5 סיבות להתחיל להשתמש בדפדפן Microsoft Edge

1. מהירות העבודה. הוא רק תגובתי.

ההשקה הראשונה של Microsoft Edge מותירה רושם בל יימחה. לא ראית התחלה כה מהירה בכל דפדפן. ברור שהעומס עם הרחבות, נושאים ותוספות Chrome ו- Firefox אינו יכול להראות סוג כזה של מהירות, אך עדיין נראה משכנע מאוד.

בערך אותו דבר ניתן לומר על היענות של הממשק. פתיחת כרטיסיות חדשות ומיתוג ביניהם מתרחשות באופן מיידי. אבל עם המהירות של דפי הפתיחה, המצב אינו חד משמעי. כפי שמוצג על ידי השוואות רבות (1, 2, 3), מהירות הגלישה בדפדפן החדש הוא כמעט זהה לתחרות. עם זאת, זה יכול להיחשב הישג, לא?

2. מובנה מצב הקורא ואת רשימת הקריאה

רשימת הקריאה של Microsoft Edge

Microsoft Edge הוא נהדר עבור כל אוהבי קריאה נוחה. יש לו מצב צפייה מיוחד, כאשר מופעל, הדף הוא ניקה של כל מיותר רק טקסט ואיורים להישאר על זה. ניתן לבחור את הרקע של הדף ואת גודל הגופן המשמש במצב הקריאה בהגדרות התוכנית.

בנוסף, תוכל לשמור את הדפים שבהם אתה מעוניין ברשימה מיוחדת לקריאה, שהפאנל שלה מופיע מימין לאחר לחיצה על הלחצן המתאים בסרגל הכלים. זה קצת כמו רשימה של קריאת שירות כיס והוא מכיל קישורים לדפים הדרושים עם כותרות וכיסויים.

3. אבטחה

כן, לזכור את Microsoft Explorer, קשה להאמין. אבל, על פי היזמים, הם מסיקים מסקנות טעויות העבר ולקחו את כל האמצעים כדי להגן על הדפדפן שלהם מפני פריצה. מסך אבטחה מובנה SmartScreen בודק את כל האתרים שאתה פותח וחוסם את האתרים המסוכנים. בנוסף, כל הדפים נפתחו בתהליכים נפרדים, שכל אחד מהם מבודד משאר המערכת ומופעל בארגז החול. לכן, גם אם יקרה משהו לדפדפן, מערכת ההפעלה והנתונים שלך יישארו בטוחים.

4. ממשק ידידותי למשתמש

אני לא יודע עלייך, אבל אני אוהב את הממשק של Microsoft Edge בטירוף. יש לה עיצוב מינימליסטי שמתאים באופן מושלם למראה הכללי של Windows 10. סרגל הכלים מכיל רק את הכפתורים הנחוצים ביותר, וכל השאר מוסתר בחלונית שמופיעה בצד ימין. אגב, פאנל זה יכול להיות קבוע לצמיתות באותו אופן כמו סרגל הצד ב- Firefox, ולאחרונה באופרה. זה מאוד נוח, במיוחד אם היזמים בסופו של דבר ללמוד פאנל זה להציג לא רק סימניות, הורדות ורשימת הקריאה, אלא גם תוכן אחר.

5. מצב עריכה

מצב עריכה של Microsoft Edge

אולי, המשטר הזה לא יהיה הכרחי עבור כל הקוראים שלנו. אבל עבור אלה העוסקים עיצוב אתרים, עיצוב, פיתוח, תכונה זו של Microsoft Edge יכול להיות מאוד שימושי. בעזרתו, משתמשים יכולים להשאיר הערות והערות על כל דף אינטרנט פתוח בדפדפן, ולאחר מכן לשמור אותו על הכונן הקשיח שלהם או לשתף עם אנשים אחרים.

וזבוב זפת גדול

למרות כל היתרונות האלה, הדפדפן החדש של Windows 10 יש גם חסרון גדול. אין לו תמיכה בהרחבות. כן, הפונקציות הזמינות סקרן, את מהירות העבודה טוב, ממשק נעים, אבל זה לא מספיק! רק תמיכה מלאה בתוספים יכולה להפוך את Microsoft Edge למשתתף אמיתי בתחרות. עם זאת, מיקרוסופט מבינה זאת ומבטיחה להציג את ההרחבות הראשונות עבור Edge בסתיו. אז זה לא לקח הרבה זמן לחכות.

ואתה מחליט לצאת מהדפדפן המועדף עליך וללכת אל Microsoft Edge, אם הוא מופיע בתוסף?