יום הולדת aliexpress: הנחות עד 80% + keshbek מ AliBonus ל 10%

כיצד רווחית לקנות סחורות בתקופת החג

ב -28 במרץ, החנות המקוונת הסינית חוגגת את יום השנה השביעי שלה בפדרציה הרוסית. מספר המכירות, פעולות ואירועים באתר בהזדמנות זו הולך בקנה מידה. הזדמנויות לחסוך במשקל.

יום הולדת של

ראשית, התקן את התוסף עבור דפדפן השירות AliBonus Cachebee, וכל מוצר שנרכש במכירה יהיה זול יותר ב -10% נוספים.

המהות פשוט AliBonus: שירות Cashback מחזירה את המשתמשים מהכסף מושקע החנות המקוונת. הכסף שנשמר נשמר בחשבון שלך במזומן בחזרה שירות, וכאשר הסכום הופך יותר מ 5 $, כסף ניתן למשוך בצורה נוחה ביותר אלקטרונית ארנקים אלקטרוניים וכרטיסי בנק. בנוסף, הרחבת AliBonus מאפשרת לך לעקוב אחר החבילה עם ידי AliExpress, וגם תגן נגד מוכרים חסרי מצפון.

אז, התקנת את ההרחבה והם מוכנים לקנות מוצרים החג על מכירת aliexpress עם הנחה נוספת. אנחנו עוברים למניות.

חג על מבצעים

ארץ משחקים

על aliexpress היא גישה פתוחה משחקים מקוונים עם פרסים בצורת מטבעות קופונים, אשר הופכים הנחות נוספות עבור מוצרים מסוימים. הפעולה תסתיים ב -28 במרץ בשעה 10:00 שעון מוסקבה.

מדינה משחקים →

הזמנה מראש

אתה משלם על ההזדמנות לקנות את הסחורה במחיר מופחת בעזרת מטבעות שהתקבלו מראש. אם יש לך מראש מ 21 מרס 27 מרס, אתה יכול לשלם עבור הרכישה מ 16:00 ב 28 מרס עד 16:00 ב -29 במרץ, זמן מוסקבה.

Preorder →

בכורה עולמית

חידושים של מותגים פופולריים זמינים במחירים נוחים במהלך התקופה 28-28 במרץ. כאן תוכלו למצוא נעלי ריצה תלולות, ציוד, בגדים וסחורות אחרות עם הנחות של יותר מ -50%.

LIVE LIVE

פעילות משעשעת למי בצע את החידושים ואירועים מאחורי קלעים. עד 30 במרץ, כל יום יש שידור חי של מגוון מופעים ודוחות. תוכלו לראות בלוגרים פופולריים עם ביקורות מוצר, מראה feshen, מראה אור, הכללה ישירה מצילום, אימון ועוד.

LIVE LIVE →

הנחות לפי קטגוריה

עד 30 במרץ בכל קטגוריה תמצאו כמות עצומה של סחורות עם הנחות 30-80%. לצייד את עצמך עם סבלנות, כי באמת יש משהו לבחירה.

אל תשכח להתקין את הרחבת הדפדפן או היישום הנייד AliBonus ולקבל הנחה של עד 10% על כל המוצרים בכל מקום ובכל עת.

קנה עם Cacheback

Loading...