מתכונים: עוגיות משני מרכיבים – בננה ודייסה

היום אני רוצה לחלוק את המתכון שנמצא עבור “עצלן” ו “אוהבי מזון בריא”. העניין הוא שזה מורכב משני מרכיבים עיקריים בלבד: דייסת שיבולת שועל ובננה. ועל הכנתו אינה דורשת מיומנויות קולינריות מיוחדות!

בננות משמשים לעתים קרובות מאוד באפייה כתחליף לביצים, ולכן מתכון זה יכול להיות מומלץ גם לצמחונים.

המרכיבים: 2 בננה גדולה בשלה ו 1 כוס פתיתים שיבולת שועל מיידית. אופציונלי: פירורי שוקולד, אגוזים, תבלינים, צימוקים, חמוציות, תאריכים.

הכנה. לשטוף בננות עם מזלג ולהוסיף פתיתים שיבולת שועל. ובכן, מערבבים הכל ואם אתה רוצה, להוסיף מרכיבים נוספים. מאז גודל בננות קשה לנחש, כמות שיבולת שועל יכול להיות מותאם. אם המסה נראית נוזלית מדי, אפשר להוסיף עוד קצת קוקר.

בעת הוספת מרכיבים נוספים, אתה גם צריך לפקח על צמיגות. מאז אם אתה מוסיף יותר מדי צימוקים, אגוזים או שוקולד, עוגיה יכול פשוט לא לשמור על הצורה שלה להתפרק. כדי לציין את מספר בננות ו שיבולת שועל 1/3 כוס צימוקים או חומרי מילוי יבש יהיה מספיק.

השלב האחרון הוא לחמם את התנור ל 175-180 מעלות צלזיוס, לכסות את תבנית האפייה עם נייר אפייה, להפיץ את הביסקוויטים עם כף ואופים במשך 15 דקות.

מניסיוני אני יכול לומר שאם יש לך תנור גז, זה בהחלט ייתכן כי לא תצטרך לאפות 15 דקות, אבל 20 דקות.

מחבר המתכון אומר כי העוגיות הן טעימות מאוד, הן חמים וקרים.

זה איך תערובת של בננות שיבולת שועל צריך להיראות כמו:

1
© תמונה

וזה איך את עוגיה סיים צריך להיראות.

2
© תמונה

בדרך כלל אני מעדיף לבדוק מתכונים כאלה, אבל בגלל חוסר תנור, אני לא יכול לעשות את זה עכשיו. אז עם המבחנים אתה צריך לחכות קצת.

  פנקייק במדינות שונות: 5 מתכונים מקוריים

אם תחליט לא לחכות לבדיקות שלנו ולהחליט לאפות את זה לפני, בשמחה רבה לקרוא את המשוב שלך!

תיאבון בון;)

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top