11 סיבות לאונן: טיפים לבנות

1. אוננות מאיימות את שרירי רצפת האגן

אתה, כמובן, שמעת על היתרונות של תרגילי קגל עבור שרירי רצפת האגן. אוננות, המסתיימת באורגזמה, יכולה להחליף אותן. בנוסף, הוא תומך בטון של פונקציות אורגסטיות של הגוף, למשל, סיכה בנרתיק. אגב, זה נוח לאמן את השרירים בעזרת כדורי הנרתיק מיוחדים.

2. אוננות יעזור להירגע

המחקר של עצמו מגרה את הייצור של אנדורפינים והורמונים המשפרים את מצב הרוח, וגם משחרר מתח, מתח ודיכאון. בנוסף, לאחר אורגזמה עדיף לישון.

3. אוננות תשחרר את הכאב

סובל מכאבי ראש ו- PMS? יעזור לאורגזמה, אשר יביא אוננות. אנדורפינים משפיעים לטובה על זרימת הדם, מגבירים את מצב הרוח וממריצים.

4. אוננות תתעורר פנטזיות מיניות מוסתרים

בבדידות הפנטזיות הוולגריות ביותר. וזה שימושי עבור העבודה של המוח. תמונות וסיפורים אהובים יכולים לחזור על עצמם לאחר מכן עם שותף.

אם אתה נותן פורקן למחשבות שלך, אתה יכול ללכת רחוק מאוד לדמיין את עצמך במצבים שבהם אתה מתבייש לחשוב. לדוגמה, שלישיה או משחקים קשים. החלק הטוב ביותר הוא שאף אחד לא יידע על המחשבות שלך, אבל הפנטזיה שלך אתה יכול להיות כל אחד. לישון עם כל אחד.

5. אוננות אינה דורשת נוף מיוחד ומצב רוח

אתה יכול, כמובן, להדליק נרות כדי להעלות את מצב הרוח שלך, אבל הערך האמיתי של אוננות היא שאתה לא צריך להרשים או להפתיע מישהו. לפיכך, רגליים לא מגולח לא יהפוך מכשול בדרך הנאה.

6. אוננות תסייע לחשוף את המיניות

זה קל לגברים, וגוף של אישה, במיוחד את האזור בין הדגדגן לבין הנרתיק, מלא הפתעות. חקור את עצמך ולאחר מכן שתף את הגילויים שלך עם השותף שלך.

7. אוננות בטוחה לחלוטין

סקס לבד הוא בטוח. אין סיכון להרות או לתפוס כל דבר. לא תדאג שקונדום יכול להישבר. רק אתה, שלווה ועונג.

8. אוננות מגרה ליבידו

ככל שתאונן יותר, כך תכירו את גופכם ותהיו בטוחים יותר בעצמכם. זה ישפיע על יחסי המין שלך עם השותף שלך. אם אתה מגרה את עצמך באופן קבוע, את החשיבות ואת הערך של המין, כמו גם היתרונות שלה לגוף, עולה.

9. אוננות עוזרת לבטא את עצמך

האם המיקום המועדף של בן הזוג שלך דורש ממך כוח וגמישות? תשכח מזה. במהלך אוננות, אתה מתמקד רק על עצמך. זה לא משנה איך ועם מה שאתה עושה את זה. אם אתה מרגיש טוב, אתה מרגיש טוב. על הגב או הבטן, לסחוט או להפיץ את הרגליים, באמצעות ויברטור או אצבעות – אתה על המסלול הנכון.

10. אוננות תציל את הנישואין

סקס בנישואים בהכרח משתעמם אחרי זמן מה. הפסיון הולך לאט, אבל החיים מגיעים לחזית. לכן, באותם ימים, כאשר השותף נופל מרגליו מעייפות, ואתה רוצה משהו קקאו חם, אוהב את עצמך. אוננות גם יעזור להישאר מחוץ בגידה בשל הבדלים תיאבון מיני התמכרויות.

11. אוננות זה פשוט נחמד.

וקשה להתווכח עם זה.