותר בעיות לא סטנדרטיות עם אביו.

 • בסצינה לאחר הקרדיטים מופיע אדם Warlock – אחד הגיבורים החזקים ביותר של מארוול.
 • סטן לי בחללית חלל אומר את גזע ההיסטוריה של הצופים מעברו.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

ספיידרמן: חזרה הביתה

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

אחרי אירועי “עימות” פיטר פארקר רוצה להוכיח לטוני שטרק את הקרירות שלו. בהזדמנות מזל בעיר, הנשר העל-פעילה פועלת.

 • הנבל העיקרי של הסרט מרוויח על ידי ניקוי העיר עבור הנוקמים.
 • הסצינה אחרי הכותרות רומזת על המראה של ששת הסיניטר בחדר הסרטים.
 • סטן לי ניתן לראות כאשר ספיידרמן נלחם ברחובות ניו יורק.
 • פיטר מוצא את ראשו של אלטרון במחסן של ארגון בקרת הנזקים.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

Thor: Ragnarok

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

Thor מנסה לעצור Ragnarok, בעוד Hulk מתענג על תהילה על קרבות גלדיאטורים.

 • בקומיקס גראנדמאסטר ונציב-המס הם אחים, אבל בסרט על היחסים ביניהם אין דבר ידוע.
 • בסצינה לאחר הקרדיטים גיבורי פנים הספינה של Thanos.
 • סטן לי משחק מספרה אשר חותך את Thor.

הצג ב- Google Play
צפה ב- iTunes ←

הפנתר השחור /

איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב איך לצפות בסרטים ותוכניות טלוויזיה מארוול, כדי לא לפספס שום דבר חשוב

T’Challa הופך המלך ומנסה להגן על ונדה מן ההשלכות של שגיאות אביו.

 • אחותו של הפנתר השחור הצליחה לרפא את בקי ברנס, לאחר שהצילה אותו מתכנית חייל החורף.
 • סטן לי מופיע בקזינו ומנסה לקחת את הצ ‘יפס לעצמו.

הנוקמים: מלחמת אינפיניטי /

דמויות של הסרטים הקודמים משולבים כדי להגן על היקום מ Thanos, אשר בקלות להטיל על השכמות של כל הדמויות להרכיב, כי יש לו את האבנים של אינפיניטי.

מה התוכניות של מארוול לעתיד?

כל מה שאתה צריך לדעת על קולנוע מארוול לפני

לפני השלב השלישי מסתיים, נוכל לראות את הסרטים “איש הנמלה ואת צרעה” בשנת 2018 ו “קפטן מארוול” בשנת 2019. התמונה האחרונה של השלב הזה תהיה “נוקמים 4”.

קווין פייגי אינו חושף את כל הקלפים: לדבריו, הסטודיו מתמקד בסרטים הקרובים ביותר. עם זאת, הרשימה של ראש הממשלה בעתיד יהיה בהחלט לכלול “שומרי גלקסי 3”, תולדה של “הפנתר השחור” ו “ספיידרמן”. החלק השני של “דוקטור סטריינג” עדיין לא הוכרז, אבל זה רק עניין של זמן.

החברה רכשה את דיסני 20 פוקס המאה, ולכן החזיר את זכויותיה X-Men, פנטסטי ארבעה, Deadpool וגיבורים אחרים. פרטים אינם נחשפים, אבל, ככל הנראה, אנחנו מחכים לאירועים גלובליים בעולם של kinomiksov.

אנחנו עומדים על סף נקודת מפנה נוספת, ואחרי 2019, כאשר הסרט האחרון על הנוקמים ישוחרר, המסך הזה כבר לא יהיה אותו הדבר.

Loading...