מהו proxy ולמה זה צריך להיות משתמש רגיל

מהו שרת proxy?

שמעת על שירות המוסיקה מגניב Spotify? מיליוני שירים, מערכת חכמה מאוד של המלצות וכן הלאה. אני רוצה להתחיל להשתמש בו? לאחר מכן נסה לבקר באתר Spotify. אופס! השירות אינו זמין בארצך, והוא אינו לבד. הרבה שירותים באירופה ובאמריקה חנויות מקוונות עם מוצרים באיכות גבוהה במחירים סבירים לא עובדים ברוסיה.

היכן יודעים האתרים באיזו מדינה? זה פשוט. פונה אל כל משאב, אתה בהכרח לשלוח לו הרבה מידע על עצמך, כולל נתוני המיקום. אם המדינה שלך היא לא נתמך, אז אתה נשלח בנימוס. זה מה Spotify הוכיחה לך.

עכשיו דמיינו כי במדינה אחרת שבה Spotify עובד, יש שרת proxy מיוחד שאליו אתה יכול להתחבר ולגשת לאתרים באמצעות זה. במקרה זה, Spotify יניח שזה לא שאתה מנסה לגשת אליו מרוסיה, אבל זה שרת מהארץ בה הוא פועל, ופתח גישה. שרת proxy זה נקרא proxy. עשרות אלפי שרתי פרוקסי עובדים כמעט בכל מדינות העולם.

למה להשתמש proxy

הסיבה הראשונה

שרת ה- proxy מאפשר לך לשנות את המיקום ולעקוף את ההגבלות על הגישה לאתרים ולשירותים.

הסיבה השנייה

על ידי שינוי המיקום, שרת ה- Proxy מסתיר את המיקום האמיתי שלך. אתרים אינם יכולים לברר היכן שולח ה- Proxy מידע. בהתאם לכך, הנתונים האחרים שלך, כולל כתובת ה- IP, יישארו ידועים רק לשרת proxy.

כדי לגלות מי השתמש ב- proxy, עליך לפנות למנהל השרת. מנהל המערכת יעביר את הנתונים רק לאחר החלטת בית המשפט המקומי. אם השרת נמצא במדינה אחרת, אז כדי לקבל את המידע יהיה צורך להתחיל הליך ביורוקרטי מסובך מאוד בינ”ל. עכשיו לדמיין כי היו כמה שרתי פרוקסי, כל במדינות שונות הקשר היה קורה ברצף דרך כל אחד מהם. כדי ברצינות לחפש אותך, אתה צריך לשבור את החוק. לעשות את זה בשום מקרה זה בלתי אפשרי, אבל זה השימוש של proxy המאפשר cybercriminals להישאר incognito.

  5 של היישומים האהובים עלי לשמירת הערות ב- iOS

אנחנו לא קוראים בשום אופן לביצוע פעולות בלתי חוקיות באינטרנט, אבל פשוט להסביר את העיקרון של הפעולה של proxy. הביטוי “שבעה פרוקסי” נראה לא רק כך מרמז על הרמה הגבוהה ביותר של ביטחון, רק דיבור במקרה זה לא על ערכים חומריים, אלא עלייך.

שרת proxy מאפשר לך לגשת לאינטרנט באופן אנונימי.

סיבה שלישית

חברות רבות נוהגות להגביל את גישת העובדים לאתרים מסוימים. לרוב, הם כוללים רשתות חברתיות ומשאבי בידור. במקרים כאלה, פרוקסי גם עוזר. החסימה מתרחשת בכתובת האתר, אך בעזרת proxy אתה לא תלך ישירות לאתר. לפיכך, עבור כלי הגבלת הגישה המשמש את מנהל המערכת, לא תהיה ביקר על ידי “VKontakte” האתר, אבל פשוט משאב, אשר, כמובן, מותר לגשת.

שרת ה- proxy מאפשר לך לעקוף את ההגבלות שנוצרו על ידי מנהל הרשת.

אנחנו לא מדברים על משימות ספציפיות יותר נפתרות בעזרתו של proxy. מומחים ולכן כולם יודעים על proxy, ואת המשתמש הממוצע כנראה מעונה על ידי שאלה אחרת: “איפה אני יכול לקבל שרת פרוקסי?”.

היכן ניתן לקבל את שרת ה- proxy

כאן מתחילים הוויכוחים. אנחנו יכולים לומר שאנחנו צריכים לחפש באינטרנט בחינם proxy באינטרנט, אבל אנחנו לא, כי זה לא הרעיון הטוב ביותר.

פרוקסי חינם, כמובן, הוא בחינם. זה אפשרי ללא רובל לקמפל את רשימת השרתים לכל האירועים, כולל אנונימי ומהיר למדי, אבל זה בר מזל.

עם זאת, תוכל לבלות בכל מקרה, ולא פעם אחת, כי פרוקסי חינם לחיות קצת. אם השרת הוא טוב בביקוש, אז זה ישולם ואתה תצטרך לחפש תחליף. ארוך משחק proxy הם בדרך כלל גרוע מבחינת איכות ומהירות, אבל הם במוקדם או במאוחר נסגר.

למה מישהו צריך לשלם עבור השרת ולשמור פרוקסי בחינם עבור אחרים? אנחנו לא מאמינים בקארמה ובאלטרואיזם. הרעיון של פרוקסי בנוי על העובדה שאתה ללא תנאי אמון הבעלים של השרת. האם אתה סומך על דוד טוב שאתה אפילו לא יודע, אבל מי מסיבה כלשהי נותן לך פרוקסי עבור freebie?

  פייסבוק: להשתמש בקבוצות או דפים?

באופן כללי, אם פרוקסי חינם היו באמת מקובל על כולם, אז עמיתים שילם יהיה unclaimed ונסגר. אבל הם לא נסגרים, אלא להיפך, ספקי שירות חדשים וחדשים נפתחו.

פרוקסי בתשלום הוא זול מאוד גם בהשוואה VPN זול, אבל הם מציעים למשתמש את כל היתרונות האופייניים למודל “אני בוכה לך, אז לעבוד כמו שצריך”.

אתה משלם את ספק השירות כסף זכאים לדרוש את איכות נאותה, סיוע ותמיכה, וזה מאוד חשוב למתחילים. הספק, בתורו, מעוניין לספק את הטוב ביותר מבחינת מחיר ושירות איכות, אחרת אתה תפסיק לשלם את זה.

עכשיו אנחנו איכשהו re-advertize את proxy מ Fineproxy, כי אנחנו כבר באמצעות השירותים שלהם במשך מספר שנים ולא היו שום בעיות. בחר הספק לטעמך, פשוט לעשות את זה בזהירות.

ב Plus FineXxy ישנם שלושה דברים חשובים מאוד אשר למעשה, כדאי לשלם:

  • תעריפים עבור כל הצרכים והתקציבים (כולל האליטה ואת פרוקסי זול), חבורה של מדינות נתמכות, כמו גם moneyback – כסף בחזרה להבטיח, אם לא מרוצה איכות.
  • תמיכה חכמה וחכמה מאוד. עכשיו אתה יכול ללכת לאתר שלהם ולבדוק את זה בעצמך. בפינה מופיע צ’אט. כתוב שם משהו, ואתה תהיה הגיב תוך דקה. לפחות בקשת הבדיקות שלנו עובדה מהר יותר. אם משהו לא ברור, הם הפקודה. אם משהו לא בסדר עם השירות, הם יחליטו את השאלה. בחר תעריף גם יעזור.
  • איכות יציבה. שרתים זמינים תמיד, המהירות לא לשקוע. האינטרנט עובד כמו עם חיבור רגיל, ההבדל הוא לא מורגש. עבור המשתמש הממוצע זה הכי חשוב.

כיצד להתחיל להשתמש ב- proxy

היתרון של שימוש ב- proxy לפני אותו VPN הוא שאין צורך להתקין תוכניות נוספות במחשב. כל מה שאתה צריך כבר במערכת שלך. עבור אל הקישור המתאים לדפדפן או למערכת שלך, ועשה הכל בהתאם להנחיות:

  • IE,
  • Chrome,
  • פיירפוקס,
  • אופרה,
  • ספארי (MacOS),
  • Android,
  • iOS.

  7 חלופות אפשריות ל – Trello

זה יותר קל ממה שאתה חושב. רק כמה דקות, ואתה כבר לא צריך לדאוג איסורים, מגבלות ומעקב.

פרוקסי מ

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤