15 ספרים שיהפכו דלק גרעיני על האפקטיביות שלך

1. “תעיר את הענק”, אנתוני רובינס

הכותב, השחקן והיזם האמריקאי אנתוני רובינס הוא בטוח שבכל אחד מאיתנו מסתתר ענק אמיתי כל-עצמה, אשר נמצא תחת הכח להזיז הרים, ולהגיע לירח.

רוב האנשים בעקשנות לא שם לב את הביטוי של כוח זה ומנסה להטביע את קולו של הענק על ידי כל האמצעים הזמינים – מן הרגלים רעים לשבת ללא מחשבה מול הטלוויזיה. כתוצאה מכך, במקום כבוד וכבוד מכובדים, אנשים חולים, סובלים וחוסר שביעות רצון מהחיים שלהם.

אנתוני רובינס מציע לקוראים מסלול צעד אחר צעד של המחקר שיסייע לקבוע את המטרות הנכונות ולהשיג אותם בצורה יעילה ככל האפשר. רוב העבודה משפיעה על שינויים פנימיים, שבלעדיהם אי אפשר לשנות את החיים מבחוץ. תלמד איך להעלות את הסטנדרטים שלך, לפתוח אופקים חדשים, להיפטר דעות מיושנות על החיים, אשר לעכב את הפיתוח.

קנה ספר

2. “איך לעבוד במשך 4 שעות בשבוע”, טימותי פריס

לעבוד רק שלוש עד ארבע שעות בשבוע, להיות מוצלח ועשיר – נשמע מפתה. חיים כאלה הפכו למציאות עבור כמה יזמים מודרניים, אשר טימותי פריס, מחבר הספרים, המשקיע, הדובר, גם שייך. הוא משוכנע שהחיים קצרים מכדי לבזבז אותו במשך שנים, מחכים למשהו טוב יותר במשרד.

הצלחה יכולה להיות מושגת עם תכנון נכון של זמן עבודה אישי, את היכולת לעבור בין משימות כראוי לתעדף.

בספר לא תמצאו לוח קסמים או כישוף שיאפשרו לכם להתפטר, לשכב על הספה ולחכות לחלומות שלך להתגשם. זהו ספר על איך לעבוד קצת, אבל בצורה היעילה ביותר, איך לאמן את עצמך כדי להאציל פחות דברים חשובים בכלל לא לעשות משהו נעים לחלוטין חסר תועלת. כדי להשיג מטרות תוך זמן קצר, נצטרך לשקול מחדש את סדר העדיפויות שלנו ולפתח את המיומנות של תגובה גמישה למציאות המשתנה.

קנה ספר

3. “התשובה. שיטה מוכחת להשגת הבלתי ניתן להשגה “, אלן פיז, ברברה פיז

סוד האושר, ההצלחה והשגשוג נמצא בראשנו. RAS היא מערכת הפעלה של הרשתית – אזור במוח שאחראי להצלחתו או לכישלונו המוחלט של אדם. החדשות הטובות הן שיש לנו כל מה שאנחנו צריכים כדי לפקח על RAS ו כפוף אותו לצרכים שלנו. אנחנו נעזור על ידי מחברי הספר פשוט אנשים מאושרים אלן וברברה פיז. הם כתבו מדריך פשוט מאוד להגדרת יעדים ולהשגתם.

לכל פרק יש כותרת ברורה, הכוללת המלצה ספציפית לפעולה. לדוגמה, המחברים מייעצים לך לעשות רשימות רבות של מטרות, לכתוב אותם ביד, ובדרך כלל יש מספר סטים של מטרות שונות. רשימות אלה צריך להיות מלווה המועד הקפדני, רצוי כי הם ממש להקיף אותך בכל מקום.

כמה פרקים מוקדשים להרגלים של אנשים מצליחים ולא מצליחים. סעיף נפרד עוסק בדרכים תכנות RAS שלך ולהגדיר את עצמך להצלחה.

קנה ספר

4. “כוח רצון. איך לפתח ולחזק “, קלי מקגוניגל

פסיכולוג ודוקטורט קלי מקגוניגל היא המורה הראשון שהחליט ללמד את הסטודנטים באוניברסיטת סטנפורד את כוח הרצון. הרעיון של קורס יוצא דופן הפך את הבסיס של הספר, אשר מומלץ לקרוא לכל המבוגרים ללא יוצא מן הכלל.

תלמד כי כוח הרצון הוא מכשיר שיכול וצריך להיות מאומן, כמו שרירי הגב או הרגליים.

העיקרון העיקרי של עבודה על הרצון יכול להיקרא ההסכם המקורי עם עצמו: אני אעבוד על העניין הזה במשך 10 דקות, ואז אני אעזוב. הדבר הכי מוזר הוא כי עם גישה זו, “זיעה” לא מגיע.

שינה חזקה ומנוחה נכונה תורמים לכוח הרצון. אבל הלחץ כי קלי מקגוניגל כבר לומד במשך שנים רבות, משפיע קשות על היכולת והרצון להשיג את המטרה בדרך כלל לעשות משהו שימושי. בספר המחבר נותן גם המלצות שיסייעו להירגע ולהירגע, כך שהסכסוך הפנימי לא יפריע לך בדרך לאושר.

קנה ספר

5. “הרגל ההישג”, ברנרד רוס

ברנרד רוס, פרופסור להנדסה, מומחה ברובוטיקה, מייסד בית הספר לעיצוב סטנפורד בוגר היוקרתי, בספרו מספר איך כמעט מיישם את הכלים הבסיסיים של חשיבה תכנונית על מנת להשיג את היעדים.

חשיבה עיצובית היא דרך לפתור בעיות, תוך התמקדות בעיקר בצורכי המשתמשים. השיטה מתאימה לכל התחומים ללא מגבלות – החל מגידול ילדים לתהליכים עסקיים תכנוניים. המחבר של רבי המכר אומר ומראה על דוגמאות מובנות כיצד להשיג שינויים חיוביים בחיים.

ספר זה יעזור להבין מה מונע ממך בדרך להשגת המטרות. תלמד איך להתחיל להתעלם מהמכשולים וכיצד להחניק את הקול הפנימי לוחש של תירוצים והצדקות. ברנרד רוס לשכנע אותך כי לפני כל אדם לפתוח הזדמנויות ללא גבול והדבר היחיד שמונע מאיתנו לנוע קדימה – הוא חוסר היכולת ללמוד מהטעויות שלהם, ואת הרגל של לראות דברים עם סוג של יד אחת, מה שנקרא קשיחות תפקודית.

קנה ספר

6. “12 שבועות בשנה”, בריאן מורן, מייקל לנינגטון

אנחנו רגילים לחשוב בתוך השנה הקלנדרית: המטרות של רוב האנשים מרוחות בעדינות על ידי חודשים. רובנו יודעים בדיוק איך לרדת במשקל, להיות עשיר ומאושר. וכמעט אף אחד לא יכול לקבל שליש מההבטחות שלהם.

רוב התוכניות להישאר תוכניות: לרדת במשקל על ידי הקיץ לא עבד, התיקון נתקעה בשלב הראשוני, החיפוש אחר עבודה מעניינת מסתיים עם גלישה ברשת. למה זה קורה ומה צריך לעשות כדי לצאת מעגל הקסמים, מחברי הספר יודעים, אשר יסייע להגביר את האפקטיביות האישית.

בתוך 12 שבועות בלבד, בהנהגתו של היזם בריאן מורן ומומחה עסקי מייקל לנינגטון, אתה יכול לשנות את חייך. כדי לעשות זאת, אתה צריך לעבוד על עצמך כל יום, אבל התוצאה היא שווה את זה. אתה כראוי לתעדף, להגדיל את הרווחיות של העסק שלך להיפטר מתח בחיים האישיים שלך.

כמה המלצות נראה לך יוצא דופן. לדוגמה: ההישג של המטרה חייב להיות כמה צעדים טקטיים ככל האפשר. ככל שיש יותר צעדים המפרידים בינך לבין ההצלחה, כך יש סיכוי קטן יותר להשיג את המטרה.

קנה ספר

7. “אסטרטגיית האושר. כיצד להגדיר מטרה בחיים ולהיות טובים יותר בדרך אליה, “ג’ים לואר

ג’ים לואר, מחבר הספרים ומומחה בתחום הפסיכולוגיה, יודע שלעיתים קרובות איננו משיגים את מטרותינו רק משום שהם מוטלים עלינו על ידי החברה. למעשה, לפעמים אנחנו לא רוצים להיות עשירים, מוצלחים ויעילים בכלל. לעתים קרובות, המירוץ על סולם הקריירה מנוגד לעקרונות שלנו, מה שגורם לעימות פנימי. כתוצאה מכך, אנחנו לא מקבלים אושר, אבל תחושה של אי שביעות רצון עמוקה.

ג’ים לואר בטוח: קודם כל, חשוב להבין את עצמך ולהבין מה אנחנו באמת רוצים.

המחבר מציע ליצור מערכת ערכים משלו והתוצאה היא לא מה שאנחנו מקבלים כתוצאה מכך, אלא מה שאנחנו הופכים, אחרי הולך דרך ארוכה. Loher גם מייעץ להשתמש בכלים שפותחו על ידו, אשר יסייע ליצור תכונות אופי חדש על מנת להפוך את חייו משמעותיים.

הגישה האופטימית הכללית של המחבר היא מאוד מניע גורם לו להאמין בעצמו. הספר הוא להשלים עם סיפורים משכנעים מהחיים ותרגילים פשוטים כדי לבסס את התוצאה.

קנה ספר

8. “יום שני. באשר לשנה כדי להשיג את כל המטרות, “ויק ג ‘ונסון

יום שני הוא הזדמנות מצוינת להתחיל לעשות את מה שיש לך תמיד חלם, אבל לא מצא זמן לעשות את זה. לדוגמה, לקחת שיעורי מוסיקה או לכתוב ספר זיכרונות. חמישים ושניים ימי שני הם חמישים ושתיים סיכויי הצלחה, שניתנו לנו על ידי החיים עצמם. ספרו של ויק ג’ונסון הוא מדריך צעד אחר צעד לכל שבוע של השנה. כל שבוע חדש אתה מגדיר לעצמך מטרה קטנה חדשה שתביא אותך קרוב יותר לחלום או למטרה גלובלית.

הספר גם נותן תרגילים פשוטים שיסייעו לאחד את תוצאות הביניים. לדוגמה, אם אתה מנסה לרדת במשקל, לעשות את זה מנהג לאכול אחד נמוך קלוריה ירקות בכל צהריים. אם המטרה שלך היא בתחום של העסק, כל יום, לתת לפחות 15 דקות כדי לפתח לחדד את התוכנית העסקית.

כל עצה המחבר נותן בשפה פשוטה ומובנת, בטעם נדיב אותם עם סיפורים מחייו. הספר שימושי למי שלא יכול לחכות לשנה החדשה להתחיל להגדיר ולהשיג את המטרה.

קנה ספר

9. “השיטה של ​​גזר גדול”, רומן Tarasenko

מועמד למדעים טכניים, יזם ודובר עסקים רומן טרנסקו סבור כי אנו מפסיקים לשמוח ברגע שנגיע למטרות שלנו. אנחנו מוטיבציה ודחף ללכת קדימה את התהליך עצמו ואת הציפייה של אושר והצלחה. אבל העובדה היא שלא כל אחד יכול לנהל ביעילות משאבים פנימיים. הדרך לאושר הופכת להיות מסובכת יותר, וזה דופק אותנו מתוך ראט.

המחבר מציע לקוראים מתודולוגיה מוכחת להשגת מטרות גדולות בצעדים קטנים, אשר, מנקודת מבט של נוירוביולוגיה, היא הדרך הנכונה ביותר להשיג את מה שאתה רוצה.

הספר יסייע להבין את המוזרויות של עבודתו של המוח, לבחון מחדש את הרצונות והאפשרויות שלהם, תוך התחשבות במאפיינים אלה, ולהפיץ ולהגדיל באופן יעיל את המשאבים הפנימיים. עצה של המחבר יעזור לך להשיג את המטרות שלך בקלות ובהנאה, בעקבות הנתיב של התנגדות לפחות. בעזרת הספר, אתה משנה את עצמך, להפסיק perkrastinirovat ולחוות תחושה של אשמה בשל עצלות.

קנה ספר

10. “סדר מלא. תוכנית שבועית להילחם בתוהו ובוהו בעבודה, בבית ובראש, “רגינה לידס

רג’ינה לידס מזה 20 שנה עוסקת במה שמביא סדר למוחות, למשרדים ולמוחות של לקוחות. היא יודעת איך שינויים בלתי נמנעים ומהירים בכאוס משולחן העבודה לכל החלל שמסביב.

כל יום דומה לזה הקודם: שיחות שלא נענו, כניסות מאוחרות, קרובי משפחה שנפגעו, ושוב נכשלת. על תוכניות השנה אין שאלה: בתנאים של תוהו ובוהו, אין אפשרות לא רק זה כדי להשיג את המטרה, אבל אפילו רק כדי ליצור את זה קול. המחבר מציע לקוראים לשים קץ לטירוף הזה על ידי ניצול של מערכת ייחודית של ארגון החלל והחיים שהיא יצרה.

התוכנית השנתית תשתנה בהדרגה, ותהפכו ממפסיד-קרבן לאדם מוצלח שיש לו הכל בשליטה. הספר יעזור להביא סדר לשולחן העבודה, ביומן, במחשב ובחיים האישיים. אתה לא רק ללמוד להגיע למטרה, אבל אתה יכול להיפטר סחבת ואפילו להתחיל לאכול נכון.

קנה ספר

11. “תוצאות מהירות”, אנדריי Parabellum, ניקולאי Mrochkovsky

איך רק 10 ימים אתה יכול לשנות את החיים שלך, ללמוד להגדיר ולהשיג את המטרה בצורה יעילה ככל האפשר? העצה של יועץ עסקי אנדריי Parabellum ואיש העסקים ניקולאי Mrachkovsky יעזור לך.

בספר, בשפה פשוטה, כללים מסוימים, חוקים ומיומנויות של ניהול עצמי ואת הזמן האישי של אחד מתוארים בפירוט. המלצות מעשיות ומשימות יסייעו לאחד את החומר הנלמד.

המחברים מציעים תוכנית עבור כל אחד 10 ימים שעבורם אתה יכול לשנות את עצמך ולהתחיל להגיע למטרה. ראוי לציין כי לא נצטרך לעשות שום דבר על טבעי, כי היעילות שלנו, מתברר, מושפעים הדברים הבנליים ביותר כמו טלוויזיה או חוסר תנועה. דברים אלה לעכב פיתוח, אבל כוס מים כל שעתיים יכול לעזור למוח ולגרום לנו הכוללת יותר מוצלח.

הספר ימשוך את אלה שאוהבים לקבל תוצאות מהירות תוך זמן קצר.

קנה ספר

12. “רצון פלדה. איך להרגיע את הדמות שלך “, טום קרפ

טום קרפ, סופר ופרופסור באוניברסיטה הצפונית בנורווגיה, במהלך שנות עבודתו, הבין כי השגת המטרות נפגעת לעתים קרובות על-ידי מכשולים בלתי-נסבלים, אלא מחסור בנאלי בכוח הרצון. בהתחלה אנחנו מלאים של נחישות, אבל אנחנו לא מגיעים לקו הסיום, כי אנחנו מאבדים נקודות התייחסות על הכביש ומחליפים כמה מטרות עבור אחרים, לעתים קרובות הפחתת הבר.

רבים מאיתנו יכולים להיקרא מוכשרים ומבטיחים, אבל עצלות, עייפות ורחמים עצמיים מונעים מאיתנו לממש אפילו שליש מהיכולות שלנו.

בהקשר זה, כוח הרצון הופך לגורם החשוב ביותר בצמיחה האישית.

המחבר משוכנע: אתה יכול לשאוב את כוח הרצון שלך. הספר מציג טכניקות ספציפיות לגייס כוח רצון כדי להשיג מטרות אשר יכול להיות פשוט (להפסיק להיות מאוחר לעבודה) או קשה (התקדמות רצינית על סולם הקריירה).

מינימום של מים ומקסימום של תרגול – רבי מכר יהפוך ספר התייחסות לכל מי שרוצה להפסיק להיות עצלן ולהתחיל להשיג מטרות.

קנה ספר

13. “השגת מטרות. צעד אחר צעד מערכת », מרילין אטקינסון, ריי בחירה

הספר יעזור לחשוף את עצמך, להבין את השאיפות שלך, הרצונות והמניעים לעבודה מוצלחת. המחברים חולקים את הטכניקות והטכניקות שפותחו באוניברסיטת אריקסון הבינלאומית, אשר יסייעו לשנות את עצמם ביעילות ולהשיג את מטרותיהם.

תלמד להבין את עצמך ואת האחרים, להתרכז בחשיבות ולהבריח את המכשולים העומדים בדרך להצלחה. המחברים מציעים הרבה תרגילים מעשיים, שבה אתה יכול בבירור מתאר את העתיד שלך מתאר את השלבים בדרך אליו.

קנה ספר

14. “חמישה כללי מצוינות”, קורי קוגון, אדם מריל, לינה רינה

מחברי הספר, מומחים לניהול זמן, בטוחים: תעסוקה גבוהה אינה אינדיקטור ליעילות גבוהה כלל.

אתה יכול להרגיש שאתה בביטחון הולך לקראת המטרות שלך, כי כל דקה מזמנך הוא עסוק עם איזה סוג של עסק. אתה תופס דברים שנראים דחופים, אבל במציאות אתה לעתים קרובות overestimate הדחיפות והחשיבות של מקרה. פרודוקטיביות יכולה לסבול – אם אתה שם על העבודה שלך, לעתים קרובות אין זמן לעניינים אישיים. זה לא צריך להיות כך, ואת המטריצה ​​של ניהול זמן יעיל שפותח על ידי המחברים יבוא לעזרת.

תלמדו להתמודד עם זרימת העניינים, תוך הפצת זמן ואנרגיה באופן שלא ייפגע שום היבט של החיים. חמישה כללים פשוטים יעזרו לשים דברים בסדר, כך שכל משימה מביאה הנאה ומאושר באמת.

קנה ספר

15. “סחבת לנצח! איך להפסיק לשים את הדברים למחר “, פטר לודוויג

אני אעשה את זה מחר. אני אתחיל ספורט מיום שני. אני אדבר על הגידול מיד אחרי סוף השבוע. להודות, כמה פעמים אתה דוחה חשוב מאוחר יותר? כמה פעמים יש מחשבות על העסק לא גמור עשה לך עצוב ועצוב? הגיע הזמן לשים קץ לזה, ולהפוך אותו לרב מכר ממומחה אירופי ידוע להתפתחות אישית. בעזרתו, אתה תפסיק לדחות חשוב מאוחר יותר ולהתחיל לחיות פה ועכשיו.

המחבר של הספר מספר על הסיבות עצלנות שריפת רצון חלש של החיים מניות מתודולוגיה יעילה ופשוטה אשר יסייעו להגביר את הפרודוקטיביות, להשיג מטרות ולהיות בדרך כלל מאושר יותר. עבודה על עצמך מתחיל עם הדפים הראשונים של רבי המכר. הכלים המוצעים על ידי פיטר לודוויג נבדקים על ידי אלפי קוראים במולדתו של המחבר, בצ’כיה. אבל הכי חשוב, כל מה המחבר כותב על, הוא חווה על עצמו.

קנה ספר