כיצד בקלות להפחית את צריכת הקלוריות לרדת במשקל

קצת על העצוב

כמעט תמיד לאבד משקל ושמירה על המשקל ברמה האופטימלית הופך למבחן קשה. דיאטות, כדורי נס, כרטיסים עונתיים למכון כושר, בריכת שחייה, מזונות ללא סוכר ומקרר שמתריע על כל הדירה בפני הפורץ החתרני רחוקים מרשימה מלאה של הטריקים שממנה מעת לעת נע בין 60 ל -80% מהאוכלוסייה הבוגרת.

ההצלחה לא באה לכל: היא חסרה התלהבות, אז הזמן, אז יש מכשולים אחרים בדרך אל החלום להיות בלרינה.

אם אתה לוקח את הנתונים הסטטיסטיים של האמריקאים, ניתן לראות כי בשנת 2004 הם צורכים 2,750 קק”ל ביום, שהוא 500 קק”ל יותר (דמיין, 500!) יותר מאשר בשנת 1970. במדינה שלנו, קנה המידה אינו זהה – מזון מהיר עדיין לא הצליח ללכוד הכל והכל, אבל זה די דומה.

לא דיאטה, אלא טריק

עובדה: 97% מהאנשים שהיו אי פעם בדיאטה, חוזרים אל דרך החיים הישנה. ורובם אוכלים קילו אפילו יותר ממה שהם איבדו במהלך הניסויים שלהם. כדי לפתור בעיה זו אפשר רק בצורה אחת – לשנות דיאטה לכל החיים.

כדי לעשות זאת, זה מספיק כדי לעשות מילה אחת כנה! – שינוי שיאפשר לך להגיע למשקל האידיאלי שלך ולשמור אותו לנצח.

אז, כל מה שאתה צריך זה לצרוך כמו קלוריות רבות בכל יום כפי שאתה לצרוך על המשקל האופטימלי. זה הכול.

זוהי שיטה אשר האפקטיביות שלה אושרה שוב ושוב. אגב, תוכנית זו מתאימה לאנשים רזים מאוד שרוצים לעלות במשקל. זה לא משנה כמה אתה שוקל עכשיו. אם אתם אוכלים כמה שאתה צריך, במוקדם או במאוחר אתה תבוא הטבעי שלך, משקל בריא.

קבע את צריכת הקלוריות האופטימלית

כמה קלוריות אתה צריך תלוי במספר גורמים: על חוקה, צמיחה ורמת הפעילות. הדמות, כלומר את כמות קילוגרמים מיותרים שלך, אתה יכול לשכוח כמו חלום נורא – זה לא שימושי.

ואל תפחדו שתצטרך לרשום את מה שאתם אוכלים לזמן מה. ישנם יישומים רבים נוח עבור אנדרואיד ו- iOS, שבו מנות סטנדרטיות עם קלוריות כבר מונע. בנוסף, אתה יכול להצביע על המצלמה ברקוד, ואת היישום מחשיב את זה, ולאחר מכן טוען באופן אוטומטי את הנתונים קלוריות. ייתכן שיהיה עליך קשקשים אלקטרוניים הראשון לשקול חלקים. אבל אחרי חודש (ואפילו פחות), תוכל לקבוע את הגודל של חלק בעין ואת יודעת כמה קלוריות ומה המוצר הכלול.

1. מהו סוג הגוף שלך?

מדוד את היקף פרק כף היד (השתמש סנטימטר או חתיכת חבל, אשר אז בקלות נמדדת עם סרגל).

Transcend_1

2. מהו המשקל האידיאלי שלך?

נתונים אלה נבדלים לגבי גברים ונשים. מצא את השולחן שלך גובה וגוף: בצומת של עמודות אלה הוא מספר היקר. זה מה שאתה שואף.

Transcend_2

Transcend_3

Transcend_4

3. עד כמה אתה פעיל?

אחד הסיווגים הפופולריים ביותר כיום מציע חלוקת אנשים לפי רמת הפעילות לשלוש קבוצות. בחר את אחד המתאר באופן מלא את אורח החיים היומיומי שלך. אם אתה לא יכול לבחור דבר אחד ויש לך הרבה משקל עודף, עדיף להישאר על אופציה פחות פעיל.

  • אורח חיים בלתי פעיל: היעדר פעילות גופנית סדירה, הליכה מדי פעם – פעילות גופנית, המאפיינת בעיקר את חיי היומיום.
  • אורח חיים פעיל באופן מתון: שילוב של פעילויות יום-יומיות שונות (עבודה, מנוחה וכו ‘), או תוכנית אימונים רגילה השווה להליכה יומית או ריצה של 2.5-5 ק”מ, בשילוב עם פעילות גופנית המאפיינת את חיי היומיום.
  • אורח חיים פעיל מאוד: שילוב של פעילויות יומיות שונות (עבודה, מנוחה וכו ‘) או תוכנית אימונים רגילה השווה להליכה יומית או ריצה למרחק של יותר מ -5 ק”מ, בשילוב עם פעילות גופנית המאפיינת את חיי היומיום.

4. לקבוע את צריכת הקלוריות האופטימלית

בעמודה הראשונה של הטבלה, מצא את המשקל האידיאלי שלך (מה שכתבת בפסקה השנייה) ולאחר מכן חפש דמות המתאימה לרמת הפעילות שלך – בישיבה, פעילות מתונה, פעילה מאוד. Voilà! עכשיו אתה יודע כמה קלוריות אתה צריך כל יום. אל תשכח כי אתה לא יכול להפחית באופן משמעותי קלוריות: גברים צריכים לצרוך לפחות 1,200 קלוריות ליום, נשים – לפחות 1,000 קלוריות. ואלה ערכים נמוכים מאוד – לא מחפשים תוצאות מהירות כדי לא לפגוע בגוף שלך.

Transcend_6

Transcend_5

צמצום מספר הקלוריות הוא המפתח אופטימלי בesu ושימורו. לאכול בריא ומגוון. להיות בריא!

מבוסס על חומרי הספר Wonderfulלהתעלות. תשעים צעדים לחיי נצח /