9 ספרים על פסיכולוגיה שיסייעו לך להבין את הבעיות שלך

1. “להיות, לא להיראות”, סטיבן Covey

אוסף של מאמרים על ידי המומחה העסקי סטיבן Covey על איך להבחין בערכים שווא מן האמיתי, ואת האינדיקטורים החיצוניים של הצלחה מן גדולתו האמיתית. אחריות, הקרבה עצמית, אחרי סדרי עדיפויות – אלה העקרונות שאדם צריך לדבוק בהם אם הוא רוצה להצליח.

קנה ספר

2. “אמנות החיים היא פשוטה”, דומיניק לורו

דומיניק לורו בילה 20 שנה ביפן, שם למדה את הפילוסופיה של הטאואיזם. היא גילתה כי העקרונות של זן הם ישימים ושימושיים בחיי היומיום. כאשר אתה מוותר על דברים מיותרים וצריכה לא מודעת, אתה יכול להתמודד עם מה שחשוב באמת – את המוח ואת הגוף.

קנה ב Litres.ru

3. “פסיכולוגיה של הרגלים רעים”, ריצ’רד או’קונור

כולנו אוהבים ללכת על אותו מגרפה ולחזור על אותן טעויות. אנחנו חייבים להילחם בהתנהגות הרסנית. הפסיכותרפיסט ריצ’רד או’קונור מספר כיצד להתמודד עם סחבת, אכילת יתר, חוסר ארגון, חרדה ותרופות לא הולמות.

קנה ספר

4. “גיל החרדה”, סקוט סטוסל

הבעיה של מתח כרוני בימים אלה משפיעה כמעט כל שנייה. סקוט סטוסל מדבר על הסיבות להפרעות נוירוטיות, שיטות טיפול (מתרופות נוגדות דיכאון לפסיכותרפיה) ודרכים להתמודד עם חרדה.

אבל ספר זה הוא בעל ערך גם עבור תיאור כנה של ניסיון אישי: Stossel במשך שנים רבות נאבק עם דיכאון, פוביות, התקפות פאניקה. לכן, הוא יודע מיד מה צריך להתמודד עם אנשים שנתקלו בבעיות דומות.

קנה ב Litres.ru

5. “קרוב ללב”, אילזה סאנד

ספרה של הפסיכותרפיסטית הדנית אילזה סאנד מוקדש ל”מפנים חדשים “- אנשים רגישים מאוד, אשר מגיבים בחריפות למהומה וביקורת, מעדיפים בדידות ומיד מתעייפים מהחברה. מתוך הספר הזה תלמד כיצד לנצל את כל היתרונות של תפיסה מוגברת.

  10 ספרים שיסייעו להבין את האינטליגנציה המלאכותית

קנה ב Litres.ru

6. “הפחד מאינטימיות”, אילזה סאנד

ספר נוסף של חול על הבעיות של אנשים שמגיבים אחרת לעולם הסובב אותם. ספר זה חייב להיקרא על ידי אלה שהקימו מחסומים סביב עצמם ולא נותנים לאנשים אחרים לזהות את עצמם ואת האהבה.

קנה ב Litres.ru

7. “פתרון בעיות באמצעות שירותים מיוחדים טכניקות,” מורגן ג ‘ונס

רוב האנשים לא יודעים איך לנתח את הבעיה, ולכן לא תמיד יכול למצוא את הפתרון הנכון במצב קשה. לשעבר אנליסט CIA מורגן ג ‘ונס כותב על כלים מוכחים שיעזרו לך להתמודד עם מגוון רחב של בעיות הורים הבסיס היסודי של ניתוח מובנה.

קנה ספר

8. אילוף האמיגדלה, ג’ון ארדן

אילוף האמיגדלה, ג'ון ארדן

נתוני המחקר המודרני בנוירופיזיולוגיה והמלצות מעשיות של רופא בעל ניסיון רב יעזרו לשפר את החיים: להיפטר מהרגלים רעים, לא להיכנע לעצב, לפתח זיכרון ויציבות פסיכולוגית. במילים אחרות, אתה יכול להשתמש בתכונות של המוח שלך לטובתך.

קנה ספר

9. “חסר מנוחה”, קיי ג’יימיסון

הפרעה דו קוטבית היא תמרון מתמיד בין תקופות של אופוריה ו downturns מדהים לתוך דיכאון שחור. הפסיכיאטרית קיי ג’יימיסון חוותה את זה על עצמה, ולכן החלה ללמוד הפרעות רגשיות. כתוצאה מכך, ספר זה הופיע על המאבק נגד המחלה. ג’יימיסון כותב כי יש צורך רק לקבל את החיים כפי שהוא, כמו כל הקשיים יהיה להתגבר.

קנה ב Litres.ru