12 היישומים הטובים ביותר עבור iOS אוהדי כדורגל

מחר מתחיל את אליפות רוסיה הבאה. המשחק הראשון של העונה החדשה יתקיים באיצטדיון “הפתיחה ארנה” במוסקבה, שם מועדוני כדורגל “Spartak” ו “אופה” ייפגש. עבור כל האוהדים ערכנו מבחר של יישומי כדורגל. תראי, תקראי, תהיה חולה!

RF. אליפות רוסיה בכדורגל

בואו נתחיל עם היישום הרשמי של הרוסי כדורגל ליגת העל. הוא שוחרר יחסית לאחרונה, במאי 2015. היישום מכיל סטטיסטיקות על כל מועדוני ליגת העל שחקנים בודדים, יש חיפוש נוח בחדשות על ידי תג, למשל, שם המשפחה של שחקן כדורגל. ובכל זאת, כמובן, את הטבלה, את התוצאות של גפרורים, תמונה ווידאו מטרות, פרוטוקולים רשמיים ועוד. נשאלת השאלה: האם יהיה עדכון בתחילת האליפות? עכשיו היישום נראה קפוא במאי 2015 נראה משכנע.

RF. אליפות רוסיה בכדורגל

אבל יישום מלא Ready מוכנות. פשוטו כמשמעו לפני כמה ימים היו הודעות לדחוף על החדשות החשובות ביותר. ו, מעניין, את הבחירה של חדשות עבור לדחוף ייבחרו עורכי Sports.ru באופן ידני. יש מגמה חדשה בתקשורת, שהופיעה לאחרונה בשירות אפל מוסיקה והוא במהירות צובר תאוצה נישות אחרות. שים לב לכרטיסייה “סטטוס”, שבה תוכל לשוחח בצ’אט עם שחקנים, פרשנים וחילופי הודעות עם משתמשים אחרים. זה בערך כמו הכרטיסייה התחברות ב- Apple Music. אולי את היישום הטוב ביותר מסוג זה.

ליגת העל שלי

המשתתף השלישי חזק בבחירת יישומים מידע על אליפות הכדורגל הרוסי הוא תוספת מן העיתון ספורט אקספרס. אנו מציינים את הנוכחות של סטטיסטיקה מלאה עבור כל האליפות הרוסית מאז 1992, כולל טבלאות טורניר, לוחות שנה התאמה, שולחנות של scorers ועוזרים, מידע על כרטיסים צהוב ואדום דירוגים הממוצע על הקו. “ספורט אקספרס” הוא חזק באופן מסורתי עם בלעדי מאמרים אנליטית.

  פייסבוק: להשתמש בקבוצות או דפים?

שבועי “כדורגל”

בנפרד, בואו נדבר על השבועון “כדורגל”. זהו אחד מכלי הכדורגל הרוסי העתיק ביותר, שפורסם מאז 1960, והופיע לאחרונה על iPhone / iPad. זה מגזין, ולכן לא מחכים לו ממידע תפעולי. במקום זאת, היא מתאימה לאוהבי קריאות נינוחות, מהורהרות ותהליכי כדורגל רציניים, שנראית לעתים נדירות על פורטלי ספורט פופולריים. מנוי על מספרים חדשים משולמת, מ 59 רובל, ארכיון עבור 2014 אתה יכול להוריד בחינם ולהעריך את המגזין.

שני היישומים הבאים בבחירה שלנו מוקדשים לשידור חי של משחקי כדורגל. שלא כמו משתמשי Windows ו- Android, יצרני תפוחים מוגבלים מאוד ביכולת לצפות בכדורגל. ישנן שתי דרכים עיקריות.

נספח “NTV פלוס טלוויזיה”, “כדורגל שלנו” ו אנלוגים

הדרך הראשונה היא לצפות בגפרורים באמצעות היישום “NTV פלוס טלוויזיה” ו אנלוגים. עלות מנוי חודשי עלה ל 219 רובל (זה היה 149 רובל). אתה יכול גם לקנות מנוי לשדר התאמות של המועדון האהוב עליך או לקנות משחקים בודדים דרך האתר הרשמי של NTV-Plus. בהתאם לאיכות השידור, צפייה במשחק אחד תעלה 55 רובל ויותר.

Puffin דפדפן אינטרנט, פוטון Flash Player ו אנלוגים

הדרך השנייה היא בחינם. בשביל זה, כל דפדפן אינטרנט סלולרי התומך פלאש מתאים. לדוגמה, Puffin Web Browser. מפתחים יש לבוא עם הדרך הישועית כדי לייצר רווחים היישום: מ 6 בבוקר עד 6 בערב הכל בחינם, ולאחר מכן תמיכה עבור הפלאש כבוי. כדי להפעיל אותו אתה צריך לשלם 219 רובל. בהתחשב בכך שרוב ההתאמות מעניין לקרות מאוחר בלילה, בדרך זו של מונטיזציה בבירור אינו מוסיף כבוד למפתחים של היישום, אבל מחדש את הכיסים שלהם.

הקוראים שלנו הערות לאחד ההודעות הקודמות על יישומי כדורגל הציע פתרונות אחרים. לדוגמה, שידורי כדורגל זמינים באתר Edem.tv בחינם וללא יישומי צד שלישי. זה מספיק כדי להתחיל את ספארי. כמו כן, בין ההמלצות, היו טיפים לשימוש Peers.tv.

  19 תמונות רשמיות עבור שולחן העבודה שלך עם Samsung Galaxy S9

משתמשי Windows ו- Android יש הזדמנות הרבה יותר רחבה כדי לראות כדורגל בחינם באמצעות SopCast.

עכשיו בואו נמשיך ליישומים המתמחים בסטטיסטיקה ותוצאות התאמה במצב מקוון.

MyScore

יישום זה הוא מן המובילה בעולם בספורט לסטטיסטיקה LiveSport. אם אתה אוהד של דמויות מדויקות, אז בלי ציון שלי הוא הכרחי. כל המידע על מהלך המשחק זמין כמעט באותה שנייה כמו האירוע שהתרחש על המגרש. ממשק פשוט ואינטואיטיבי לא יאפשר לך ללכת לאיבוד ביישום, שכן ישנם ספורט אחרים מלבד כדורגל.

Goal.com

העולם מנהיג חדשות כדורגל. בנוסף לסטטיסטיקה מדויקת, יישום זה גם משדר שמועות, ולפעמים מידע זה שימושי. כמו הסוחרים מנוסים לומר, לקנות מניות על שמועה, למכור על עובדות. בין היישומים בגומחה של סטטיסטיקה ספורט יש תחרות עזה במהירות של מתן מידע על מהלך המשחק כדורגל. קשה להאמין, אבל החשבון עובר לשבריר שנייה.

ציונים וידאו

רוסית, המתמחה באספקה ​​מהירה של תוצאות משחקי כדורגל. לפי מהירות, זה לוקח מקום שני לאחר Goal.com, נופל מאחור על ידי חצי שנייה. מכיל מידע על יותר מ 200 טורנירי כדורגל עם טבלאות, סטטיסטיקה ויומן. הגרסה האחרונה יש תמיכה Apple Watch.

אני בודק פחות או יותר את כל היישומים כדורגל – אני צריך לעבוד. ואני משתמש באופן קבוע, בכנות, רק שלי: ציונים וידאו עבור תוצאות ונתונים סטטיסטיים “Arsenal + Sports.ru” למעקב אחר חדשות המועדון.

דמיטרי Navosha, ראש Sports.ru

העברה

הרשות בין מקורות מידע מדויק על העלות של שחקן כדורגל. מידע פנימי, שמועות, ניתוחים, דלי – כל זה בנספח. על פי מעמדו Transfermarkt כדורגל לוקח בערך באותו מקום כמו סוכנויות הדירוג המפורסם מודי ‘s, תקן פורס ואחרים במשק.

  למה הם יצרו רובוט דמוי אדם לסופיה ואם זה מאיים על האנושות

בסיום הסקירה, אנחנו ממשיכים בצורה חלקה לתהליכי הכדורגל. כעת, כשיש לנו מידע מהציון שלי, Goal.com, ציונים וידאו ו Transfermarkt, כאשר אנו קוראים כדורגל ניתוח של השבועון “כדורגל”, צפו בחדשות של Premier League ו “ספורט אקספרס”, אתה יכול לבדוק את המזל שלך תחזיות כדורגל. לא בהכרח בסכומים גדולים, רק לשם סיפוק יהירותך: “טוב, אני יודע כדורגל”.

בנישה של יישומים ההימורים, הטון מוגדר על ידי הבריטים.

בטפייר

אחד היישומים המפורסמים ביותר. בעת הרישום, הוא נותן 30 € לחשבון. מאפשר לך להמר על מהלך המשחק בו זמנית שני או יותר (עד שמונה) אירועים. העיקרון של בטפייר שונה מעבודת הגרלה קלאסית. ההימורים מסתיימים בין השחקנים, וכל אחד יכול להיות בו זמנית בתפקיד של הימורים וגם את השחקן. בטפייר מקדיש תשומת לב מיוחדת לכדורגל, ומדגיש אותה בתפריט נפרד.

ויליאם היל ספורט הימורי ספורט

אחד הימורים הבכור בעולם (1934), וגם מבריטניה. שלא כמו בטפייר, ויליאם היל הוא קלאסי לשאת באופן עצמאי את הסיכויים על גפרורים. בונוסים רבים למתחילים, כולל הימורים חינם החזרים באירועים שנקבעו מראש, למשל, כאשר הציון הוא 0: 0. לעניין, אני מתערב 100 רובל כדי לזכות במועדון “אופה” במשחק הראשון של האליפות של רוסיה. במקרה של ניצחון, הזכיות שלי יהיה 700 רובל.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top