5 דרכים לא ברור כדי לרגל לך עם הטלפון החכם שלך

אתה בטח יודע כי הטלפון החכם שלך יכול לשמש גם נגדך. לאחר סדוק את הגאדג ‘ט, אתה יכול לגשת המצלמות או המיקרופונים. לפיכך, כל מה שאתה יורה ואומר, ניתן להעביר לצדדים שלישיים. האפשרויות של ריגול חכמים המודרנית אינם מוגבלים זה. בתיאוריה, ישנן מספר דרכים פחות ברורות אחרות לקבל מידע על איפה אתה ומה אתה עושה עכשיו.

1. Keylogger מבוסס על נתוני gyro

הטלפון החכם עוקב אחריך: keyloger
windows 7

כל הטלפונים החכמים המודרניים מצוידים בג’ירוסקופ. חיישן זה נדרש כדי לקבוע את הכיוון המדויק של הטיה של הגאדג ‘ט, אשר ניתן להשתמש בהם באופן אוטומטי להפעיל כמה פונקציות או לשלוט במכונית במשחק מירוצים.

עם כל שנה, חיישנים אלה הופכים מדויקים יותר. תיאורטית, הרגישות שלהם לתנודות קלות יכול לשמש פולשים נגדך. זה הוכחשפה אחת-שבץ keylogging אגרוסטי באמצעות מיקרופונים סטריאו ו תחום מסוים למידה המחשב. חוקרים באוניברסיטת נורת’איסטרן בבוסטון. בעזרת ג’ירו ומיקרופון, הם הצליחו ליצור keylogger מדויק למדי.

Keylogger, או keylogger, הוא התקן תוכנה או חומרה המתעד פעולות משתמש שונות: הקשות על המקלדת, תנועות וקליקים בעכבר, תנועות על מסך המגע.

כאשר אתה משתמש במקלדת שעל המסך, הטלפון החכם שלך נוטה מעט בכל מגע. בהכיר את ההטיה הקלה ביותר עם gyroscope, keylogger יכול לנחש את הטקסט לדוגמה שאתה מקליד. ניתן לתקן את הווריאציות האפשריות, תוך התחשבות בעוצמת הצליל המיוצר בעת נגיעה בזכוכית התצוגה. המיקרופונים של הטלפון החכם כבר לעזור עם זה. באמצעות שילוב של חיישנים אלה קבוצה של אלגוריתמים, החוקרים מהפעם הראשונה הצליח לנחש את המפתחות לחוץ עם דיוק של 90-94%.

2. קביעת המיקום ללא GPS

גם עם GPS כבוי, אתה יכול לקבוע את המיקום של המכשיר באמצעות מגדלי התא ונקודות Wi-Fi עם מידע geolocation קשור אליהם. עם זאת, תוכל לקבל מידע על מיקום המשתמש גם ללא גישה לנתונים אלה.

  כיצד לעקוף את המנעול מברק ברוסיה באמצעות פרוטוקול SOCKS5

אותה קבוצה של חוקרים מאוניברסיטת נורת’איסטרן ניסתהשפה אחת-שבץ keylogging אגרוסטי באמצעות מיקרופונים סטריאו ו תחום מסוים למידה המחשב. זה הוכיח באמצעות חיישנים smartphone, אילו יישומים יכולים להשתמש ללא הרשאות מיוחדות. התוצאה של עבודתם היתה תוכנית של ג’ירוסקופ, מד תאוצה ומגנטומטר.

בהתחשב ביסוד המפה של האזור שבו היה האדם, היישום אפשר לעקוב אחר כל התנועות על המכונית. מד תאוצה שימש כדי לקבוע תנועה ועוצר. המגנטומטר קבע את כיוון התנועה. הג’ירוסקופ למדוד את זוויות הסיבוב, ומאפשר לך לעקוב במדויק מתי וכיצד המכונה הסתובבה.

הטלפון החכם עוקב אחריך: מיקום הטלפון החכם עוקב אחריך: מיקום ללא GPS

אלגוריתם מיוחד שילב את הנתונים מכל אלה חיישנים ויצרו ערכת עקירה משוער עבורם. הוא הושווה לנתיבים האמיתיים באזור שבו נערכה המעקב. על פי נתונים אלה ניתן לקבוע בדיוק היכן ומתי המשתמש הלך, כמה זמן הוא בילה על זה.

3. מעקב באמצעות כרזות פרסום

יש דרך נוספת לקבוע את המיקום של אדם ללא גישה ישירה לנתונים GPS של הטלפון החכם שלו. שיטה זו תוארה על ידי חוקרים מאוניברסיטת וושינגטון, אשר השתמשו בפרסום באנרים לנייד. ההפקדה המינימלית להצבת מודעה כזו באמצעות Google AdWords ו- Facebook הייתה 1,000 דולר.

קניית כרזה כזו, תוכל לציין באיזה יישום ובאילו מזהים ייחודיים של המכשיר ברצונך להציג. כמו כן, החוקרים הצביעו על אזור גיאוגרפי מרובע של שלושה קילומטרים, כאשר הוא נמצא ביישומים נבחרים המוצגים.

בכל פעם שהטלפון היעד השתמש ביישום שצוין, מידע על המכשיר, השעה והמיקום נשלח אל מחזיקי הכרזה. בעזרת מידע זה, צוות המחקר היה מסוגל לעקוב אחר המיקום של המשתמש בתוך 25 מטר (~ 7.6 מטרים). נכון, זה אפשרי, כל עוד היישום נשאר פתוח במשך ארבע דקות או שוגר פעמיים באותו מקום.

הטלפון החכם כדלקמן: מודעות באנרים
gadgethacks.com

כמובן, שיטה זו של מעקב דורש שימוש מתמיד של יישום מסוים. חלק מכשול זה ניתן לעקוף אם אתה מניח כרזות בתוכניות הפופולריות ביותר. כמו כן, יש לדעת מראש את מזהה הפרסום הספציפי של המכשיר של אדם מסוים. עם זאת, גם ללא זה, שיטה זו יכולה לשמש גם כדי לפקח על האוכלוסייה של המיקום הנבחר.

  Amediateka – חלום חובב לצפות בתוכניות טלוויזיה ב- iPhone ו- iPad

4. הצגת קישורים ביקר באמצעות חיישן האור

חיישן האור הסביבתי מאפשר לך לכוון את בהירות התצוגה של הטלפון החכם. אתה תהיה מופתע, אבל אפילו זה חיישן לכאורה יכול לשמש נגדך.

לוקאש אולייניק (לוקאש אולייניק) ממחיש זאת בבירורגניבת נתוני דפדפן רגישים עם ה- API של W3C. , יצירת יישום, המבוסס על נתונים של חיישן האור, קובע את הצבע של הקישורים ביקר על ידי המשתמש. במילים פשוטות, את האור הנפלט על ידי המסך ניתן לזהות במדויק על ידי חיישן זה. זה מאפשר לך לקבוע אילו דפי אינטרנט יש לך הועברו.

הטלפון החכם עוקב אחריך: קישורים שביקרת בהם
eztexting.com

אתרי אינטרנט יכולים להציג צבעים שונים עבור קישורים. לדוגמה, הטקסט יכול להיות כחול בהיר אם לא ביקרת אותו לפני, אבל זה יהפוך סגול לאחר הקליק הראשון. האתר עצמו, כמובן, לא יכול לזהות איזה צבע קישור עבור משתמש מסוים מוצג, כי הדפדפן לוכדת את המעברים. עם זאת, אם נציגי המשאב באינטרנט לקבל גישה לנתונים של חיישן האור של הטלפון החכם שלך, הם יכולים לקבוע, על ידי האור מגיע מהמסך, אם עבר בעבר על הקישור המוצג או לא.

במיוחד זה בולט על דפים מנוגדים עם רקע כהה של הטקסט ואת הקצאת האור של היפר. כדאי לך להיתקל בהם, כמו חיישן מזהה עלייה ברמת האור מהמסך. בתיאוריה, בדרך זו, ללא ידיעתך, תוכל ליצור רשימות של כל הדפים שבהם אתה מבקר.

5. זיהוי משתמשים ונכסים בקרבת מקום

הרוב המכריע של טלפונים חכמים יש חיישן הקרבה. הוא משמש לכיבוי מסך המגע כאשר אתה מתקשר. אחרת, במהלך שיחה, תמשיך ללחוץ על הלחצנים שבתצוגה.

חיישן זה לא רק מזהה חפצים קרובים למסך, אלא גם יכול למדוד את המרחק אליהם. כל אחד מאיתנו שומר את הטלפון החכם במרחק שונה בהתאם לגידול, אורך הידיים, החזון וגורמים אחרים. בהתבסס על כל המידע הזה, היישום יכול להפריד את המשתמשים ואת התכונות ההתנהגותיות שלהם.

  בחר את נווט המכונית הטוב ביותר עבור iOS

הדיוק של שיטה כזו עשוי להיות נמוך, אך בשילוב עם אותו מודעת באנר לנייד, מפרסמים יכולים לזהות את קהל היעד שלהם. בנוסף, באמצעות חיישן הקרבה, ניתן לקבוע את המרחק לאובייקטים הסמוכים המקיפים את המשתמש. וזה יכול להיות הדרכה נוספת כאשר אתה לא משתמש ב- GPS.


כל אחת מהשיטות הללו עדיין מתוארת כאחת תיאורטית. עד כה אף אחד מהם לא קיבל תפוצה רחבה. עם זאת, ייתכן כי זה רק עניין של זמן.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top