9 שירותי דואר אלקטרוני זמניים

לעתים קרובות אתה צריך להירשם באתר כלשהו, ​​שבו אתה מתכוון להשתמש רק פעם אחת. פורומים, בלוגים, שיתוף קבצים ואפילו כמה נקודות Wi-Fi נפוצים לבקש את כתובת הדוא”ל שלך. ואז אתה מגלה כי התיבה שלך מלאה דואר זבל, הודעות קידום מכירות ושטויות אחרות כי אתה נשלח מכל מקום שבו נרשמת.

שירותי דואר אלקטרוני זמניים נועדו לפתור בעיה זו. בעזרת תיבות דואר חד פעמיות אתה יכול לרשום היכן שאתה צריך, מבלי לדאוג כי אתה תהיה מוטרד על ידי התכתבות לא רצויות.

שים לב כי אתרים ופורומים מסוימים אינם מתירים שימוש בדואר אלקטרוני זמני בעת ההרשמה. תוכל לעקוף את ההגבלה הזו על ידי ניסיון לבחור תחום דואר אחר.

1. TrashMail

דוא

שירות דואר אלקטרוני פופולרי חד פעמי. כדי להשתמש בו, עליך לציין את כתובת הדואר האמיתית שלך, שבה ההודעות יישלחו. ניתן לשנות את מספר ההודעות שנשלחו. בנוסף, תוכל לבחור כמה זמן תיפעל תיבת דואר זמנית.

ההרשמה ב- TrashMail היא אופציונלית, אך משתמשים רשומים יכולים ליצור מספר כתובות זמניות. אתה יכול לבחור אחד 16 דומיינים דוא”ל.

אם אתה צריך הרבה כתובות דואר חד פעמי, אתה יכול לרשום חשבון TrashMail פלוס עבור $ 21.99 בשנה. חשבון בתשלום מאפשר לך ליצור עד 5,000 כתובות דוא”ל זמניות עם מספר בלתי מוגבל של הודעות שהועברו.

ל- TrashMail יש תוספים עבור Chrome ו- Firefox, המאפשרים רישום מהיר.

השתמש ב- TrashMail →
התקן תוסף TrashMail עבור Firefox →

2. גרילה מייל

דוא

גרילה מייל – אחד הספקים הוותיקים ביותר של דואר אלקטרוני חד פעמי, מתפקד מאז 2006. שלא כמו TrashMail, דואר גרילה אינו מאפשר לך ליצור כתובות דוא”ל מרובות ואינו מבקש את הדוא”ל האמיתי שלך.

  כיצד להוריד קטעי וידאו מ

הכתובת המתקבלת תהיה תקפה רק לשעה. אבל Gerrilla Mail הוא הרבה יותר קל להשתמש וחופשי לחלוטין.

בנוסף לממשק האינטרנט, יש אפליקציה ל- Android.

השתמש בגרילה מייל →

3. נאדה

דוא

נאדה הוא שירות דואר חד פעמי של יוצרי AirMail, לקוח דוא”ל פופולרי עבור Mac ו- iPhone. נאדה אינה דורשת רישום או ציון של כתובת אמיתית. בנוסף, השירות הוא חינם לחלוטין.

נאדה מאפשר לך ליצור עד 10 כתובות בו זמנית. באפשרותך להשתמש בכתובת שנוצרת באופן אקראי או ליצור כתובת משלך באמצעות בחירה מתוך עשרה תחומים של דואר.

הודעות שירות שהתקבלו מאוחסנות במשך שבוע. מספר הקבצים המצורפים באותיות נכנסות אינו מוגבל.

הגרסה הניידת של ממשק האינטרנט נאדה מאפשר לך לעבוד עם השירות על כל טלפון חכם פועל אנדרואיד ו- iOS.

השתמש נאדה →

4. DropMail

דוא

קל לשימוש חד פעמי שירות הדואר. זמן העבודה של תיבת הדואר שנוצרה הוא בלתי מוגבל, הכתובת זמינה עד לרענון הדף. בנוסף, ניתן ליצור מספר אינסופי של תיבות דואר.

DropMail מצויד פונקציה מובנית העברת, כך שתוכל להפוך את כתובת זמנית קבועה במידת הצורך. DropMail עובד מהר מאוד ואינו דורש רישום.

נצל את DropMail →

5. Mailinator

דוא

Mailinator יש תכונה אחת. בעת יצירת תיבת דואר חד-פעמית, תוכל להזין כל כתובת. אם הוא כבר תפוס, אתה עדיין יכול להשתמש בו. אתה יכול לקרוא את כל האותיות בתיבות שנוצרו על ידי משתמשים אחרים. גם הם יכולים לקרוא את המכתבים שלך. אז Mailinator לא אמור לשמש בעת הרישום על אתרים חשובים באמת פורומים.

במידת הצורך, תוכל להירשם ל- Mailinator, מה שהופך את תיבות הדואר הזמניות לפרטיות ולא נגישות למשתמשים אחרים. בנוסף, השירות מספק תוכניות תעריפים מיוחדות עבור מפתחים ועסקים, אך לשימוש אישי, גם גרסה חופשית מספיק.

  השוואה בין Microsoft Office 365 ו- Apple iWork. מה לבחור?

השתמש ב- Mailinator →

6. דואר מזויף גנרטור

דוא

זהו פופולרי דוא”ל ללא תשלום פעם אחת ספק. דואר מזויף גנרטור מאפשר לך לבוא עם כתובת הדואר שלך ולבחור אחד של עשרה תחומים. משך תיבת הדואר הוא 24 שעות.

כמו Mailinator, דואר מזויף Mail מאפשר לכל המשתמשים לקרוא מכתבים בתיבות דואר חד פעמי אם הכתובת שלהם ידוע.

השתמש ב – Mail Mail Generator →

7. טמפל מייל

דוא

טמפל מייל הוא מוכר למדי שירות חד פעמי. זה מאוד פשוט נטול הגדרות. פשוט לפתוח אותו ולהעתיק את כתובת הדואר הזמנית. תיבת הדואר שלך תקפה עד שתמחק אותה, אך כל ההודעות שהתקבלו ייעלמו בתוך שעה.

בנוסף לממשק האינטרנט, תוכל לקיים אינטראקציה עם השירות באמצעות הרחבות עבור Chrome, Firefox ו- Opera, וכן באמצעות יישומים עבור Android ו- iOS.

השתמש ב – Temp Mail →
התקן את Temp Mail עבור Firefox →

8. דואר משוגע

דוא

Crazy Mailing יוצר עבורך כתובת שנוצרת באופן אקראי שתימחק לאחר עשר דקות.

ההרשמה היא אופציונלית, אך היא מציעה מספר אפשרויות נוספות: הרחבת הכתובת במשך יותר מעשר דקות, שליחת מכתבים לדואר האמיתי שלך, יצירת מספר כתובות חד פעמיות בו-זמנית.

תוכל לעבוד עם השירות באמצעות ממשק האינטרנט או הרחבות עבור Chrome ו- Firefox.

השתמש משוגע דיוור →
התקנת Crazy Mailing הרחבה עבור Firefox →

9. 10MinuteMail

דוא

10MinuteMail שונה משירותים דומים ביותר כי ניתן להגיב על הודעות דוא”ל שהתקבלו. בנוסף, הם יכולים להיות מועברים לכתובת הדואר האמיתית שלך.

כדי להשתמש ב- 10MinuteMail, אינך צריך להירשם. פשוט לפתוח את השירות בדפדפן להעתיק את הכתובת שנוצרה. עבור כל משתמש זה ייחודי, כך שאף אחד אחר לא יוכל לקרוא את המכתבים שלך.

  6 כלי עזר שימושי לקריאת ספרים FB2 במחשב

כמו שם השירות מרמז, תיבות הדואר לחיות כאן עשר דקות. אבל אם יש צורך, אתה יכול להאריך את התקופה. השירות הוא חינם לחלוטין.

השתמש ב- 10MinuteMail →

קרא גם:

  • איך למצוא את הדוא”ל של האדם הנכון: כלים, טריקים, טקטיקות →
  • כיצד לאסוף אותיות מתיבות שונות במקום אחד →
  • MySignature – שירות ליצירת חתימה מושלמת דוא”ל →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top