VSCOcam. סקירה מלאה ביותר של אחד היישומים הניידים הטובים ביותר של השנים האחרונות

אני כבר לוקח תמונות על iPhone במשך 5 שנים. אני לא יכול לקרוא לעצמי מקצועי בתחום הצילום, אבל במהלך הזמן הזה ניסיתי חבורה של תוכנות לצילום ועיבוד תמונות ב- iPhone, אז אני ממולא הרבה קונוסים על זה.

רוב היישומים אינם ייחודיים. ככלל, מפתחים עובדים באותם מקטעים ולא מנסים במיוחד ליצור משהו חדש. הם להעתיק את כל אותן פונקציות, פשוט לשנות את “עטיפה” – העיצוב והממשק. יש הרבה תוכניות כאלה, והם לא לשנות את הרעיון שלנו של צילום בכל דרך שהיא.

דבר נוסף – היישום VSCOcam. זה באמת מוצר יוצא דופן, באיכות גבוהה, שנועדה להחליף מצלמה מקצועית.

חברה ואפליקציה

VSCO היא חברה המעסיקה אנשים מ Apple, MTV, אאודי, של לוי, Adobe, Sony. יחד הם עושים VSCOcam עבור iPhone, סרט עיבוד תמונה VSCO כלי התוספת עבור Adobe Lightroom – VSCO מפתחות.
vsco_slideVSCOcam הוא לא רק עורך תמונות או יישום לירי. אנו יכולים לומר כי VSCOcam הוא Instagram “לא לכולם”: עם מסננים יפה (באמת יפה!), היכולת לכוונן את התמונה, digests שבועי של התמונות הטובות ביותר ותכונות אחרות של תוכנית רצינית.

היישום כולו מחולק למספר כרטיסיות: מצלמה, ספריה, חנות, גלה, וידאו, והגדרות. בואו להתעכב על כל כרטיסייה בפירוט.

מצלמה

כאן אתה יכול לצלם עם הכלים המובנים של התוכנית. האפשרויות של VSCO הם די והותר. על הלוח העליון – הגדרות הירי (משמאל לימין): פלאש, רשת מדריך או מסגרת מרובע, “לחץ על” מצב הירי עבור כל חלק של התמונה, נעילת איזון לבן, מצב צילום מתקדם בחירת נושא ממשק – כהה או אור.

afterlight (2)

לאחר הגדרת כל הפרמטרים הדרושים, אתה יכול להמשיך את הירי. כאן הכל רגיל – הצבע את הטלפון על האובייקט הרצוי, להתמקד, בחר את נקודת החשיפה ולחץ על כפתור הצמצם. כאשר אתה עובד במצב “לחץ חינם”, אתה לא יכול לשנות את המיקוד ואת החשיפה – כאן כל התקווה טמונה המיקוד האוטומטי ואת ברירת המחדל איזון לבן מוגדר כראוי.

קובץ 04.08.15, 11 36 35

VSCOcam קיבל מצב צילום מתקדם יחד עם iOS 8, ובנוסף להגדרות סטנדרטיות, אתה יכול להתאים באופן ידני את ISO ו מהירויות תריס. כדי לבחור אפשרות, לחץ על הסמל בפינה השמאלית התחתונה של מסך הלכידה.

afterlight (3)

ספריה

הלכנו לכרטיסייה ספריה, שבה מאוחסנות כל התמונות שעבדת ב- VSCO. הם מוצגים בצורה של ריבועים: 1 × 1 (גדול), 2 × 2 (בינוני) או 3 × 3 (קטן). ניתן לשנות את מספר התמונות המוצגות בחלונית העליונה. שם תוכל לבחור אילו תמונות להציג: הכל, מסומן, ערוך, לא נערך או מסונכרן על ידי “ענן”.

  6 חלופות הטוב ביותר WhatsApp (+ סקר)

קובץ 04.08.15, 31 31 21

ב VSCOcam 4.0, סנכרון ענן בין התקנים הופיע. עכשיו אתה יכול להתחיל לעבד את התמונה על גאדג ‘ט אחד, ולהמשיך על אחרת. לדוגמה, הפעל את iPad, והמשך במכשיר Android-smartphone. הדבר העיקרי הוא להיכנס לחשבון שלך על כל מכשיר.

בספריה, תוכל להוסיף לא רק את התמונות שצולמו ביישום עצמו. כאשר אתה לוחץ על “+” אתה מקבל גישה שלך “מצלמה רול” iPhone ואתה יכול לייבא את התמונות הדרושים משם.

קובץ 04.08.15, 11 40 13

אחד הפונקציות החשובות ביותר של הספריה הוא ניהול תמונות. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על התמונות שאתה צריך להעלות אותם לרשת שלך (נדבר על זה מאוחר יותר), לסנכרן את “ענן” בין התקנים, לשתף ברשתות חברתיות או למחוק.

מצב עריכה

כדי לערוך תמונה, לחץ על הלחצן המתאים באמצע הלוח התחתון. כאן נפתח, אולי, המעניין ביותר ביישום כולו – מצב העריכה. ראשית תראה רשימה של מסננים. כדי להחיל מסנן ספציפי, פשוט הקש עליו.

קובץ 04.08.15, 13 17

אם אתה רוצה לשנות את עוצמת המסנן, לחץ על הסמל שלו שוב. ניתן לשנות את עוצמת היישום ב 12 דרגות. כברירת מחדל, VSCO יש כ 10 מסננים מובנים, אבל אם אתה רוצה, אתה יכול לקנות אחרים בחנות. נדבר על זה קצת מאוחר יותר.

קובץ 04.08.15, 13 17 48
לדברי יוצרי היישום, הם ממש באו עם מסננים שוב. שלא כמו מפתחים אחרים, הם לא להעתיק מעט לשנות מסננים קיימים מיישומים אחרים. כתוצאה מכך, VSCOcam מכיל, לדעתי, אחד הטובים ביותר (אם לא הטוב ביותר) אוסף של מסננים עבור iPhone. וקשה שלא להבחין – התמונות הערוכות הן אטמוספריות מאוד, לכל מסנן יש “אופי” משלו, שבב משלו.

בנוסף מסננים, ב VSCO יש גם אפשרויות התאמת תמונה רגילה: בהירות, ניגודיות, חדות וכן הלאה. ניתן גם לחתוך או ליישר את התמונה. כדי ללכת אליהם, פשוט לבחור את הכפתור המתאים במצב עריכה.

קובץ 04.08.15, 13 18 57

יש לציין כי ב VSCOcam כל עריכה היא “עדין” – התמונה המקורית מאוחסן במטמון של התוכנית, ואתה יכול לחזור לגרסה המקורית של התמונה בכל עת. זה מאוד נוח ומוכר לכל המשתמשים של Adobe Lightroom על שולחן העבודה – זה חתיכת עורכי תמונה מקצועיים באמת. בנוסף, החל VSCOcam 4.0, היישום תומך בהיסטוריה מלאה של שינויים – אתה יכול “לחזור” אל השלב הרצוי בכל עת.

  איזו פלטפורמה לבחור ליצירת משחק נייד

Foto-14.11.14-0-09-02-310x551 Foto-14.11.14-0-08-54-310x551

כל האפשרויות הללו לעריכת תמונות נותנות מרחב עצום ליצירתיות ולניסויים. רק לדמיין מה התוצאות השונות ניתן להשיג VSCOcam, אם כל מסנן יש 12 דרגות של אינטנסיביות, ובנוסף לכך היישום יש הזדמנויות טובות עבור עריכת תמונות “קלאסי”.

תמונות לדוגמה

כמו שאומרים, עדיף לראות פעם אחת מאשר לקרוא את זה כמה פעמים. הנה כמה דוגמאות של תמונות שצולמו על ידי צלמים באמצעות VSCOcam:

חנות

חנות VSCOcam מכילה מסננים נוספים ואפשרויות עריכה שניתן לקנות תמורת כסף. מסננים מחולקים “חבילות”, למשל, מסננים עבור דיוקנאות או מסננים בשחור לבן. באותו הזמן, אתה לא קונה בעיוורון – כל אחד יש תיאור מפורט למדי דוגמאות של תמונות, וזה מאוד מגניב. כל חבילת עולה 2-3 דולר (119-169 רובל), אבל אתה יכול לקנות את כל חבילות עם מסננים עבור $ 7 – כך תוכלו לחסוך בערך 10 דולר (600 רובל).

קובץ 04.08.15, קובץ 04.08.15, 11 48 23

כבר רכשתי את כל מסנני VSCO ולא מתחרט על זה, בהתחשב כמה פעמים אני לאחרונה להשתמש VSCOcam. כפי שצוין לעיל, ב VSCO – מסנני תמונה הטוב ביותר עבור iPhone, ולכן אין סיבה לא לקנות אותם.

בעתיד, החנות תעודכן עם חבילות חדשות ואפשרויות להתאמה אישית. אני חושב מפתחי VSCO ימשיך לרצות אותנו עם שבבים חדשים לעריכת תמונות. אבל גם עכשיו מבחר של החנות מעורר רגשות נעימים.

גלה

אם אתם מחפשים השראה או רק רוצה להעריץ את התמונות היפות שצולמו עם VSCOcam, ולאחר מכן ברוכים הבאים לכרטיסייה גלה. כאן החבר ‘ה מ VSCO מעת לעת להציג לנו צלמים מעניינים כל הזמן לעשות digests של מיטב יריות בשבוע.

המקטע Discover מחולק ל -4 כרטיסיות. הראשון הוא רשת, אשר אוצרים VSCO בוחרים את התמונות הטובות ביותר של צלמים. השני – יומן, שבו את הסיפורים הטובים ביותר צילום נאספים. השלישי – עדכון, שבו אתה יכול לעקוב אחר התמונות של הצלמים האהובים עליך. זה האחרון הוא לחפש משתמשים, תמונות וסיפורים צילום מן היומן.

פרופיל

הכרטיסייה העליונה ביישום היא הפרופיל שלך שבו אתה מפרסם את התמונות הטובות ביותר ברשת, ליצור סיפורים צילום ב יומן ולאסוף את התמונות שאתה אוהב באוסף. תן לנו להתעכב על כל שבב בפירוט רב יותר.

  איך להאזין למוסיקה ב Spotify ולשמור אם אתה חי ברוסיה

רשת האם קלטת של מיטב יריות שלך. אתה בוחר אילו כרטיסים לפרסם כאן מתוך גלריית התמונות שלך. האנלוגי הקרוב ביותר הוא קלטת האינסטגרם. ההבדל הוא שאתה לא יכול לשים “אוהב”. יש עוד כלי לאיסוף התמונות האהובות עליך – אוסף. אבל עליו קצת יותר מאוחר.

תיק 04.08.15, 12 48 31 קובץ 04.08.15,

בעת רישום חשבון עם VSCO, אתה בוחר את כתובת האינטרנט של “רשת” שלך – לדוגמה, marfitsin.vsco.co. לכן, התמונות שלך ניתן לצפות ישירות בדפדפן.

ב יומן ניתן ליצור סיפור צילום יפה ולקוני מהתמונות שלך, הוספת תיאור טקסט אליהן. את הסיפורים ניתן לשמור בטיוטות כדי לסיים אותם מאוחר יותר. זה חשוב: תוכל להוסיף רק את התמונות שכבר העלית לגלריית VSCOcam. לכן, לטפל בזמינות שלהם מראש.

קובץ 04.08.15, 12 54 02 קובץ 04.08.15, 12 54 10

התכונה האחרונה היא אוסף. כאן תוכל לאסוף את התמונות המועדפות עליך. כדי לשמור תמונת מצב, פשוט לחץ על הלחצן המתאים שמור בספריה בתפריט ההקשר בעת הצגת תצלום ב- Discover. לאחר מכן, בכרטיסייה אוסף של הפרופיל שלך, לחץ על אישור + ובחר את התמונות הטובות ביותר מהספריה. זה נשמע קצת קודר, אבל במציאות הכל הרבה יותר פשוט.

קובץ 04.08.15, 13 03 04 קובץ 04.08.15, 13 02 54

הפרופיל שלך אינו רק התמונות שלך, אלא גם מקום ליצירתיות ב- Journal, וכן אוסף של התמונות המועדפות עליך. לאחרונה, זה סעיף פרופיל כי מפתחים עודכן בתדירות הגבוהה ביותר, אז עכשיו VSCOcam היא גם קהילה שלמה של צלמים עם ארסנל הצורך ליצירתיות.

הגדרות

ההגדרות VSCOcam לא שונה בהרבה מאלה ביישומים אחרים. כאן תוכל למצוא מידע על התוכנית, הגדרות להצגת נתונים, קישורים לרשתות חברתיות, רישיונות. כאן, מדי פעם, אתה יכול לשחזר את כל הרכישות שבוצעו VSCOcam.

קובץ 04.08.15, 13 24 30 קובץ 04.08.15, 13 24

תוצאות

במהלך קיומו, VSCOcam השתנה ברצינות. ועד עכשיו זה נשאר היישום המוביל עבור צלמים ניידים. כדי לראות את hashtags #vsco ו #vscocam ב Instagram הוא הדבר הרגיל. ואת סמל היישום על מיליוני טלפונים חכמים ב- iOS וב- Android – עוד יותר מוכר.

עכשיו VSCOcam הוא לא רק יישום לעריכת תמונות, אבל כלי מנוצה במלואו לתקשורת עם צלמים אחרים, יצירת סיפורים צילום ואוספי תמונות. אנו יכולים לומר כי VSCO הפך לתופעה אמיתית.

אם אתה רוצה לצלם בטלפון שלך, אם אתה רוצה הניסוי ולהשתמש מסננים מעולה, אז עדיף כי VSCOcam לא לבוא עם שום דבר עדיין, למרות מפתחים אחרים מנסים כמיטב יכולתם.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top